Jump to content

Gutek

Użytkownicy
 • Content Count

  122
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

6 Neutralny

Audiostereo

6

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Biorąc nawet pod uwagę efektywność Akustyków EL12 niższą niż 90dB to w jaki sposób można ocenić sensowność tego projektu zakładając, że 21WE+D3404 są parą którą chce mieć? Jakie są inne alternatywy niż Akustyk i ew. próba projektu z Piotrem Machnikiem? Nie mam projektu EL12 w ręce ale jak sądzicie jaka powinna być optymalna grubość przedniej ścianki jak i ogólnie całej paczki? Czy robiąc skrzynki wg. projektu EL12 będzie jeszcze przestrzeń na dostrojenie zwrotnicy w razie chęci poprawek?
 2. Gutek

  Potrzebuję ...

  to tylko gabaryty, nie miały być brane dosłownie ale dzięki 🙂
 3. Gutek

  Potrzebuję ...

  szukam doświadczonego i precyzyjnego stolarza do zrobienia obudów kolumn (1m x 0,3m x 0,3m). Najchętniej w centralnej Polsce.
 4. Czy jest ktoś kto ma u siebie kolumny wg. projektu Kisiela na ellipticorach? [Hidden Content] i zechciałby się podzielić wrażeniami lub zaprosić na kawe?
 5. Dajcie znać gdyby znalazła się jakaś dusza, która miałaby EL12 i chciała posłuchać ich z moją końcówką 🙂
 6. Gutek

  Kolumny do Pass F4

  Dzięki. Stestuje inne źródło i pre zanim zdecyduje się na kolumny.
 7. Gutek

  Kolumny do Pass F4

  Wygłuszenie, kable, zwrotnica Próbowałem, generalnie poziom sygnału do 8V jest dla mnie obecnie max. wystarczającą głośnością.
 8. F4 to DYI, pre to klon Kondo KSL-M7 na lampach 12AY7
 9. Czy napędzał ktoś Akustyki końcówką Passa? Mam model F4. Passy potrzebują wysokiej skuteczności. Mam 18m2 salon. Czy dokonywał ktoś porównania iluminatorów i revelatorów przy użyciu wysokoprądowej końcówki? Jaki rozmiar głośnika da najlepsze zejście na basie przy takim pomieszczeniu?Przygarnę każde doświadczenie.
 10. Gutek

  Kolumny do Pass F4

  Czyli którekolwiek z wymienionych byś szczególnie polecał? Od czego byś zaczął?
 11. Gutek

  Kolumny do Pass F4

  Poszukuje kolumn nowych lub używanych za ok. 10tys. Słucham praktycznie wszystkiego. Mój obecny system to: pre Kondo KSL-M7 na lampach 12AY7 końcówka Pass F4 (klasa A, 25W) kolumny to modyfikowane Tannoye M2 pomieszczenie to salon ok. 18m^2 w obecnym systemie bardzo podoba mi się scena, średnica, wokale i instrumenty akustyczne - nie da się jednak słuchać rocka, trąbek, talerzy itd. Chcę: żeby uszy nie bolały po kilku godzinach odsłuchu skłaniam się raczej ku niestyranym używkom ale jestem otwarty na nowe sztuki szczególnie polskiej prod
 12. czy eksplorował ktoś temat pobrania sygnału I2S z Allo Digione bezpośrednio z płytki Allo w taki sposób, żeby nie wysyłać na DACA zaśmieconego I2S z maliny tylko właśnie z Allo? Czy to jest wykonalne i w ogóle sensowne?
 13. Np. w opisie tej płytki masz instrukcje jak przestawiać ten klucz: [Hidden Content]
 14. I2S podawanego z AK4118
 15. Potwierdzam. Niestety Soekris wypadł najgorzej. Serdeczne podziękowania za masę fajnych doświadczeń w słuchaniu Twojej kolekcji sprzętu i płyt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.