Jump to content

sheyyk2

Użytkownicy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niepokorny - góra się uspokoiła i głośniki się wygrzały ,jest to naprawdę dobre granie .Kilka lat temu miałem przez 2-3 tyg.OB 1i i one nie zrobiły na mnie wrażenia ,coś nie pasowało ale zbyt dużo czasu minęło abym teraz podał konkrety. Natomiast 5.22 nie wyłożyły się na niczym (nie słuchałem jeszcze klasyki) są spójne ,przestrzenne ,scena w kilku wymiarach (na dobrze zrealizowanych nagraniach mam wrażenie trzech płaszczyzn - rzędów) i szerokość sceny jest duża .Stereofonia super ,znikają ale to monitory i naprawdę nie są wrażliwe na ustawienie.Bas - w pierwszym momencie wydawało się iż jest go zbyt dużo ale absolutnie nie.Jest naprawdę dobry ,szybki ,punktowy ,narasta, gaśnie ,tworzy dobrą podstawę. Zasilacze - poszedłem w Izrael Teddy Pardo .W momencie wyboru miałem możliwość porównania hi capa i teddy capa,naim dawał większe wypełnienie ale był wolniejszy ,Pardo już od ponad 12 lat zwoje zasilacze budował na dr,naim zaczął znacznie póżniej -- no i cena 40% ceny naima ( a ja potrzebowałem 2x hicap i xps). Co do nordosta heimdal to mam te kable ponad 10 lat (zarówno głośnikowe jak i IC którym łączę pre gramofonowe ,do cd mam hi-line}w tym czasie przewaliłem sporo głośników i nie zauważyłem odchudzenia ,ostrości itp.Miałem przez ten czas z ciekawości wiele kabli i pewnie może lepiej by się spasowało ale wydatek ok. 15-20 tys. to już grzech (oczywiście dla mnie) wolałem przeznaczyć środki na pre gramofonowe,wkładkę,ustrój akustyczny to wnosiło nie porównywalnie więcej.Naca 5 bardzo poprawny,neutralny kabel do tego stopnia że Audio Physic testuje na nim swoje kolumny(notabene to niemiecki kabel już dokładnie nie pamiętam jakiej firmy ale zawsze mogę sprawdzić i pewnie z metra 4 x tańszy). Nasz kolega z forum jak przeczytał że mam do po testowania 5.22 a jest posiadaczem Dynaudio Special 25 zapragnął porównań więc w czwartek zabawa (zobaczę czy będzie chciał Modwrighta targać a bydlę trochę waży ale czego nie robi audiofil chcą posiąść wiedzę)
 2. Coś w tej lini transmisyjnej jest ,zagrałem Jacques Loussier Trio -plays bach i bas super narasta, gaśnie tak jak być powinno. Fortepian a to najlepszy sprawdzian basu jest naprawdę fajny.Czy prawdziwy ?Ajakie głośniki są prawdziwe?
 3. U mnie te monitory są w sypialni 20 m2.Ale jest trochę za adaptowana akustycznie i no jest super "bas trap" 160x200 grubości 25 cm to jest materac.Moje głośniki to gamut L-5 który w pomieszczeniach poniżej 30 m2 nie powinien grać a u mnie jest ok.
 4. Dostałem do odsłuchu twenty 5.22 u mnie gra to systemem naima 282 + 250.2 +cds3+ gramofon, pierwsze wrażenia na tak - dzwiek (nie mylić z napompowany)obfity, bogaty ,łatwe w ustawieniu ,Kilka dni i więcej napiszę.
 5. Trochę przez przypadek dostałem do testowania PMC twenty 5.22 ,po kilku płytach wrażenia na tak .Dzwięk "obfity"wszystko jest klarowne ,namacalne ,plany ,może troszkę góra lekko "sycząca" ale w uszy nie kolą.Jedno pewne nie są czułe na ustawienie.Grają w głąb i budują szerokie plany.Za kilka dni jak się osłucham na piszę więcej.
 6. TO JESTEM W SZOKU WOJCIECH NAJSTARSZY ,JA 57 A H i AMJ MŁODSI a słucham MUNIAK QUINTET ,idę na dół do barku wleję rudej na myszach póki żony jeszcze nie ma i wyłgam się że Chicago namieiszał.W temacie Polish Jazz.
 7. Mniejszy pokój inne głośniki .Ja mam 57.A jak nie słuchasz tylko muzyki poważnej to znaczy iż nie jesteś głuchy (to żart).
 8. Za 65 dostojność ,ciepło,szczerość jeszcze większa.
 9. Panie WOJCIECHU jeśli to Pana 50 urodziny to Wszystkiego co najlepsze a jeśli Herdzina to oczywiście też.
 10. Mam pytanie czy któryś z kolegów posiada stolik orginalny pod sprzęt naima.Proszę o sygnał na pw. Kostron masz super pre gramofonowe ,słuchasz w większości winyli ,moja rada 282/250.2 używane,Supernait + hicap lub teddy też używane (poza wygodą)znacznie lepiej niż z plików, oczywiście wiem że widzenie to wygląda jak siedzenie.(TO MOJE PRYWATNE ZDANIE POTWIERDZONE MOIM DOŚWIADCZENIEM I NICZEGO I NIKOMU NIE CHCĘ UDOWADNIAĆ)
 11. Do mnie też dotarły kolejne winyle w sumie man 9 z tej edycji .Dzisiaj przesłuchałem Hendersona, siedziałem 4 rząd w Village -super oby więcej takiej jakości wznowień. Wojciechu a masz coś z serii BN 80 na winylu i gdzie je kupujesz? pozdrawiam
 12. Nie mam pojęcia czy wniosę do wątku jakieś wartości cena nowych c30 w Dani to 63 180 DK, od 27 lutego na audiofilskim portalu w Dani wiszą półroczne za 34 999,0 DK i nie są to kolumny demo. Miłośnikom podam stronę na pw.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.