Jump to content

Pioneek

Użytkownicy
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pioneek

  Kolumny do 35m2+

  Jesteś ze Śląska masz niedaleko(1/3 mojej drogi) jedź posłuchaj przekonasz się na własne uszy naprawdę warto. Poważnie weź to pod uwagę.
 2. Ma ktoś w okolicy Rzeszowa Black ll i byłby chętny wpaść (pożyczyć) do mnie do domu na odsłuch. Z tego co czytam to chyba ma on wszystkie cechy które potrzebuje, ale tylko odsłuch w moim systemie to zweryfikuje.
 3. Ma ktoś w okolicach Rzeszowa BN2 ,żebym mógł wpaść na chatę i posłuchac ( wezmę swojego cxn v2 albo zaproszę do siebie,chcę porównać podobno BN2 lepiej gra)
 4. Był u mnie już św Mikołaj 😉. Chyba pierwsze YB na Podkarpaciu. Koniec poszukiwań zestaw skompletowany na długie lata.
 5. A jak (mam nadzieje moje przyszłe) huracany spisywały się z jednym i drugim zestawem. Chyba było miodzio.
 6. Kontakt z producentem jest bezproblemowy dzwoń wszystkiego się dowiesz z pierwszej ręki. Grają pięknie.
 7. Oj gdyby nie rozcięta noga to pewnie by się coś działo, a tak dalej wszystko przed nami.
 8. Narazie nastawilem sie na coś ze stajni YB Audio przede mną trochę kilometrów na odsluch a co do slownika to tak wyglada jak sie piesze ukradkiem z telefonu.
 9. Coś ostatnio cicho na forum. Człowiek potrzebuje pomocy a tu cisza.Chyba wszyscy delektują się muzyką. Moze ostatni szczesliwy posiadacz huracan podzieliłby się pierwszymi wrażeniami.
 10. Witam. Byłby ktoś tak uprzejmy z okolic Podkarpacia i okolic ( 100-150 km +) do kogo mógłbym wpaść z browarem i posłuchać coś z YB audio (najchętniej huracan).Bede bardzo wdzieczny jestem na etapie wymiany kolumn, napęd roksan k3 pomieszczenie 30-40 m
 11. Dlatego chce 3-4 a konkretne modele posłuchać i z nich cos wybrac na lata a teraz widze ze to nie takie proste kubel zimnej wody jak najbardziej sie przyda zeby trzeźwo sluchac.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.