Jump to content

Pioneek

Użytkownicy
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralny

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakie kable Ci spasowały napisz na priv to spróbuję proszę. Może jeszcze lepiej wyjdzie niż to co mam.
 2. [Hidden Content] odpowiednie okablowanie i jest cacy. Można poczuć co to jest prawdziwe stereo. Wszystkiego w sam raz góry szczegółu i basu. Ale są gusta i guściki. Dla mnie super. Przekonałem się u siebie, że kabel zasilający na złotych wtykach łagodzi ( nie ujmuje) górę a wypycha trochę bas.
 3. A jak się ma do hd25 jakościowo dźwiękowo Nuprime 10 dac albo hord qutest. Wiem zależy od systemu akustyki upodobań itd, ale mimo to proszę o opinie. Będzie łączył cxn v2 z Roksanem K3.
 4. Mam pytanie ma ktoś dac hd25 na pozbyciu z możliwością odsłuchu najlepiej z okolic podkarpacia przytulił tym to cudo? Albo czy mógłbym u kogoś posłuchać. Proszę na priv.
 5. Popytaj dobrze ale chyba 5. Ja mam 5 letnią gwarancję kupiony grudzień 2018
 6. Jak zapisać tą stacje we FLAC ? Cxn v2
 7. Pioneek

  Kolumny do 35m2+

  Jesteś ze Śląska masz niedaleko(1/3 mojej drogi) jedź posłuchaj przekonasz się na własne uszy naprawdę warto. Poważnie weź to pod uwagę.
 8. Ma ktoś w okolicy Rzeszowa Black ll i byłby chętny wpaść (pożyczyć) do mnie do domu na odsłuch. Z tego co czytam to chyba ma on wszystkie cechy które potrzebuje, ale tylko odsłuch w moim systemie to zweryfikuje.
 9. Ma ktoś w okolicach Rzeszowa BN2 ,żebym mógł wpaść na chatę i posłuchac ( wezmę swojego cxn v2 albo zaproszę do siebie,chcę porównać podobno BN2 lepiej gra)
 10. Był u mnie już św Mikołaj 😉. Chyba pierwsze YB na Podkarpaciu. Koniec poszukiwań zestaw skompletowany na długie lata.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.