Jump to content

pgrzywa

Użytkownicy
  • Content Count

    6
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. Witam, ja osobiście przerobiłem dwa odtwarzacze, jeden Yamaha NP-S303 i Onkyo 6170. Bezapelacyjnie Onkyo wygrywa, no i fajnie że ma analogowe radio bo jest to bardzo wygodne dla żony, wciskając jeden przycisk już słucha standardowych stacji. Tylko tyle mogę pomóc. Pozdrawiam. Tu masz firmę z dobrymi ofertami. https://sprzedajemy.pl/onkyo-ns-6170-odtwarzacz-sieciowy-promocja-b6b-shop-lodz-2-0010c9-nr58162601 https://b6bshop.wixsite.com/b6bshop https://stereoikolorowo.blogspot.com/search?q=onkyo+6170
  2. Dziękuję za odpowiedź, co do ssd to super że działają może wtedy będzie poprawa. Soft mam najnowszy. Sprawdzalem na stronie jeszcze go nie ma, 6170 sam zaktualizował do wersji 2130 3000 0000 0010 Pozdrawiam.
  3. Witam, od jakiegoś czasu zauważyłem powolną pracę odtwarzacza sieciowego onkyo 6170, problem ten występuję tylko w odtwarzaniu z zewnętrznych nośnikach typu flasch. Wykluczam winę pendrive czy dysku dlatego że wykonałem wszystkie możliwe konfigurację formatowania na różnych nośnikach (szybkich i wolnych) Wolna praca działa bez względu na rodzaj nośnika czy rodzaju partycji. Od czasu kupna (1 rok) były 2-3 aktualizacje systemu i nie wiem czy aby one miały wpływ na tę przypadłość. Żeby było mało odtwarzacz zaczął mi przycinać niektóre z plików typu Flac, wszystkie pliki są sprawdzane pod kątem prawidłowego skompresowania. Wykluczyłem uszkodzenie gniazda usb gdyż są dwa, jeden na pendriva a drugi na dysk, problem występuję na obu wejściach usb. Teraz najlepsze, wszystkie nośniki wraz z zawartością zostały sprawdzone na innym odtwarzaczu (tańszym o połowę) innej firmy i żaden w/w problemów nie wystąpił. Pytanie moje brzmi. Czy jest możliwe że jest to problem po stronie oprogramowania czy po stronie technicznej i czy można we własnym zakresie przywrócić do wcześniejszego oprogramowania w celu weryfikacji problemu. Jeszcze jedno, czy 6170 odtwarza dysk przenośny SSD? Dziękuję za pomoc.
  4. Witam, od jakiegoś czasu zauważyłem powolną pracę odtwarzacza sieciowego onkyo 6170, problem ten występuję tylko w odtwarzaniu z zewnętrznych nośnikach typu flasch. Wykluczam winę pendrive czy dysku dlatego że wykonałem wszystkie możliwe konfigurację formatowania na różnych nośnikach (szybkich i wolnych) Wolna praca działa bez względu na rodzaj nośnika czy rodzaju partycji. Od czasu kupna (1 rok) były 2-3 aktualizacje systemu i nie wiem czy aby one miały wpływ na tę przypadłość. Żeby było mało odtwarzacz zaczął mi przycinać niektóre z plików typu Flac, wszystkie pliki są sprawdzane pod kątem prawidłowego skompresowania. Wykluczyłem uszkodzenie gniazda usb gdyż są dwa, jeden na pendriva a drugi na dysk, problem występuję na obu wejściach usb. Teraz najlepsze, wszystkie nośniki wraz z zawartością zostały sprawdzone na innym odtwarzaczu (tańszym o połowę) innej firmy i żaden w/w problemów nie wystąpił. Pytanie moje brzmi. Czy jest możliwe że jest to problem po stronie oprogramowania czy po stronie technicznej i czy można we własnym zakresie przywrócić do wcześniejszego oprogramowania w celu weryfikacji problemu. Dziękuję za pomoc.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.