Jump to content

Warm Hoxton

Użytkownicy
 • Content Count

  528
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

89 Neutralny

Recent Profile Visitors

522 profile views
 1. Pamiętam, że odzywały się głosy o przeciw fazie. Niby dlaczego ? Ja bałem się sprawdzać działanie obu naraz bo mam 4 omowce. Nie pisałeś wcześniej, że górny był mniejszy. Ma to sens, bo działa to jak głośniki Front High podnoszące dźwięk do góry. Można by wyjść z pre na końcówkę. Gorzej z osobną regulacją głośności. Ciekawą sprawą są też trzy głośniki centralne w Dolby Atmos, no ale obsłużą to tylko profesjonalne procesory kinowe. Minasy pokażą czy rzeczywiście świetne.
 2. J Już to przerabiałem jak ktoś zapodał na forum, że tak powinno być, niby jakiś Reduktor Szumu tak twierdzi. Z ta różnicą, że nad ekranem do proja czyli na h- 2.70 m. Namordowałem się z wprowadzeniem kabla do ścianki, kupiłem przełącznik głośników, zawodowe uchwyty i zamontowałem dodatkowy central, akurat mam dwa takie same z 6.1. Przez miesiąc próbowałem się przyzwyczaić ale groziło to kołnierzem ortopedycznym i odpuściłem. Zdemontowałem, dziurki zaprawiłem, zamalowałem i czekam aż na forum pojawi się ten przemądrzalec, który mnie do tego nakłonił. Do telewizorka może da radę, jest dużo niżej.
 3. Choina, ty nie masz problemu z centralnym tylko z frontami. Małe prawdopodobieństwo jest abyś znalazł centrala, który im dorówna. Jeśli nawet, to zdominuje scenę swoją barwą( dasz tego Klipscha to będzie Ci się wydawało, że tylko on gra ). Lepiej bez centrala albo zamówić w 16hz. Bardzo dobry central inny niż fronty to nadaje się do bardzo kiepskich kolumn. Zresztą jesteś na tyle doświadczony, że o tym wszystkim wiesz. Łudzisz się tylko, że jakimś prostym zakupem z promocji załatwisz sprawę. Gorzej, że to nie tylko o centra chodzi ale i wszystkie inne głośniki. Może Cię poratować też ampli Pioneera, który dopasowuje do frontów barwę dźwięku pozostałych głośników. Jak Klipsch to raczej RC-64 .
 4. Porlick ja napisałem TĘGA głowa a ty przeczytałeś tępa. Dobra, Ty wiesz lepiej jak to z tobą jest. Malikali, wyrazy podziwu dla cierpliwości i kultury. Do miłego smyki, ciągnięcie tego tematu już mi się znudziło.
 5. O ampli przełączonym na 4 om z kolumnami 4 om malikali napisał O ampli przełączonym na 8 om z kolumnami 4 om porlick napisał Skoro są zgodni to razem zrobią z 100w mocy około 400w. Ten porlick to naprawdę tęga głowa.
 6. Porlick, Twoja specyficzna inteligencja nie pozwala Ci dostrzec, że ja cały czas wykładam myśli głoszone Przez malikali co zresztą w swoim ostatnim poście podkreślił. Próbujesz mnie nieporadnie obrazić a w rzeczywistości plujesz w twarz malikaliemu. Jakoś nie możesz wykrztusić, że przełączenie na 4 omy ogranicza moc oddawaną i ampli się nie wyłączy ale wysokotonowce owszem, na zawsze.
