Jump to content

Bartekkw

Użytkownicy
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ta skrzynia to w sensie pod dyfuzorem za kanapą? Jak rozumiem rodzaj pudła rezonansowego ? Dzięki za pomysł - kreatywne forum ! 😉 Z pomiarami gorzej - raz ze czasu brakuje, dwa sprzetu. Dlatego pomyślałem o gotowym rozwiązaniu w postaci tuby 30x100cm razy 2 w rogu acha.... rozumiem ze wszelkie szklenie w komodzie w rogu w rozwiązaniu pierwszym powyżej nie jest wskazane ?
 2. Może autosugestia ..... a co w kwestii pułapek basowych - np tych z MegaAcoustic ? Maja tam Panowie takie narożniki z pianki z pionowymi wyżłobieniami ..... I pytanie z innej beczki. Czy warto myśleć o jakiś mobilnych panelach tłumiących w oddzieleniu pomiędzy strefa odsłuchu a reszta pokoju i przy kamiennym kominku. Futro mej Pani nie przekona, ale coś mniejszego gabarytem w tej wnęce może zaakceptuje Jemioła od Babci. Nie do ruszenia na razie. Dyfuzor to efekt noworocznych działań - cięcie 25 listew 3m i klejenie. Never again - plecy mnie do dzisiaj bolą 😉
 3. Nie przejdzie.... z boku wnęki sa półeczki na których stoją różne rzeczy. Będzie mord w biały dzień 😉 Szanowna połowa ledwo sie zgodziła na dyfuzor także wole nie myśleć o zabudowie wnęki 😉 Potrzebuje mniej inwazyjnego, kątowego rozwiązania coby wcisnąć w kąt. Ma to sens i jest coś alternatywnego do rozwiązania opisanego powyżej ?
 4. Brzmi ciekawie. Czy mógłbyś podać więcej szczegółów dotyczących tego ustroju ? Całkowicie wnęki nie zabuduje gdyż stanowi to kawałek pomieszczenia a jej wymiar od komika do ściany to 114cm, głębokość to 90cm i moja Lepsza połowa na pewno tego nie zaakceptuje. Ale coś w rogu a’la rzeczona pułapka w planie trojkata lub tuba pewnie by przeszła proces akceptacji
 5. Dudniący to dobre określenie. Odsunę zatem kanapę od ściany. Wielkie dzięki za wskazówki. A co z ta pułapka basowa w kącie ? Wstawiłem tam rozwiązanie prowizoryczne w postaci krzesła z poduszką i jest inaczej - jakby różnica w dudnieniu basu pomiędzy pozycja pochyloną na kanapie a wypoczynkową jest mniejsza. Możliwe to ?
 6. Dzięki za info. Pomierzylem teraz i głowa jest jakieś 60cm od dyfuzora , kanapa od ściany z dufuzorem jakieś 40 cm. Dyfuzor 4,8,12,16 cm. Na ile odsunąć kanapę ? Jak zatem walczyć z tymi modami? Pokój dość nieszczęśliwie posiada kominek po lewej stronie siedząc na kanapie, za kominkiem wnęka. Czy pułapka basowa w narożniku wnęki ma sens? pozdr
 7. Panowie Taka sytuacja jest u mnie. Czy warto dodawać dyfuzor skyline pomiędzy panele za kolumnami ? Ten za kanapą to własnoręczna robota 162x108 cm 🙂 Moze mielibyście jakieś sugestie coby tu jeszcze poprawić. Myślałem nam panelami wolnostojącymi przy kominku i w części oddzielającej kanapę od stołu i jadalni w głębi pomieszczenia. Acha.....ciekawy mam teraz efekt i nie wiem co o tym myśleć. Otóż siedząc wygodnie w kanapie bas jes wyraźny i miejscami nawet zbyt silny. Przesuwając sie do pozycji siedzącej pochylonej do przodu na kanapie efekt ten znika i bas staje sie mniej wyraźny. Skąd ten efekt ? Pozdrawiam
 8. I można zostać z niczym 😉 Nie ma dramatu jak sie używkę wyrwie w dobrej cenie
 9. Grał akurat z Sbooster’em. Różnica spora pomiędzy jego brakiem i zasilaniem po kablu ale i tak szybko sie z nim rozstałem. Golden Atlantic go zjadł 🙂 a Sbooster został bo może zasili w niedalekiej przyszłości Lumina
 10. Zdecydowanie polecam kontakt z Bartkiem i odsłuch RT. Na AVS ten Dac grał niesamowicie. odradzilbym natomiast Mytek’a. Miałem przez chwile Brooklyna + i jednak to suche detaliczne granie.
 11. KR Audio VA880. Fajnie brzmiał ale cenowo był wówczas poza moim zasięgiem.
 12. Wracając do meritum. Aplikacja w Aries Mini doprowadza mnie do szału. Czy pod katem użytkowania i dźwięku Lumin U1 Mini to lepsze rozwiązanie ?
 13. RT Project brzmi bardzo fajnie ale przegrał u mnie z Lampizatorem Golden Atlantic
 14. Słuchałem hybrydy KR Audio, kilku Ayonow (dopiero czwarty egzemplarz nie miał problemu z biasem i zbyt luźnymi gniazdami), miałem na odsłuchu Octave V70 (nie podobało mi sie ), Lebena 300 i finalnie z moimi kolumnami najfajniej zagrał Rogue Audio Cronus Magnum II. Używki wyrwiesz za 10k pln, nowka 18k pln w wersji Magnum III. Pożyczaj i słuchaj w swoim systemie.
 15. Bartekkw

  stolik audio + tv

  Mam i ja. Koledzy przyjechali terminowo i stolik dostarczyli. Jakość rewelacja - estetyczne spawy, super wykończenie i masa....Co dość ważne - regulacja blatów bajecznie prosta. Dzięki wielkie !!!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.