Jump to content

franc.m

Użytkownicy
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zrobiłem aktualizację do wersji v270-a-010 czy lepiej ,nie wiem inaczej wszystko jest zorganizowane lepiej się wyszukuje polskie stacje poukładane alfabetycznie ,ale aplikacja na telu masakrycznie wszystko zawalone nieprzejrzyście RMFy i niektóre ZETy nie działają .
 2. nie ,nie ma mnie teraz w domu rano sprawdzę dokładnie chyba to się nazywa "radio polska staja "
 3. A działa Ci Polska Stacja ? tak to chyba się nazywa
 4. o to mi właśnie o to mi własnie chodzi pobrałem tą aktualizację zaznaczając ptaszkiem "WCZESNA AKTUALIZACJA" pobierał to i zawiasił się tak bynajmniej to wyglądało więc go po 40 min wyłączyłem wyłącznikem na tyle po właczeniu zainstalował v270-a-010 nie wiem co wniosła bo nawet nie posprawdzałem za dużo wchodząć w oprogramowanie znów mi pokazał że ma nową wersję i zaciągną ją i jak się okazało to wrócił do v268-a-105 Co wnosi nowa wersja zaobserwowałeś coś ? Jak u Ciebie wyglądała aktualizacja?
 5. Jest jeszcze Rotel T14 ? na rynku wtórnym rzadkość
 6. onkyo mi się nigdy nie podobało wolę pioneera ,choć w onkyo jest tuner FM,DAB na Tidalu ,Spotyfy mi nie zależy
 7. a to nawet nie zwróciłem uwagi że są różne no najlepiej kupić ostatni wypust Czytałem o problemach z radiem internetowym o opłatach 3 $
 8. Nie muszę pozostawać przy CA choć jego brzmienie mi pasuje .TuneIn jest lepszy od tego co ma CA ? n-50 pewnie że tak tylko mało ich Wczoraj byłem w pewnym sklepie oglądałem Yamahę 803 no i słabo to wypada dzwiękowo a i aplikacja do bani
 9. Pewnie dlatego na rynku wtórnym zdecydowanie mniej jest V2 .Widzę dwa wyjścia jak dla mnie w sytuacji kiedy nie mam wymagać co do tidala i spotyfy 1. Wymienię V1na V2 jeszcze kilka lat pogra. 2.Przy dobrej okazji kupić CXA i CXN i znów mieć klocki na kilka lat .
 10. Właśnie z CA Conekt korzystam .A jaka jest ostatnia wersja oprogramowania do SM6V1 ja mam w swoim v268-a-105 ,jest też wchodząc przez przeglądarkę na SM6 jest zakładka :Oprogramowanie sprzętowe "a w niej ptaszek do zaznaczenia "wczesna aktualizacja "Zaznacz pole, aby wypróbować najnowsze oprogramowanie. zaznaczyłem to i zaczął mi zaciągać ale wyglądało jak by się zawiasił więc go po 40 min wyłączyłem wyłącznikem na tyle po właczeniu zainstalował v270-a-010 nie wiem co wniosła bo nawet nie posprawdzałem za dużo wchodząć w oprogramowanie znów mi pokazał że ma nową wersję i zaciągną ją i jak się okazało to wrócił do v268-a-105.Wszystko to jest dziwne jakieś Jeśli CXN ma tak jak SM6 20 stacji w pamięci to słabo a jak z apką do CXN? ,Działa on szybciej itp ?
 11. Czy jest jakaś alternatywna aplikacja do SM6v1 czy jesteśmy skazani na to co jest ? Używam go do słuchania radia internetowego wkurza mnie mała ilość 20 stacji w pamięci .Jak to wygląda CXN? Warto w tej chwili zmieniać SM6V1 na V2 ? działa coś tam lepiej ? pozdrawiam
 12. Starsi panowie którym alkohol przypomniał młodość ,żenada
 13. to jest ciekawe [Hidden Content]
 14. Kurna fakt ale wtopa a jest taki temat o takich cackach?
 15. Wstydu brak [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.