Jump to content

sheyyk2

Użytkownicy
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. +Hola, sprzedam gramofon Avid Diva SP II z aluminiowym talerzem + ramię magnezowe SME 309 ,8- letni sprzęt kupiony w Polsce w Premium Sound (dowód zakupu) .Eksploatacyjne ślady zużycia.Powód kupiłem kolejny gramofon zainteresowani pw.
 2. sprzedam nac A5 2x 3,5 mb czarny tanio pw.
 3. Gramofon dla Córki 18 lat ? A czy Pan Mariusz 74 masz już gramofon ? Jaki gramofon,jaki przedwzmacnicz ,jaką wkładkę? Mam propozycję kup single malt za 200 zł(wedle upodobania szkocki albo inny na myszach albo dobre wino} odpij najpierw trochę (tak 2 szklaneczki) i zadaj sobie pytanie czy naprawdę dla córki a nie dla siebie?Wypij resztę i odpowiedz na to pytanie. Zabierz Córkę na koncert do filharmonii albo koncert zespołu który lubi a może jakiś solista.
 4. Jestem już dużym chłopcem i w zasadzie nie skarżę(no chyba że w sądzie i muszę mieć pewność swoich racji).Polski dystrybutor - mnie chodzi o serwis to KATASTROFA.Chciałem odesłać sprzęt do serwisu Naim bo już 10 letni a mam szt.2 - nap 250 ,nac 282 ,cds III po 6 tygodniach NIEMOCY oficjalnego dilera i serwisata Naim na forum ktoś polecił Pana Konrada i ZAJE...fajnie.Wszystko zostało zrobione wg. oginalnych serwisówek.NOWY SPRZĘT. Spotkanie z Panem Konradem poskutkowało dodatkowo stworzeniem zasilacza /sterownika do gramofonu Yamaha GT 2000 a wiek jego to tak 35-37 lat i parę upadłych or
 5. Polecam również ,gość wie co robi.
 6. Slaaawek, ja nie miałem tego wzmaka ale pomyślałem sobie tak.Kup(jeżeli cena jest okazyjna), znam super gościa w mieście Łodzi i zrobi ci serwis za normalne pieniądze ,dopasujesz głośniki i będzie naprawdę dobrze. Proponuję zawarcie pokoju ,sobie ,kolegom i tobie również .Wcześniej wyrażałeś opinie 0-1.W naszym niestety drogim hobby to 0-1 nie istnieje.
 7. Slaaawek, nie gniewaj się ale przypomnę jak miałeś tego naita 5si kilka lat temu to pisałeś że wszyscy którzy kupili wyższe modele naima to idioci bo przepłacają a nait 5si to już hiend.
 8. Sprzedam AVID DIVA SP II + SME 309 kupiony w Premiumsound stan b.dobry - 8 letni - 1 - właściciel szczegóły priv.
 9. sprzedam nac a5 2x3,5 mb w dobrej cenie .szczegóły priv
 10. A co to znaczy? masz jakąś wykładnię tej teorii ?Ja nie mam .Co przytargam jakieś głośniki to zawsze jest zmiana albo mi się podoba albo nie .Mam teddy xps,teddy cap szt.2. a miałem u siebie w domu prawie wszystkie naimowe sprzęty .A co z akustyką pomieszczeń a żródło itp.Ja gramofon lubię (mam CDS III a jednak patefon ) ale firmowy pre gramofonowy naima ten top - to dla mnie nie zaśpiewał. A dzwięk firmowy.TO tak nie działa.
 11. Huberto skończyłem 57 i pewnie jestem naiwny(nie poprawny politycznie) ale po dziadku ,tacie a tak opowiadali o tej uczciwości ,honorze i prawdomówności że sam muszę zawsze posłuchać czy Pisarze piewcy prawdę PIEJO czy PIJO z Panami na W,S,P itp.
 12. Sly byle "fachowiec" mówi pińcet -sidymset musze mieć" dniówki i jeszcze było by fajnie że by się na tym znał. Recenzenci pracują w tym samym systemie ..Jak się wypali to może opisywać pralki,zmywarki i mikrofale .NO musi z czegoś żyć.
 13. Kupiłem 4 dni temu naca5 2 x 3,5 mb od kolegi z forum odsprzedam w cenie zakupu (to nie moje dżwięki) info na pw.
 14. Nie wiem co jest logyczne ,czy kto słucha czy ma rucha i czy i i na ile jest wyceniany cd hi-END.
 15. A GAJOWY MARUCHA - ZDEJMUJE SPODNIE GDZIE MU JEST WYGODNIE.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.