Jump to content

sheyyk2

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie mam pojęcia czy wniosę do wątku jakieś wartości cena nowych c30 w Dani to 63 180 DK, od 27 lutego na audiofilskim portalu w Dani wiszą półroczne za 34 999,0 DK i nie są to kolumny demo. Miłośnikom podam stronę na pw.
 2. Masz rację bo mam też ofertę na C1 za 10,5k od pierwszego właściciela 4-letnie, miejsca z tyłu ok.1-1,2m od frontu głośnika ale pod skosem. Ale mi cały czas nie daje spokoju to grzebanie w dynaudio.
 3. To ja trochę z innej beczki.(a może nie do końca) Mogę kupić za ok.8k zł contour s 1.4 le z 2016 r stan super .Miałem w domu Focus 160 i nie bardzo mi ich granie odpowiadało(miały dziwny bas nie pasujący do całości przekazu),pewnie 1.4 to trochę inna liga ,napiszcie coś o charakterze ,mocnych i słabych stronach.Pokój 24 m2 akustycznie ok.Ma to grać z naim nac282 + 2xnap 250 także prądu nie zabraknie. Zastanawia mnie tylko po przeczytaniu kilku ostatnich stron w tym klubie czy jak je kupię to muszę zaraz robić robić rewolucję w bebechach? pozdrawiam fanów Ach zapomniałem napisać iż nie jest to prowokacja.
 4. night train - krzywa jak miska do sałatki owocowej -jutro zwrot dzisiaj zwrot ,w innej biedronce kupiłem nową i znowu krzywulec ,trochę mniejszy ,jutro następne podejście. kupiłem 5 płyt inne ok. tylko night train jakiś Jonasz night train - krzywa jak miska do sałatki owocowej -jutro zwrot dzisiaj zwrot ,w innej biedronce kupiłem nową i znowu krzywulec ,trochę mniejszy ,jutro następne podejście. kupiłem 5 płyt inne ok. tylko night train jakiś Jonasz Przepraszam coś żle dodałem ,THe Who ok, Fank z JOBIM ok inne ok . tak bywa .
 5. night train - krzywa jak miska do sałatki owocowej -jutro zwrot dzisiaj zwrot ,w innej biedronce kupiłem nową i znowu krzywulec ,trochę mniejszy ,jutro następne podejście. kupiłem 5 płyt inne ok. tylko night train jakiś Jonasz
 6. night train - krzywa jak miska do sałatki owocowej -jutro zwrot
 7. Preamp gramofonowy avid pulsus ,kupiony u polskiego dystrybutora ,orginalny karton ,instrukcje ,nigdy nie rozkręcany,5-6 letni stan idealny.Jestem pierwszym właścielem .Zdjęcia na życzenie.
 8. sheyyk2

  HARBETH Club

  No i w tym jest problem iż taka to jest trudność jak się nie chce słuchać ,próbować, testować (może nie ma możliwości i to jest zrozumiałe) ale klepać w klawiaturę nie słuchając i nie próbując(to twoje słowa) i to w kilku wątkach to już z rozumem (rozumiem o czym koledzy piszą ) ma mało wspólnego .
 9. sheyyk2

  Naim club

  KOLEGO NOVY od ponad 10 lat pisałem w klubie naim jako sheykk,padł komputer miałem problem z odzyskaniem hasła założyłem konto sheyyk2,a więc to nie dla ciebie tak się staram(.sprawdż u admina) KOLEGO MACKTHEKNIFE to nie ja obrażam ludzi viagą ,może i trochę mnie poniosło - sorry). Twinslavera znam od wielu lat i mimo iż mieszkamy w przeciwległych miejscach polski to potrafimy dojechać do siebie zabrać klocki naima i nie tylko naima posłuchać ,ocenić (subiektywnie)wyrobić własne zdanie. Zapraszam do siebie kto chciałby porównać nowe klocki allinone do serii classic .
 10. sheyyk2

  Klub kolumn BMN

  4-5 lat temu miałem w domu astery ,pamiętam tylko że miały przestrzeń i holografię co do innych aspektów to już nie pamiętam.(powinienem mieć zdjęcia może odnajdę) Cena, no cóż jakość wykonania diapasona ,użyte materiały (orzechowe drewno)musi kosztować .Każdy produkt ma swojego klienta a dla Niemca 8 tys.euro to dla nas 8 tys.zł. miłego dnia
 11. sheyyk2

  Klub kolumn BMN

  Od soboty dzięki uprzejmości Pana Bogdana(i wpłaconej kaucji )mam przyjemność testować beszele3 .Pierwsza dwa dni były zagadką dlaczego mają taki dziwny bas ale sprawa okazała się prozaiczna ,pokój w którym słucham był wytłumiony- dostrojony do znacznie większych głośników na których słucham , coś wyniosłem coś przyniosłem i zrobiło się bardzo dobrze.Jako iż nie bardzo potrafię pisać o dżwięku ,napiszę tak- bardzo dobre głośniki jakość cena MISTRZOSTWO-naprawdę mają wszystko czego potrzeba do słuchania MUZYKI ,oczywiście nie piszę o hi-endowych odlotach i dzielenia włosa na czworo.Od dwóch dni siadam i słucham muzyki ,pokazują to co jest nagrane bez upiększania ,bez natarczywości solidnie .Kopólka cresendo bez jazgotu,średnica ani za słodka ani za ostra ,bas nie dudni nie ciągnie się.(inna sprawa że zestaw napędziłem 2 końcówkami naima nap 250.2)plumka melodyjnie.Aktualnie słucham w pokoju 20m2(ale jest nie symetryczny) i myślę że mogą również zagrać w większym. Aby nie było że to ideał to brak mi trochę wypełnienia i już nabrałem ochoty by posłuchać beszele 2 tylko że Pan Bogdan musi je złożyć i byłoby super z kopółką crescendo(o ile to możliwe).Czytałem iż jeden z forumowiczów nabył beszele 2 i jestem ciekaw z której części Polski jest ,ja z okolic trójmiasta może ma ochotę na wymianę doświadczeń. sheykk
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.