Jump to content

monkad

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Posiadam miniwieżę Yamaha MCR-N670D. W promocji dostałam Tidal hifi na 3 miesiące. Podoba mi się, dźwięk jest super jak na moje potrzeby. Pytanie do użytkowników: nie wiem czy pozostać przy subskrypcji Hifi czy wybrać o połowę tańszą Premium ? Czy na mojej wieży będę słyszała wyraźną różnicę w jakości dźwięku ? Pozdrawiam, Monika:)
 2. monkad

  Yamaha MCR-N670D

  Witam. Dziękuję za pomoc, udało mi się wszystko podłączyć, jedyne czego zapomniałam to skręcić druciki (widzę że tak jest napisane w instrukcji). Zakupu dokonałam w dużym sklepie RTV, jako laik myślałam, że kupię wieżę, włożę wtyczkę do kontaktu i będzie działać. Kupię te nowe kabelki + jeszcze kabel optyczny do podłączenia kolumn do telewizora, czy możecie podpowiedzieć które konkretnie ? Wpisałam Melodika Purple Rain i zobaczyłam całą listę... Dziękuję i pozdrawiam, Monika.
 3. monkad

  Yamaha MCR-N670D

  Witam. Kupiłam mini wieżę i mam problem z podłączeniem, nie śmiać się proszę. Załączyłam zdjęcie na którym widać problem: rozumiem że przewody mam włożyć w dziurkę pod nakrętką. Czy ja mam je włożyć tak, żeby goła miedziana część przewodu była dokładnie pod zakrętką ? I jak włożyć przewód do wieży ? Pozdrawiam, Monika.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.