Jump to content

adamek_68

Użytkownicy
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. adamek_68

  Klub_Lebena

  Dziękuję. Oczywiście mogę zdradzić. źródło Accuphase DP-430, Pre Leben RS28CX, końcówka Leben CS-1000p, przewody kolumnowe i sieciówki Vovox Textura interconecty Acoustic Revive, kolumny Infinity Renaissance 90.
 2. adamek_68

  Klub_Lebena

  No i koniec poszukiwań... dotarłem wreszcie do upragnionej przystani. Pre rs28cx ładnie się wygrzewa i zestaw dopięty na ostatni guzik. Teraz pozostaje już tylko cieszyć się niesamowitym brzmieniem. Pozdrawiam wszystkich Lebenowców !
 3. adamek_68

  Klub fanów Accuphase

  Zamień we wzmacniaczu przewody od kolumn i sprawdź czy teraz lewa kolumna pierdzi. Będziesz miał pewność czy to na pewno wzmacniacz a nie kolumna.
 4. adamek_68

  Klub_Lebena

  Do tych kolumn to uważam, że powinien być Leben CS 1000p. Nie sądzę by cs600 poprawnie wysterował te kolumny.
 5. adamek_68

  Klub_Lebena

  No no, niczego sobie... Ładny kolor przedniego panelu.
 6. adamek_68

  Klub fanów Accuphase

  Jaki to chiński sprzęt za 30 tys. masz na myśli?
 7. Panowie czy mieszka ktoś we Wrocławiu Kto gra na re90 lub Re80 ?
 8. Re 90 miałem podłączone najpierw do Accuphaese E-211, później do Accu E-460 następnie do Accu E-470 i obecnie końcówka CS 1000p. Najlepiej z tranzystorów wypadł E-470 było to bardzo dobre granie. E-211 też spokojnie dawał radę.
 9. No ja akurat tą końcówkę kupiłem nówkę ze sklepu, stąd taka cena. Zgadzam się z Tobą, jeśli Do Re 90 podłączysz odpowiedni sprzęt to odwdzięczą się niesamowicie pięknym dźwiękiem. Porównywałem je z kolumnami które kosztowały 30 tys. i Renesanse mam do dzisiaj. Cena za jaką można je kupić jest absolutnie nie adekwatna do brzmienia które oferują. Pozdrawiam.
 10. Czyli mam rozumieć że według Ciebie powinienem kupić końcówkę za 5 tys. albo kolumny za 25 tys.? Tak na marginesie Ta końcówka kosztuje ponad 30 tys...:)
 11. Na razie gram samą końcówką mocy Leben CS 1000p. Z niecierpliwością czekam na przedwzmacniacz. będzie to Leben rs-28 CX. Pozdrawiam.
 12. Swojego czasu kappy 6.2 napędzałem stereofonicznym amplitunerem Harman Kardon, później kupiłem Accuphase E-207
 13. adamek_68

  Klub fanów Accuphase

  Zostaw jak chcesz.Mialem to zestawienie w domu przez ponad tydzień i bylo to takie cieple ok granko bez detalu i przestrzeni,ale nic poza tym.Jak ktos to lubi to ok. A mógłbyś konkretnie opisać jakie to było zestawienie Jaki pre , jaka końcówka i jakie kolumny?
 14. adamek_68

  Klub fanów Accuphase

  Ha ha ha... zostawię to bez komentarza, szkoda dyskusji...
 15. adamek_68

  Klub fanów Accuphase

  U mnie trafo nie buczy, nawet jak blisko przyłożę ucho jest cisza. A co do brumienia to jak przyłożę ucho do głośnika to słyszę. Nie ma mowy żebym słyszał brumienie w miejscu odsłuchu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.