Jump to content

kmirror

Użytkownicy
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Neutralny

Metody kontaktu

 • Adres URL
  www.kmirror.pl

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  x

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. u mnie już wszystko wróciło do normy, strona Roonlabs też działa, więc pewnie mieli chwilową awarię
 2. Działa Wam Tidal przez Roon? U mnie nie, strona internetowa Roon też padła.
 3. Ja też mam roon core na laptopie i czasami (rzadko) korzystam z roona przez wifi i muzyka przez Tidal nie rwie (95% czasu na kablu LAN), nawet z upsamplingiem do DSD. Może to kwestia routera, u mnie w sumie podłączonych do sieci jest około 10 urządzeń i wszystko sprawnie działa (2 na kablu, laptop z roon core i SOtM, reszta przez wifi).
 4. uzupełniająco jeszcze Vanessa Fernandez - I Want You, nagranie i mix w 100% w analogu, jest wydanie na SACD, można też kupić w DSD
 5. polecam album London Grammar - Truth Is A Beautiful Thing, a z Polski T.Love - T.Love z 2016 (na tidal dostępne MQA 88.2/24)
 6. jak zawsze 1 stycznia Top Wszech Czasów Trójki
 7. FM-8 grały w sobotę, w piątek FM-50 i dla tych kolumn to było zdecydowanie za małe pomieszczenie jedna ciekawostka, system opierał się na Roonie, a Roon Core był na prototypie serwera Gato, chłopaki z Gato powiedzieli, że myślą o wypuszczeniu wersji komercyjnej w przyszłym roku, cena ma podobno nie odbiegać od Roon Nucleus+
 8. Hmmm trochę się dziwię Waszym opiniom o możliwości puszczania muzyki, ja w ubiegłym roku miałem zupełnie inne odczucia, co prawda nie miałem ze sobą swoich płyt czy plików, ale korzystałem z zasobów wystawcy jak ze swoich 🙂 W pokoju Gato Audio wziąłem nawet ipada wystawcy, rozsiadłem się na krześle i dobre pół godziny puszczałem z tidala co tylko chciałem, w jednym z pokoi top hifi tak samo, a w innym przeglądałem dostępne winyle i po kolei prosiłem osobę z top hifi o puszczanie kolejnych utworów.
 9. Na AVS ma być premiera tańszego modelu Marton Opusculum OMNI, więcej info na facebooku AVS.
 10. jakie standy polecacie pod FM-8 i FM-15?
 11. Jeżeli masz już DAC to raczej szukałbym samego wzmacniacza słuchawkowego. Tak się składa, że korzystam z Focal Clear od około 9 miesięcy, poniżej zamieszczam mój system, z którego jestem bardzo zadowolony. Transport - SOtM SMS-200 DAC - Chord Qutest Wzmacniacz słuchawkowy - Pathos Aurium Słuchawki - Focal Clear Muzyki słucham przez Roon z plików i Tidal.
 12. właśnie szukałem informacji w tym temacie 🙂 dzięki za info! dobrze, że będą
 13. mnie ciekawi jak np. urządzenia Qnap radzą sobie z DSP/upsamplingiem, ktoś próbował? do jakich maksymalnie wartości można dojść przy upsamplingu? wiem, że to zależy od danej konfiguracji urządzenia, ale może ktoś ma jakieś doświadczenie/przykłady
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.