Jump to content

obcymars

Użytkownicy
 • Content Count

  187
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by obcymars

 1. Jak bańka zielonych 🙂 Aktualnie dołączyła do klubu CD, Carla Bruni - Quelqu'un m'a dit. Nie ma, to towar luksusowy więc trzeba swoje odczekać, tylko cierpliwych czeka sowita nagroda.😁
 2. Ta strona internetowa to...:( Beszele vs Pro, to kolce i terminale czy coś więcej?
 3. Miałem u siebie fm15 w moim systemie i na mój gust niczym mnie nie zachwyciły, może dlatego, że to pierwsze monitory jakie miałem. Jeśli chciałbym zmienić XT8 na pewno nie pójdę w tym kierunku...
 4. Wzrosło zainteresowanie modyfikacją Heco w ostatnim czasie?
 5. Tak to wyglądają u mnie Tannoy 😂
 6. Ja polecam ...u mnie w opisie. Szkoda, że Ampino nie posłuchałem na Harmonix... Właściwie, to zawsze można wypożyczyć raz jeszcze:) Kiedy Ampino C. dojedzie do Ciebie?
 7. Po jakiej modyfikacji i kto robił? Już doczytałem, mój błąd.
 8. Proszę o jakieś sprawozdanie, jeśli masz czas i chęci 🙂 co z czym i jak na tle innego wypadają... Dopiszę dla mnie, to max Cantabile Jubile.
 9. Słuchał ktoś wyższych modeli JMR?
 10. Budujesz jakiś nowy system, piszesz że tniesz koszty na głośnikowe, RCA za "grosze" a tu listwy za 5tys. Taniej się nie da? 🙂
 11. U mnie i dla mnie bardzo podobny charakter jak r2 grały Spendor A6. Odsłuchiwane w jednym czasie.
 12. obcymars

  Yamaha as 1100

  Ja miałem r2 i w porównaniu z X8 nie był to skok w bok 🙂 Ten co kupował r2 z chęcią by 8 przygarnął.
 13. Coś tam pisałem już, że wszystkie płytki brzmią mi lepiej, to jeszcze tak po amatorsku na nowy rok. Mam płytki Joe Cocker'a i Vanessa Mae o ile Vanesse kiedyś przemęczyłem kilka razy całą, to Joe, pięć minut i wyrzucałem z Cd mimo chęci i kilku prób, grała bez życia nie wciagała. I tak niechciane leża sobie w czeluściach zapomnienia. Jakiś czas temu córka wrzuciła Verbę w duecie z jakąś dziewczyną i powiem, że kurz z membran ładnie strzepnęło 🙂 nawet nie złe to. Tak myślę chyba jeszcze na Custom nie słuchałem Vanessy (być może chwile testowałem) wrzucam i słucham... Słuchało się bardzo dobrze "weszła" jak nigdy, żadnych ostrości, pełen wgląd w przekaz. Za kilka dni znów naszła mnie na nią ochota i to samo pełne zadowolenie... Myślę Joe, i tu on dostał życia i energii, wysłuchałem całej. Aż się prosi by moje paździerze wymienić na coś ciut lepszego... Pozdrawiam w 2020r. Obcy .😁
 14. Wiedziałem to i podtrzymuje powyższy wpis z uśmiechem :).
 15. No no, z 30 na 6tys 🙂
 16. A obecnie na jakich słuchasz? Najlepiej pożycz te 6,4 i porównaj bezpośrednio z XT8 u siebie w domu.
 17. Ja też tak mam albo mi pasuje albo nie. Miałem 8250 bodajże, jak zmieniłem na wzmacniacz niebo a ziemia.
 18. Widać nie. Ok, a jakie tranzystory polecasz ?
 19. Gruta, zrozumiałeś cały tekst?
 20. A może jesteś naganiaczem, lub handlarzem... kto wie...
 21. Ja u siebie w domu słuchałem Spendor A6 (oraz inne) i dla mnie lepsze były XT8, także trochę szacunku dla innych. Każdy ma inne gusta, słuch, akustykę pokoju. Co najważniejsze dobranie innych klocków. Dziś znów Aurora miażdży, niedawno Opera... Może, te Opery co słuchałeś zagrały lepiej niż XT8f z odpowiednio dobranym sprzętem towarzyszącym a z Tannoyami się nie zgrało i wszędzie miałeś dudniący bas. Posłuchałbym tych Oper cenowo zbliżonych do 8f , ale jak mam czekać za kurierem i targać te pudła, czekać za zwrotem kaucji kilkanaście dni, to mi się odechciewa... A kolega hey ma wyższy, co za tym idzie droższy model Tannoy, więc wypadałoby by jego paczki grały lepiej niż moje.
 22. Kto robi to upgrade? Podaj link lub coś... poczytam... Dziękuję.
 23. Co ja widzę u Ciebie w podpisie... szukasz innych paczek? 🙂 Ja Ci mówię zmień kable, piec :)))🤣 i Xaviany sprawdź... Gratulacje w razie jakbyś po czasie się rozmyślił daj znać.
 24. Jakie paczki miałeś przed Kensington GR ? Jakich różnic można się spodziewać między XT8 a nowymi Tannoy Legacy Cheviot warte swej ceny?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.