Jump to content

obcymars

Użytkownicy
 • Content Count

  244
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

55 Neutralny

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

1526 profile views
 1. Miałem tego Kinki demo z AVcrop z oampami 3x Sonic. Mogłem wybierać czy z nimi, innymi lub bez. Wiem jak gra z sonic a nie wiem jak bez lub z innymi i w tym problem 😅. Do salonu nie mam możliwości dojechać. U mnie, na mój gust nie grał analitycznie z Sonic, ale ja mam małe doświadczenie.
 2. Nie ma lepszej dynamiki, kontroli niskich i klarowniejszego czystszego dźwięku?
 3. Kolega Adam ma jakieś doświadczenie miał wiele monitorów i dwa Dayensy może coś doradzi w sprawie kolumn. Najlepiej wypożyczyć i posłuchać jak będzie możliwość. Jakiego Caspiana miałeś? Jak na takich kolumnach w takim budżecie odczuwasz zadowolenie, to tylko lepsze przed Tobą. Chociaż nie znam, może te kolumny są świetne.
 4. Jeśli możesz to proszę o opisanie gdyż dla przeciętnego słuchacza, to chyba nie do przejścia. I nie wiem czy po zakupie i próbie wymiany samemu, nie straci się gwarancji.
 5. A jest ich tam bodajże 6 sztuk. I teraz jakie włożyć na jaką "okazję" który zmieni w jakim kierunku :)... Polecasz wymianę wszystkich? Dystrybutor w PL poleca wymianę trzech koszt 1000zł.
 6. Jakie są różnice dźwiękowo miedzy Brage a Tyr III?
 7. Gratulacje. Ten Magnat już dojechał?
 8. Niestety Menuetto Custom na sprzedanie, stan bdb, gałka chrom, data zakupu 2019-11-21 - rok jeszcze gwar. Jak ktoś to proszę pw. Trzeba iść do przodu w poszukiwaniu lepszego dźwięku ;).🙂
 9. Miałem kiedyś oba wzmacniacze. Miedzy tymi dwoma wzmacniaczami masz rację dociążenia brak w Menuetto, lecz takie granie vicka wyszło u mnie pogrubione i nie prawdziwe jak dla mnie. Bas dużo mocniejszy, lecz gorszy, góra też jakaś dziwna. Nie podobało mi się to granie, słucham różnej muzyki. Wszystko rzecz gustu, akustyki i innych gratów. Kto mi powie gdzie tu są oampy? Bo chyba takowe posiada 🙂
 10. Pytanie co ona daje lepsze chłodzenie? Może coś zmienili...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.