Jump to content

Sofasurfer01

Użytkownicy
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam kolejne pytanie : jak optymalnie ustawić opcje odtwarzania w volumio? Np. Buforowanie i inne. Czy to ma jakieś znaczenie dla dźwięku? Na razie lecę z sygnałem po usb. Dzięki.
 2. A ile masz tej muzyki na dysku i jak jest skatalogowana?
 3. Zakładam hat i ustawiam i2s np w volumio i tyle? W opisie tej karty jest napisane że trzeba jakiś sterownik czy oprogramowanie zainstalować na karcie pamięci rpi. W jakich opcjach systemowych? Korzystam z volumio. Dzięki za info
 4. Instalacja tego po założeniu na rpi to skomplikowana sprawa? Dopiero co zakupiłem rpi i zaczynam przygodę z tym urządzeniem.
 5. Witam. Mam pytanie. Jaka będzie najbardziej optymalna cenowo/jakościowo nakładka na rpi 3 z interfejsem coaxial. Zależy mi tylko na wyjściu coax. Dzięki i pozdro
 6. Sofasurfer01

  Klub HEGEL

  Witam. Treść pytania : w HD 11 lepiej podać sygnał po usb czy coaxial? Na czym polega różnica w dźwięku jeśli jest. Proszę o sprawdzone na sobie odpowiedzi. Pozdrawiam
 7. Cześć. Czy ktoś wie jak włączyć rpi po wyłączeniu jej przez volumio przez WiFi?
 8. A może ktoś technicznie wytłumaczyć wyższość jednego drutu od drugiego. Bo słyszę /nie słyszę to słabe wytłumaczenie. Dziękuję i pozdrawiam
 9. Sofasurfer01

  Klub HEGEL

  Wie ktoś może czy HD 11 i H 200 są zbalansowane?
 10. Witam. Czy można podpiąć wzmacniacz słuchawkowy do wzmacniacza zintegrowanego z funkcją preamp. Chodzi o to żeby nie wachlowac kablami przy zmianie wzmacniacza a korzystać z tego samego źródła. Sprzęt to heed canamp i hegel H 200. Źródło to dac HD 11. Dzięki za informację.
 11. Witam. Zna ktoś ten wzmacniacz? Szukam opinii bo zaproponowano mi sprzedaż takiego wzmacniacza. Jest cholernie mocny. Słuchałem przez chwilę i brzmi to naprawdę ciekawie. Niestety nie mam tak wprawionego ucha żeby samodzielnie ocenić urządzenie. Stąd prośba o doświadczenia z tym związane. Funkcjonalnie mi odpowiada.
 12. Sofasurfer01

  Klub HEGEL

  Jaki konkretnie bo jest ich trochę o różnicy w cenie nie wspomnę. Dzięki za odpowiedź
 13. Sofasurfer01

  Klub HEGEL

  Cześć. Zna ktoś kody do pilota H 70? Albo jaki pilot może być zamiennikiem do oryginału? Wkurza mnie to małe dziadostwo które ciągle gdzieś się zawierusza.
 14. Sofasurfer01

  Klub HEGEL

  Kto jedzie? Hegel czy kolega? :)
 15. Sofasurfer01

  Klub HEGEL

  Jeszcze nie wiem czy H 100 czy H 200. Muszę chyba posłuchać jednego i drugiego. Chociaż Jeśli spodobał mi się H 70 to pewnie nic nie ryzykuje. Kto to jest Paul Klacska?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.