Jump to content

sheyyk2

Użytkownicy
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Huberto skończyłem 57 i pewnie jestem naiwny(nie poprawny politycznie) ale po dziadku ,tacie a tak opowiadali o tej uczciwości ,honorze i prawdomówności że sam muszę zawsze posłuchać czy Pisarze piewcy prawdę PIEJO czy PIJO z Panami na W,S,P itp.
 2. Sly byle "fachowiec" mówi pińcet -sidymset musze mieć" dniówki i jeszcze było by fajnie że by się na tym znał. Recenzenci pracują w tym samym systemie ..Jak się wypali to może opisywać pralki,zmywarki i mikrofale .NO musi z czegoś żyć.
 3. Kupiłem 4 dni temu naca5 2 x 3,5 mb od kolegi z forum odsprzedam w cenie zakupu (to nie moje dżwięki) info na pw.
 4. Nie wiem co jest logyczne ,czy kto słucha czy ma rucha i czy i i na ile jest wyceniany cd hi-END.
 5. A GAJOWY MARUCHA - ZDEJMUJE SPODNIE GDZIE MU JEST WYGODNIE.
 6. Piotr, nie ma ryzyka ten gość naprawdę wie co robi.Koszt wszystkich kondensatorów i pozostałych części do obu końcówek to 180 funtów i wszystko zostało zrobione wg.karty serwisowej naim którą zdobył w autoryzowanym serwisie w Anglii.Ja jestem bardzo zadowolony a przede wszystkim z dzwięku.(O kosztach nawet nie wspominam)
 7. Jak patrzę na te urządzenia to sam wygląd wzbudza zaufanie ,budowano kiedyś by było jak najlepsze a nie by księgowego zadowolić. A może miałeś okazje posłuchać tego sedesa jeżeli jest tak dobry jak gramofon GT -2000 to może warto zapolować(oczywiście jeżeli gdzieś części można upolować).
 8. Nie wiem jaki jest koszt ale to trasformator produkuje je np.Polska firma Toroidy i pewnie trzeba dobrać do konkretnego urządzenia. Nie jestem elektronikiem ale to moim zdaniem nie są duże pieniądze.
 9. 100 V bo był tylko na rynek Japoński, małe pudełeczko obniża napięcie z 220 na 100.
 10. Jestem kolejnym bardzo ,bardzo zadowolonym klientem Audio Elysium i Pana Konrada.Chciałem przeprowadzić serwis w Naim ale zostałem totalnie zlany przez Polskiego przedstawiciela. Nie uzyskałem przez 2.5 miesiąca żadnych info.na temat przybliżonych kosztów ,terminów, warunków wysłania -odesłania sprzętu .Zero informacji. W Elysium serwisowałem CDS 3,NAC 282, 2x NAP 250,2 i przegląd zasilaczy Teddy Pardo.Końcówki dostały nowe orginalne kondy i wszystko co zaleca Naim wg. serwisówek,wszystko pomierzone ,prądy,biasy ustawione.Obie końcówki trzymają idealnie parametry określone przez Naim
 11. Chciałbym dołączyć do klubu , 2 -mc temu zakupiłem gramofon wyprodukowany w 1985 roku GT 2000 .Mam amplituner yamahy kina od jakiś 10 lat i nawet nie chce mi się sprawdzać jaki to ma symbol -gra nić mu nie jest. GT 2000 to mistrzostwo technologi analogowej ,swoje 3 grosze dołożyli inż. z Micro Seiki.Szukałem ramienia które przyjmuje wkładki 20-22 gr ale to koszt 10 kzł a gramofon z ramieniem YA-39 nabyłem za taką kwotę .Wszystko działa jak nowe nawet pokrywa ma tylko mikro rysy .Silnik trzyma obroty jak nowy Fornir aż prawie niemożliwe ale bez wad- cudo.Dżwięk- rewelacja. Gramofon waży 3
 12. Może znajdą się chętni na powiększenie kolekcji mini lp. CURE wyd. z 2008 SHM CD stan idealny pełna orginalna edycja nr.katalogowe UICY 93477 do 483 TALKING HEADS wyd. 2009 SHM CD kompletne wyd. nr.katalogowe WPCR 13289 do 295
 13. UK wyd.2006 VJCP -- 68779 - 81 stan nowe
 14. Dla miłośników progresywnego rocka KANSAS wyd. 2008 r.7 płyt ( w zasadzie 8 koncert jest podwójny) wszystko kompletne stan nowe EICP - 1047 do 1054
 15. Błąd to nie EPIC TYLKO EICP prawidłowy nr. OASIS
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.