Jump to content

kmirror

Użytkownicy
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralny

Metody kontaktu

 • Adres URL
  www.kmirror.pl

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  x

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tidal gra z Roonem wyśmienicie, można też podpiąć Qobuz (jak w końcu się pojawi w Polsce), Roon łączy cały Twój zbiór plików i albumów Tidala w jedną bibliotekę, np. pod jednym artystą masz zarówno albumy plikowe jak i Tidal. Wadą jest to, że Roon jest płatny i potrzebuje dodatkowego serwera (może to być np. laptop). Z mojej perspektywy nie kupowałbym żadnego streamera, który nie jest Roon Ready.
 2. a czy rozważany był SOtM? w połączeniu z Roon bardzo dobrze się spisuje
 3. Czyli w praktyce nie ma możliwości wypożyczenia
 4. Wydaje mi się, że nie ma oficjalnej dystrybucji w Polsce, zresztą nie wiem nawet czy w jakimś innym kraju jest, kiedyś czytałem, że sprzedają tylko przez internet, ale może się coś zmieniło od tego czasu. Na pewno ten model był w jednym z pokoi w Sobieskim na ubiegłorocznym AVS.
 5. Posiadam Chord Qutest i w swojej klasie cenowej według mnie jest to b. dobry DAC, użytkuję go razem z SOtM SMS-200 i Roon'em. Przy zewnętrznym DACu musisz jeszcze doliczyć koszt interkonektu. Karty Accuphase nigdy nie słyszałem (podobnie jak wzmacniacza tej firmy), więc lepiej jak wypowie się ktoś, kto jej używa. Z praktycznego punktu widzenia, w przyszłości przy ewentualnej wymianie komponentów systemu zewnętrzny DAC da większą elastyczność.
 6. Wow, dzięki, wcześniej tego nie słyszałem, od razu zapuściłem całą płytę Re-Machined a Tribute To Deep Purple Machine Head na Tidalu 🙂
 7. u mnie w konfiguracji roon core na laptopie Dell XPS 15 z i7 i 16GB RAM, sterowanie z iPad mini 3, transport SOtM wszystko śmiga płynnie, utwory z Tidala również, bez różnicy czy jest to Tidal czy DSD256, wszystko działa tak samo płynnie
 8. super wątek, gratulacje @Szymon były Magico i końcówki mocy, czekamy na więcej!
 9. @Szymon dzięki za opis wrażeń z odsłuchu Magico S5, co następne? :)
 10. również byłem w tym pomieszczeniu na AVS2018 :) najbardziej mi się podobał zestaw z Magico A3 i elektroniką AVM.
 11. Będę miał jeszcze prośbę o opisanie Twoich doświadczeń z Roonem, sam niedawno zacząłem korzystać z tego oprogramowania i jestem ciekaw Twojej opinii, mógłbyś np. opisać jaki jest setup, jakie urządzenie wykorzystujesz jako Roon Core, czy stosujesz moduł DSP itp. Oczywiście rozumiem, że liczba próśb z recenzjami/opiniami się powiększa, więc mam prośbę o umieszczenie tego aspektu software'owego gdzieś na liście następnych tematów. Będę obserwował wątek!
 12. wow szacun, powinieneś założyć jakiś kanał na youtube i opowiadać o sprzęcie oraz swoich wrażeniach, lub chociaż jakiegoś bloga, fanpage na facebook/instagram, cokolwiek, szkoda byłoby nie podzielić się takimi wrażeniami z szerszą publicznością! Również głosuję za Magico
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.