Jump to content

Warm Hoxton

Użytkownicy
 • Content Count

  570
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

110 Dobry

Recent Profile Visitors

735 profile views
 1. Fanatyczny Martin się pokazał ?
 2. Może za bardzo odstają jakościowo od frontów ? Odłącz fronty oraz sub i zrób kalibrację.
 3. To skandal jakiś jest. Towar niezgodny z umową. Na to kupiłeś małe głośniki, żeby nie były duże. No i tehaiksa nie ma.
 4. Mars, jakby co to komentarz svsa oznacza, że bardzo mu się podoba i z dobrego serca Ci radzi abyś nie pchał już ani jednej złotówki w sound. Niewiele lepiej albo i gorzej będzie a przecież jesteś zadowolony. Bylebyś domyślił się co mówią w filmach Vegi. Mam nadzieję, że dobrze przetłumaczyłem na język polski. Ja z kolei radzę, nie zaglądaj na forum ze trzy lata tylko oglądaj filmy.
 5. Chciałbym w to uwierzyć. Może będziesz miał możliwość przetestowania Marantza 7013. Ciekawy jestem porównania. Zresztą 6013 nie jest niskim modelem ((zdegradowała go tylko wyprzedażowa cena ) jak i niemal żaden ampli z pełnym wyjściem pre- out.
 6. Rewelacja, niemal z niczego, wszystko własnymi rękoma i oglądając każdą złotówkę 3x. Poza tym Vivitek rulez.
 7. Jestem pod wrażeniem. Jak ktoś nie remontował starego domu to nie zwróciłby uwagi na ten szczegół. A myślałem, że jesteś z branży IT. Faktycznie wychodzi na to, że brakuje deseczek z polepą, może tylko częściowo. Blade robił dziurki w stropie wkrętem, czyli nie jest to Ackermann.
 8. Jakoś nie zauważyłem owych insynuacji. Ani dyskusji o jakiejś firmie. Nadal aktywna ? Z kolei brak zaufania do wiedzy hobbystów certyfikowanych to tak.
 9. Nie da się kupić wszystko mającego ampli za dwa koła. Może faktycznie Harmany z ostatnich lat przez to, że zostały okrzyknięte psujakami to największa okazja. Prawda może być taka, iż Harman zepsuł się jakiemuś internetowemu pyskaczowi i pożyteczni idioci na forach całego świata wspierani przez sprzedawców innych ampli rozpowszechnili pogłoskę o awaryjności.
 10. Skoro celujesz w używki to SC-LX 82,83 i 85 wcześniejsze i późniejsze za drogie.Niestety bez Atmosa i 4k inaczej nikt by ich nie sprzedawał. Do modelu 89 Pioneer nie miał nic wspólnego z Onkyo a po zmianie właściciela jego niektóre patenty z powodzeniem wypróbowało Onkyo. I pamiętaj SC-LX a nie VSX-LX.
 11. Ja jestem innego zdania. Przypomniałeś mi, że miałem epizod z Harmanem 240. I zniszczył go Onkyo TX- SR 703. Opowieści o wspaniałości niskich modeli Harmana są tak samo prawdziwe jak o JBL Northridge i powstały na KikiForum. Rzekomo, ja jakoś tego nie zauważyłem. Co do awaryjności to wspomnianego harmana dałem krewnym i gra do dzisiaj. Kupuj nowy ampli z średniej półki, to jest inny świat. Oczko wyżej od tego co proponujesz. Te jbl może z Onkyo się ukulturalnią a z Pioneerem SC-LX odlecą w kosmos.
 12. Chodzi mi o prównanie i opis zalet o wad grania DLS z konkurencyjnymi płaszczakami przez kogoś osłuchanego w tych samych warunkach. To jest moim zdaniem niezła propozycja dla zamożnych estetów ale nikt nie pracuje nad promocją. Ceny są wysokie a w wypadku serii M bardzo i pytanie czy nie są z kosmosu.
 13. Wszystkie te ampli są fajne. Yamaha za 999 funtów też kusi . Ale tylko 801 kupisz za 5 koła w PL. I tak w stereo z któregokolwiek nie będziesz zadowolony porównując z emotiva . Jeżeli obojętne Ci jest miejsce zakupu, brak możliwości zwrotu, rękojmi i przynajmniej tydzień czekania to poważnie pomyślałbym o 3070. Marantza za 5k raczej nie kupisz a więcej w porównaniu z cenami innych wymienionych nie jest wart. Oczywiście opieram się na danych papierowych i doświadczeń z starszymi pionkami bo żadnego z tych ampli nie miałem.
 14. No proszę, S4 podzielił moje zdanie, że jak sub tylko do kina to znaczy kiepski.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.