 7. Panowie, ciężko się zorientować o czym piszecie, pewnie sami tego nie wiecie. Z całej tej rozmowy wynika, że przy podłączonych kolumnach 4 omowych, przy przełączeniu na 4 om amplituner oddaje do kolumn niemal dwukrotnie wyższą moc. Oczywiście jest to bzdura. Co do przełączania na 4 omy pragnę przypomnieć, że wiele bardzo dobrych amplitunerów takiej możliwości nie miało ( bo były tak dobre ) a Onkyo z przełączeniem na 4 omy czy 8 grzało się tak samo. Wzmacniacze jakoś też działają bez tego selektora. Czy przełączać na 4 omy ? Pewnie, że tak ale tylko po to by uchronić ampli przed przegrzaniem poprzez ograniczenie. Właśnie o tym cały czas piszę.
 8. Dalej nie łapię. Przy 8 omowych kolumnach płynie 100W. Zmieniasz na 4 omowe masz 200 W. Cyk zmieniasz w ampli z 8 om na 4 omy i już jest 400 W. Fajnie to wymyśliłeś, zamiast jakiej końcówki mocy można kupić kolumny 4 omowe i cyknąć przełącznik na 4 omy. Super.
 9. Utwardzony Pur jest nieszkodliwy. Duże ilości są w meblach tapicerowanych, pluszowych zabawkach, poduszkach itp. Owszem powstają z upływem czasu niewielkie ilości pyłu ale on nie jest trujący i usuwa się go przy zwykłym sprzątaniu. Wystarczy ze dwa razy w roku ustroje odkurzyć z pajęczyn i kurzu . Można je spryskać roztworem dezynfekującym. Trudne do wyczyszczenia piramidki akurat mogą być przechowalnią roztoczy. Oczywiście moim zdaniem. Wełna mineralna to dopiero problem. Alergii na nią można się nabyć z czasem i trudno pokojarzyć, że to ona jest przyczyną kaszlu. No i wszechobecne,długowieczne formaldehydy.
 10. A ja myślałem, że ty inteligent a tu zwykły cham patologiczny.Oj, wyklepał bym miskę. Oki i tak zwiększył ci się zasób słów bo przez bodaj dwa lata na przemian z tą Kapustą od rana do wieczora pisałeś ''mój Denon''. Najgorszy okres w historii tej zakładki. Dwóch szczyli pierdzieliło gdzie się dało o Denonach i właziło bez mydła przedstawicielom branży. Dzisiaj produkują się w ten sam sposób na frajerskim forum a na Audiostereo zaglądają żeby coś od nas podłapać i tam błysnąć. Możesz przytoczyć jakąś publikację, która potwierdzi tą tezę ? Lektory to bardzo dobre kolumny, szkoda to paprać. Najlepsze byłyby Phantomy.
 11. [Hidden Content] Za rok będzie jakiś Imax2 i co zrobisz, nie ma sensu zajmować się pierdułami.
 12. Podałeś mnie jako przykład. I tyle. Mataczysz, czytałem ogłoszenia, opis był jak od audiofila i celowo nie dawałeś zdjęć. Cena była najwyższa w RP. Jak wrzuciłeś fotę tej padaki angażując całe forum w poszukiwania oszusta zdębiałem bo daleko nie trzeba było szukać. Znowu się muszę zgodzić z SF. Silniejszy ampli albo dopałka. Przełączenie na 4 omy tylko chroni ampli i ogranicza power.
 13. Nie udało się ludowe mędrkowanie. W moich ampli nic się nie ustawia tylko gra się jak i ile chcesz. Brak możliwości przełączenia na 4 omy nie oznacza, że nie możesz używać takich. A jak się komuś ampli wyłącza to znaczy, że za słaby jak na jego potrzeby lub kiepsko wentylowany. Zdaje się, że to Ciebie ktoś wydymał na denony. Rzecz w tym, że dawałeś ogłoszenia sprzedaży na forum ukrywając iż to obtłuczona padaka niewiadomego pochodzenia. Zdemaskowałeś się dając foty owych '' ukradzionych cudeniek''. Normalnie wyglądało to jak szrot z wystawki.
 14. Jak ustawisz na 4 to wykastrujesz ampli z kawałka mocy. To dupochron dla producentów a nic dobrego dla użytkowników.
 15. Nie da się ukryć. Ale szczerzę radzę, kup SC-LX 801 za 5k.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.