Jump to content

R2T2

Użytkownicy
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To w takim razie skąd wiesz który kabel będzie działał prawidłowo skoro każdy wnosi coś innego?
 2. Kolego Robi , zastanów się na poważnie czy by nie napisać jakiejś książki. VID-20191123-WA0010.mp4
 3. Nie mamy o czym rozmawiać, niby jesteś taki znawca operujesz technicznymi nazwami a tak naprawdę g-no wiesz. Może jak więcej posłuchasz to zmienisz zdanie. Bez urazy.
 4. No właśnie, wydawało by się że razem z tymi kolumnami to raczej nie zagra, myślałem że to będzie misiowato ale nic z tego panowie dźwięk jest dużo lepszy niż z połaczenia tych kolumn z nadem 356 (też go miałem) bardziej rozdzielczy, słychać poprostu więcej, dla mnie połączenie bardzo dobre ale wiadomo , co kto lubi.
 5. Magnat mr780 + rpi digione
 6. A i jeszcze jedno, mam kolegę który jest pasjonatem audio, cale mnóstwo sprzętu przesłuchał u siebie, sprzet urzywany ale z gornej półki, jak posłuchał moje nie wytzymał kupił music style900 był w szoku ze taka tania Kolumna gra tak przyzwoicie. Sprzedał oczywiscie bo prestiż mu nie pozwalał na zestawienie jej ze swoją też drogą elektroniką. Do tej pory się zastanawia dlaczego kolumny 5 razy droższe ktore kupuje nie graja tyle samo razy lepiej tylko co najwyżej jakimś niuansem.
 7. Moim skromnym zdaniem wszystko zależy od pomieszczenia, moje aurory grają i nie słyszę żeby było za dużo basu, ale też bez przesady w drugą stronę bo przecież bez basu to dźwięk staje się szczupły i wtedy brakuje muzykalności. Niema się co czepiać kolumn bo one grają tak jak powinny trzeba tylko dobrać odpowiedni wzmacniacz, kable i źródło dźwięku też ważne. Dziwię się że niektórzy słyszą najmniejsze różnice pomiędzy kolumnami a niesłyszą pomiędzy kablami. Źle dobrane też wpłyną na odbiór. I proszę nie pisać że kable nie maja znaczenia bo mają a jeśli ktoś twierdzi inaczej to znaczy że nie probował podłączać innych.
 8. Spokojnie. Ja od nich testowalem cztery nakładki i je zwracalem bez żadnego problemu. Sklep nie robi problemu, oczywiście w granicach rozsądku, trzeba odesłać w oryginalnym opakowaniu oraz komplet.
 9. Ok. Zainstalowałem wtyczkę kodi oraz wtyczkę YouTube ale treści z serwisu nie są poprawnie odtwarzane, niby rusza 2 sek i wywala błąd.
 10. Zainstalowałem wtyczkę ale w ustawieniach nie widzę możliwości wyboru źródła, korzystam z dysku USB podpiętego do rpi.
 11. Czy żeby odtworzyć film z maliny wystarczy zainstalować wtyczkę kodi na volumio i podpiąć kabel HDMI do tv czy jeszcze jakieś czary mary?
 12. A u mnie większość plików gęstszych niż standard gra ciszej
 13. Sprawę gęstych plików już rozwiązałem. Ktoś wcześniej wspomniał o mconnect, zainstalowałem na telefonie przekierowałem do volumio i pięknie hula 24bit 48hrz
 14. Chciałem tu na forum serdecznie podziękować Ruci za pomoc w ogarnięciu serwera bubbleupnp. Tidal już działa ale szkoda że nie czyta nic powyżej 16bit chociaż z drugiej strony czy warto się tym przejmować, tych plików też tam nie ma za wiele a przeważnie te które nas interesują są w hifi 16 44.1
 15. No i zaktualizowałem volumio. Tidal znikł. Wcześniej był i działał. Też tak macie? Volumio darmowe.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.