Jump to content

sheyyk2

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. night train - krzywa jak miska do sałatki owocowej -jutro zwrot dzisiaj zwrot ,w innej biedronce kupiłem nową i znowu krzywulec ,trochę mniejszy ,jutro następne podejście. kupiłem 5 płyt inne ok. tylko night train jakiś Jonasz night train - krzywa jak miska do sałatki owocowej -jutro zwrot dzisiaj zwrot ,w innej biedronce kupiłem nową i znowu krzywulec ,trochę mniejszy ,jutro następne podejście. kupiłem 5 płyt inne ok. tylko night train jakiś Jonasz Przepraszam coś żle dodałem ,THe Who ok, Fank z JOBIM ok inne ok . tak bywa .
 2. night train - krzywa jak miska do sałatki owocowej -jutro zwrot dzisiaj zwrot ,w innej biedronce kupiłem nową i znowu krzywulec ,trochę mniejszy ,jutro następne podejście. kupiłem 5 płyt inne ok. tylko night train jakiś Jonasz
 3. night train - krzywa jak miska do sałatki owocowej -jutro zwrot
 4. Preamp gramofonowy avid pulsus ,kupiony u polskiego dystrybutora ,orginalny karton ,instrukcje ,nigdy nie rozkręcany,5-6 letni stan idealny.Jestem pierwszym właścielem .Zdjęcia na życzenie.
 5. sheyyk2

  HARBETH Club

  No i w tym jest problem iż taka to jest trudność jak się nie chce słuchać ,próbować, testować (może nie ma możliwości i to jest zrozumiałe) ale klepać w klawiaturę nie słuchając i nie próbując(to twoje słowa) i to w kilku wątkach to już z rozumem (rozumiem o czym koledzy piszą ) ma mało wspólnego .
 6. sheyyk2

  Naim club

  KOLEGO NOVY od ponad 10 lat pisałem w klubie naim jako sheykk,padł komputer miałem problem z odzyskaniem hasła założyłem konto sheyyk2,a więc to nie dla ciebie tak się staram(.sprawdż u admina) KOLEGO MACKTHEKNIFE to nie ja obrażam ludzi viagą ,może i trochę mnie poniosło - sorry). Twinslavera znam od wielu lat i mimo iż mieszkamy w przeciwległych miejscach polski to potrafimy dojechać do siebie zabrać klocki naima i nie tylko naima posłuchać ,ocenić (subiektywnie)wyrobić własne zdanie. Zapraszam do siebie kto chciałby porównać nowe klocki allinone do serii classic .
 7. sheyyk2

  Klub kolumn BMN

  4-5 lat temu miałem w domu astery ,pamiętam tylko że miały przestrzeń i holografię co do innych aspektów to już nie pamiętam.(powinienem mieć zdjęcia może odnajdę) Cena, no cóż jakość wykonania diapasona ,użyte materiały (orzechowe drewno)musi kosztować .Każdy produkt ma swojego klienta a dla Niemca 8 tys.euro to dla nas 8 tys.zł. miłego dnia
 8. sheyyk2

  Klub kolumn BMN

  Od soboty dzięki uprzejmości Pana Bogdana(i wpłaconej kaucji )mam przyjemność testować beszele3 .Pierwsza dwa dni były zagadką dlaczego mają taki dziwny bas ale sprawa okazała się prozaiczna ,pokój w którym słucham był wytłumiony- dostrojony do znacznie większych głośników na których słucham , coś wyniosłem coś przyniosłem i zrobiło się bardzo dobrze.Jako iż nie bardzo potrafię pisać o dżwięku ,napiszę tak- bardzo dobre głośniki jakość cena MISTRZOSTWO-naprawdę mają wszystko czego potrzeba do słuchania MUZYKI ,oczywiście nie piszę o hi-endowych odlotach i dzielenia włosa na czworo.Od dwóch dni siadam i słucham muzyki ,pokazują to co jest nagrane bez upiększania ,bez natarczywości solidnie .Kopólka cresendo bez jazgotu,średnica ani za słodka ani za ostra ,bas nie dudni nie ciągnie się.(inna sprawa że zestaw napędziłem 2 końcówkami naima nap 250.2)plumka melodyjnie.Aktualnie słucham w pokoju 20m2(ale jest nie symetryczny) i myślę że mogą również zagrać w większym. Aby nie było że to ideał to brak mi trochę wypełnienia i już nabrałem ochoty by posłuchać beszele 2 tylko że Pan Bogdan musi je złożyć i byłoby super z kopółką crescendo(o ile to możliwe).Czytałem iż jeden z forumowiczów nabył beszele 2 i jestem ciekaw z której części Polski jest ,ja z okolic trójmiasta może ma ochotę na wymianę doświadczeń. sheykk
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.