Jump to content

obcymars

Użytkownicy
 • Content Count

  201
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Neutralny

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

788 profile views
 1. edycja. Źle napisałem, nie zawsze dodaje ten smaczek, gra często niskimi jak z Tannoy ale czasem jak jest w nagraniu, to oda ten smaczek, Jeśli chodzi o moc, czasem zagra w utworze niskimi z siłą XT8, czasem w innym utworze słabiej.
 2. Tak jak pisałem, bardziej podchodziła mi barwa Ampino, na testach był M.C i został 🙂 docelowo miał być E.III i nadal to podtrzymuje. Podobno najlepsze do JMR to lampa. Słucham dopiero z 4 godziny, więc to takie świeże wszystko. Wokale, instrumenty, przejrzystość, detaliczność, świeżość, lekkość, kontrola, harmonia grania, to atuty. Więcej góry. Niskie też dobre, ale odrobinę mocniejsze żeby były... Bardzo zróżnicowane, jak to napisać, np. w Xt8 bas był jak "e", to tu jest jeszcze bardziej zróżnicowany nie kończy się na "e" tylko "ę" dochodzi ogonek, jakiś smaczek. Są też muzykalniejsze i skromne wizualnie względem XT8. Mały trochę pokój mam z prawej strony ta szafa, lepsza scena z lewej strony i za odsłuchem brakuje z 1metr. Za kolumnami okno grzejnik 😞 miodu nie ma. Jak klasnę, to pogłosu nie mam nic, w innych pomieszczeniach mam.
 3. Mój M.C właśnie napędza Jean-Marie Reynaud Cantabile. Kilka dni przemyśleń brać czy nie brać, żeby wtopy nie było jak z Gato Fm 15. Pierwsze widzę małe pudła, potem jak wyjmuję, boże jakie małe głośniczki 🙂 Xt8 to potwory. Ogólnie wszystko na plus, trochę terminale jakieś dziwne z tymi ich zworkami, moje widły jakoś dziwnie podchodzą, ten meszek wokół faktycznie łapie różne nitki, kolumny basem ścian nie zburzą, ale mają inne zalety:) to kolumny dla konesera 🙂 Jestem zadowolony. Moja rekomendacja i Podziękowania dla Audio On za fachową obsługę i wzorowe podejście dla przyszłego nabywcy.
 4. Czyli coś za coś jak zawsze :).
 5. Moje Tannoy XT8F [Hidden Content]
 6. obcymars

  Test słuchu

  To tak na zwykłym laptopie? Na połowie skali głośności słyszę wszystko bardzo dobrze do końca.
 7. A jak gra względem Lectora? Jak dla mnie na moim zestawie M.C gra każdą muzykę :).
 8. Gratulacje, nie ma to jak samemu przesłuchać, podziel się wrażeniami :). Podstawę Menuetto miałeś ?
 9. Jak włączę power słychać takie jakby mruczenie słyszalne dość dobrze z 10cm od pieca, które w przeciągu 2sek.się z cisza do poziomu bardzo cichego. Ten efekt występuje u mnie raczej z przodu. w zwykłym Menuetto tego nie było, lub było cichsze. Nie wiem czy ma znaczenie Zwykłe sieciówki wpięte w przedłużacz za kilkanaście złoty:)
 10. Hey nic nie miałem na pv. Bardzo dobre takie jak były 🙂 Weź na testy, przekonałem się kolejny raz, że pisać można dużo a gust i spostrzeżenia ma każdy inne...
 11. U mnie tez coś sobie brzęczy, jak jest totalna cisza, to słyszę z 2m, nie przeszkadza mi to, ale po tych wpisach wyżej postanowiłem sprawdzić, przykładałem ucho do sprzętów i wyszło, że CD 😬 Adam miałeś Ampino?
 12. Jaka podróba? Człowieku zasięgnij trochę tematu a później się wypowiadaj. Później taka głupota krąży... To nie pierwszy jego taki wpis.
 13. kaaapa pisałeś, że zmieniasz monitory na podłogówki, to do tego Ampino, co wybrałeś?
 14. Jak bańka zielonych 🙂 Aktualnie dołączyła do klubu CD, Carla Bruni - Quelqu'un m'a dit. Nie ma, to towar luksusowy więc trzeba swoje odczekać, tylko cierpliwych czeka sowita nagroda.😁
 15. Ta strona internetowa to...:( Beszele vs Pro, to kolce i terminale czy coś więcej?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.