Jump to content

Pioneek

Użytkownicy
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

10 Neutralny

Audiostereo

10

Bocznica

0

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Byłoby miło przeczytać kilka słów porównania.
 2. Zdecydowanie Tak Raczej tak Niestety tak miękkie ale szybkie nie buczace i rozlazłe Brak jedynie dywan i to nie zaduzy Może coś w tym być,tylko ja tego tak nie odbieram. Dla mnie to jest szczegółowość, nie męczą wysokie. Góra mi odpowiada nie jest ostra a rozdzielcza przestrzenna. Wydaje mi się że dobór kabli dałby najszybszy efekt. Niestety wpięcie innych drutów słyszę ( zmienia się brzmienie) moja druga połowa też. Akustyka będzie ale w późniejszym czasie,wiem powinienem od tego zacząć.
 3. Może trochę źle napisałem że brak ilości basu bardziej jego barwy ciepła plastyczności.
 4. Niestety chyba wina tkwi w kablu. Wpiolem inny stary kabel bas zrobil się przyjemny tylko szczegół przestrzeń uciekła. Huracanom mapewno nie brakuje basu i to przyjemnego dla ucha
 5. Wiem że każdy zestaw inaczej współpracuje. Miałem solid core na testach z wcześniejszym wzmacniaczem Roksana k3 z tego co pamiętam tam poszło w drugą stronę było za ciemno i mniej szczegółowo.
 6. Może to i ogólne co napisze, ale kolumny grają naturalnie równo i szczegółowo. Potrzebuje kabelek szczegółowy przestrzenny z "lekko podbitym basem. Obecnie gram na kablu Bedea , szczegół, przestrzeń powietrze super,ale brakuje (basu,barwy plastyczności, ciepła) jest taki za szybki plastikowy.
 7. Posiadacze Gato dia 250( kolumny YB Audio Huracan s) na jakich kabelkach głośnikowych gracie jakie byście polecili do tego wzmacniacza.
 8. Rozstaw długość 29 cm szerokość 24(po zewnętrznej). Od przodu 4 cm zaczyna się podkładka.
 9. Jakie kable Ci spasowały napisz na priv to spróbuję proszę. Może jeszcze lepiej wyjdzie niż to co mam.
 10. [Hidden Content] odpowiednie okablowanie i jest cacy. Można poczuć co to jest prawdziwe stereo. Wszystkiego w sam raz góry szczegółu i basu. Ale są gusta i guściki. Dla mnie super. Przekonałem się u siebie, że kabel zasilający na złotych wtykach łagodzi ( nie ujmuje) górę a wypycha trochę bas.
 11. A jak się ma do hd25 jakościowo dźwiękowo Nuprime 10 dac albo hord qutest. Wiem zależy od systemu akustyki upodobań itd, ale mimo to proszę o opinie. Będzie łączył cxn v2 z Roksanem K3.
 12. Mam pytanie ma ktoś dac hd25 na pozbyciu z możliwością odsłuchu najlepiej z okolic podkarpacia przytulił tym to cudo? Albo czy mógłbym u kogoś posłuchać. Proszę na priv.
 13. Popytaj dobrze ale chyba 5. Ja mam 5 letnią gwarancję kupiony grudzień 2018
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.