Jump to content

Warm Hoxton

Użytkownicy
 • Content Count

  228
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Neutralny

Recent Profile Visitors

319 profile views
 1. Za kogo się uważasz , że chcesz egzekwować coś od obcych ludzi . Napoleon ? To akurat wygląda na zniesławienie . Będzie banik .
 2. Może warto ustalić czy dotyczy to MS wszystkich , czy jest to zależne np. od wielkości ekranu , roku produkcji , ( może kiedyś poszło coś nie tak z powłoką ) lub innych zmiennych . Jak ktoś twierdzi ,że MS mają hotspot to raczej nie ściemnia . Ale ile mógł ich widzieć ? To samo z tymi , którzy twierdzą , że jest świetnie w każdych w każdych warunkach .
 3. Choćby nawet to nie jest przestępstwo ani wykroczenie . Wulgarność , chamstwo , groźby i zboczenia prezentowane w przestrzeni publicznej z całą pewnością jest .
 4. Następny , który używa słów nie rozumiejąc ich znaczenia . To @Marcinos89 zarządza swoimi zasobami finansowymi a nie forumowicze . W tej chwili może czuć się wygranym , bo doszedł do Celanów nie wydając złotówki
 5. To nie jest forum Ibood . Nic Ci do tego czy ktoś coś kupi czy nie . Patologia to dla Ciebie normalność .
 6. Subfan , czy coś z tego co napisałeś ma wspólnego z Atmosem albo Kinem Domowym ? Raczej nie . Dobra rada , zanim zaczniesz pluć na monitor to zrób z niemcem to co najbardziej lubisz . Może Ci przejdzie . Mogę założyć dla Ciebie wątek pt. Subfan i inni sponiewierani przez Trolla Warmstona łączcie się . Tylko grzecznie poproś . Btw coraz częściej używasz w swoich monologach słów , których znaczenia nie rozumiesz .
 7. Luzik , to tylko żart . Bez urazy . Subfan , wyraźnie zbierasz ekipę . A taki kozak był z ciebie . Solówki , lołkiki , cwelenie , ubliżanie każdemu kto ma inne zdanie . A co my tu mamy . Wystraszony Kujtuś43 , skarży się moderacji i szuka pomocy naokoło .
 8. No nie . Nie zdecydowałbym się na zakup Onkyo z DE , za mała różnica w cenie a miałem psujaki Onkya . Gwarancja gwarancją ale bardziej mnie interesuje rękojmia , która w RP jest łatwa do wyegzekwowania . Także krakowskim targiem 24% . Od klasy D nie ma odwrotu . Moim zdaniem . Niema co porównywać Lx 504 to VSX a Lx 801 to Sc , 504 ma zdaje się końcówki AB .
 9. Nie są tacy niewinni bo rozmawiają z Tobą jak z normalnym . Każdemu kto odezwie się do Ciebie ludzkim głosem bacznie się przyglądam . Mario Salieri (ur. 29 listopada 1957 w Neapolu) – włoski reżyser, producent i scenarzysta filmów pornograficznych. Ile razy widzę Twojego nicka to się śmieję . Nie z Ciebie tylko z sytuacji i zbieżności . Antonio Salieri (ur. 18 sierpnia 1750 w Legnano, zm. 7 maja 1825 w Wiedniu) – włosko-austriacki kompozytor, kapelmistrz i pedagog urodzony w Republice Weneckiej . Który Cię zainspirował bo obaj są z branży audiovideo ? Daję radę , łóżko mam z elektryczną regulacją . No właśnie . Niby nic a reagujesz jak prostak skrzyżowany z chamem . Btw , od kopania w zupę to ja tu jestem .
