Jump to content

obcymars

Użytkownicy
 • Content Count

  215
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by obcymars

 1. Nie sprawdzałem takie informacje dostałem cyt. Bas się poprawił ale nie stał się zwalisty (jak np. w AQ CastleRock) CC ma nieco większą masę i wyczuwalnie mocniejsze wypełnienie. Standardowo CC jest "lekki", "zwiewny" ale po "zmostkowaniu" przybyło mu nie tylko "ciała" ale i rozmachu (zwłaszcza po wygrzaniu)
 2. Ok rozumiem, ja też przedstawiłem swoje zdanie. Podobno jak się da podwójnie ten kabelek gra lepiej, nie sprawdzałem a i wtedy koszty rosną.
 3. Ja stosowałem się do instrukcji i zadziałało.
 4. DevilLeq a u Ciebie jak długo grasz na lampach?
 5. Witam gorąco 😉 Posłuchaj też coś z JMR.
 6. Może ,Jean Marie Reynaud (JMR) Euterpe Jubile ja zmieniłem z XT8 na JMR. Jest jedna para z ekspozycji
 7. Jak miałem, robiłem próby i w tych zmianach nie widziałem różnic.
 8. W moim odczuciu jedna z moich płyt która najlepiej oddaje scenę ...
 9. Dla mnie u mnie, swego czasu w systemie na testach, najgorszy kabel jaki miałem. Po opiniach i wpisach byłem bardzo na niego nastawiony optymistycznie.... Polecam od siebie drożej, CS-120 Improved , coś z Albedo i pewnie wiele innych się znajdzie, których nie słuchałem.
 10. A potrafisz z pamięci porównać zwykłego do M.C? Jest coś z tego co pisałem ja z moich porównań? U mnie chyba teraz z JMR jest ciut za "jasno" jak na mój gust... A z dyńkami słuchałeś już?
 11. Ampino Custom jest testowy egzemplarz, widzę E.III nie dojechał?
 12. Wiele nie słuchałem, Luci nie miałem, ale widzę, słyszę że JMR zna się na rzeczy i też trafił w mój gust. Jest problem gdyż trafiłem na info (przeczytałem) z czym "to" fajnie gra :)) Ciekawe jakby wypadło starcie między Dayensami a "tym czymś" Na początku miałem je ustawione jak Tannoy skręcone na słuchacza, od wczoraj grają prosto, niesamowita przestrzeń i świetna scena nawet u mnie.
 13. edycja. Źle napisałem, nie zawsze dodaje ten smaczek, gra często niskimi jak z Tannoy ale czasem jak jest w nagraniu, to oda ten smaczek, Jeśli chodzi o moc, czasem zagra w utworze niskimi z siłą XT8, czasem w innym utworze słabiej.
 14. Tak jak pisałem, bardziej podchodziła mi barwa Ampino, na testach był M.C i został 🙂 docelowo miał być E.III i nadal to podtrzymuje. Podobno najlepsze do JMR to lampa. Słucham dopiero z 4 godziny, więc to takie świeże wszystko. Wokale, instrumenty, przejrzystość, detaliczność, świeżość, lekkość, kontrola, harmonia grania, to atuty. Więcej góry. Niskie też dobre, ale odrobinę mocniejsze żeby były... Bardzo zróżnicowane, jak to napisać, np. w Xt8 bas był jak "e", to tu jest jeszcze bardziej zróżnicowany nie kończy się na "e" tylko "ę" dochodzi ogonek, jakiś smaczek. Są też
 15. Mój M.C właśnie napędza Jean-Marie Reynaud Cantabile. Kilka dni przemyśleń brać czy nie brać, żeby wtopy nie było jak z Gato Fm 15. Pierwsze widzę małe pudła, potem jak wyjmuję, boże jakie małe głośniczki 🙂 Xt8 to potwory. Ogólnie wszystko na plus, trochę terminale jakieś dziwne z tymi ich zworkami, moje widły jakoś dziwnie podchodzą, ten meszek wokół faktycznie łapie różne nitki, kolumny basem ścian nie zburzą, ale mają inne zalety:) to kolumny dla konesera 🙂 Jestem zadowolony. Moja rekomendacja i Podziękowania dla Audio On za fachową obsługę i wzorowe podejście dla przysz
 16. Czyli coś za coś jak zawsze :).
 17. Moje Tannoy XT8F [Hidden Content]
 18. obcymars

  Test słuchu

  To tak na zwykłym laptopie? Na połowie skali głośności słyszę wszystko bardzo dobrze do końca.
 19. A jak gra względem Lectora? Jak dla mnie na moim zestawie M.C gra każdą muzykę :).
 20. Gratulacje, nie ma to jak samemu przesłuchać, podziel się wrażeniami :). Podstawę Menuetto miałeś ?
 21. Jak włączę power słychać takie jakby mruczenie słyszalne dość dobrze z 10cm od pieca, które w przeciągu 2sek.się z cisza do poziomu bardzo cichego. Ten efekt występuje u mnie raczej z przodu. w zwykłym Menuetto tego nie było, lub było cichsze. Nie wiem czy ma znaczenie Zwykłe sieciówki wpięte w przedłużacz za kilkanaście złoty:)
 22. Hey nic nie miałem na pv. Bardzo dobre takie jak były 🙂 Weź na testy, przekonałem się kolejny raz, że pisać można dużo a gust i spostrzeżenia ma każdy inne...
 23. U mnie tez coś sobie brzęczy, jak jest totalna cisza, to słyszę z 2m, nie przeszkadza mi to, ale po tych wpisach wyżej postanowiłem sprawdzić, przykładałem ucho do sprzętów i wyszło, że CD 😬 Adam miałeś Ampino?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.