Jump to content

obcymars

Użytkownicy
 • Content Count

  215
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Neutralny

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

1267 profile views
 1. Nie sprawdzałem takie informacje dostałem cyt. Bas się poprawił ale nie stał się zwalisty (jak np. w AQ CastleRock) CC ma nieco większą masę i wyczuwalnie mocniejsze wypełnienie. Standardowo CC jest "lekki", "zwiewny" ale po "zmostkowaniu" przybyło mu nie tylko "ciała" ale i rozmachu (zwłaszcza po wygrzaniu)
 2. Ok rozumiem, ja też przedstawiłem swoje zdanie. Podobno jak się da podwójnie ten kabelek gra lepiej, nie sprawdzałem a i wtedy koszty rosną.
 3. Ja stosowałem się do instrukcji i zadziałało.
 4. DevilLeq a u Ciebie jak długo grasz na lampach?
 5. Witam gorąco 😉 Posłuchaj też coś z JMR.
 6. Może ,Jean Marie Reynaud (JMR) Euterpe Jubile ja zmieniłem z XT8 na JMR. Jest jedna para z ekspozycji
 7. Jak miałem, robiłem próby i w tych zmianach nie widziałem różnic.
 8. W moim odczuciu jedna z moich płyt która najlepiej oddaje scenę ...
 9. Dla mnie u mnie, swego czasu w systemie na testach, najgorszy kabel jaki miałem. Po opiniach i wpisach byłem bardzo na niego nastawiony optymistycznie.... Polecam od siebie drożej, CS-120 Improved , coś z Albedo i pewnie wiele innych się znajdzie, których nie słuchałem.
 10. A potrafisz z pamięci porównać zwykłego do M.C? Jest coś z tego co pisałem ja z moich porównań? U mnie chyba teraz z JMR jest ciut za "jasno" jak na mój gust... A z dyńkami słuchałeś już?
 11. Ampino Custom jest testowy egzemplarz, widzę E.III nie dojechał?
 12. Wiele nie słuchałem, Luci nie miałem, ale widzę, słyszę że JMR zna się na rzeczy i też trafił w mój gust. Jest problem gdyż trafiłem na info (przeczytałem) z czym "to" fajnie gra :)) Ciekawe jakby wypadło starcie między Dayensami a "tym czymś" Na początku miałem je ustawione jak Tannoy skręcone na słuchacza, od wczoraj grają prosto, niesamowita przestrzeń i świetna scena nawet u mnie.
 13. edycja. Źle napisałem, nie zawsze dodaje ten smaczek, gra często niskimi jak z Tannoy ale czasem jak jest w nagraniu, to oda ten smaczek, Jeśli chodzi o moc, czasem zagra w utworze niskimi z siłą XT8, czasem w innym utworze słabiej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.