 10. Projekcja (od łac. proiacere, wyrzucać przed siebie) – mechanizm obronny polegający na przypisywaniu innym własnych niepożądanych uczuć[1], poglądów, zachowań lub cech najczęściej negatywnych. Przyczyną jest większa dostępność tych uczuć, poglądów, zachowań i cech u osoby, która je posiada, a tym samym łatwiejsze podciąganie pod daną kategorię. Projekcja często uzasadnia agresywne zachowania poprzez podbudowywanie wiary w agresywne nastawienie całego świata i konieczność samoobrony. Staje się to wówczas według Freuda źródłem zaburzeń paranoicznych .
 11. 801 od gostka , który kupił 2 msc temu i zepsuł mu się samochód a 901 www.hifi-schluderbacher.de trochę procenty zaokrągliłem . Mam 83 i 85 także bardziej mnie interesuje ten 901 bo dopiero wtedy byłby progress .
 12. Onkyo TX- RZ 840 wygląda na papierze imponująco . Czy ktoś pokusi się o porównanie z Pioneer SC-LX 801 20% tańszy i SC- LX 901 20% droższy ?
 13. Prymitywną podpuchą nie skłonisz mnie do pokazania na forum mojego domu . Dobrze wiem , że Ciebie najbardziej interesuje sypialnia . I właśnie w sypialni zrobię Atmoska . Filmy oglądam leżąc to głośniczki na suficie będą pasować . Mój projek jest używany bo go używam . Nie tak jak koledzy exclusyfni . Cena proja 2000 € faktycznie nie pozwala mi na członkostwo w Exclusive Cinema ale ty z Sony HW a nawet bez bezdyskusyjnie jesteś członkiem .
 14. Kajtuś 43 vel Subfan wytłumaczę Ci . W Auro pomimo , że zaczyna się na A jak Atmos nie ma STXów na sufitku . W tym , że podpieram się Rafem nie ma nic dziwnego bo na tym on akurat się zna . Projektora nie potrafi obsłużyć ale logo AURO3D to niewątpliwe świadectwo jego kompetencji . Nie Tobie to oceniać . STXów jeszcze ni widziałeś nie dotknęłeś ani nie słyszałeś .Amplituner z Atmosem widziałeś tylko na fotce . To samo z projektorem . Z prądem to zazwyczaj płynie g...o i Ty . A to Epson najlepszy na świecie bo wszyscy chwalą , jak stwierdziłeś , że Cię nie stać to Bestbuy Sony HW . STXy i Marantza wykminiłeś sam do hajendowego kompletu i oczekujesz , że wszyscy będą chwalić . No ile ? Na razie to zgłosil się gość co ma dwa atmosy i jego najskrytszym marzeniem jest dołożyć następne ( kolekcjoner ale miał wątpliwości do upmixów muszę mu to oddać), drugi to miłośnik włoskich filmów o jednoznacznym nicku ( jemu zapewne podoba się stękanie i pojękiwanie z sufitu , pewnie wyobraża sobie sąsiadów) i Bipo , który powołał się na filmy , które nawet w mono zrobią wrażenie . I nic merytorycznie i konkretnie. Byłbym zapomniał jeszcze Subfan , który nic nic nie widział , nic nie słyszał ale będzie walczył jak o Częstochowę bo sobie tego Atmoska upatrzył i pokochał.
 15. Przymocowałem strychowe Jamo A510 do desek i użyłem podnośników do g-k . Na dłuższe obcowanie z wiszącymi kablami , pożyczonym ampli i podnośnikiem zamiast ławy ni było szans . Także piszę o pierwszym wrażeniu bez głośników z regulowanym wysokotonowym co przy wysokości ok. 4 m i podobnym rozstawie być może jest istotne . Raczej się rozczarowałem . To , że byłem zmęczony całą tą akcją ,przepięciem kabli , kalibracją mogło mieć wpływ na moją ocenę . Także mam wątpliwości choć chciałem tylko zatwierdzić plan montażu atmosów i zakup nowego ampli . Aha , z dwoma atmosami było jak dla mnie lepiej jak z czterema ale nadal dziwnie . Może trzeba się przyzwyczaić .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.