Jump to content

Balcerowicz79

Użytkownicy
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Majsterkowanie
 1. Dodam tylko że zestaw nie posiada wewnątrz ani filtra ani zwrotnicy, tylko po dwie pary wtyków po obu stronach głośnika niskotonowego...zewnętrzne pary to wejscie stereo prawy lewy a wewnętrzne to wyjscia satelit...ktore przy głośniczkach mają po kondendatorze elektrolitycznym chyba 15uf. Jeśli moj post jest umieszczony w złym miejscu to proszę o przeniesienie. O co chodzi z tym wykrzyknikiem coś niedopisane?
 2. Balcerowicz79

  Aiwa sx-BL28

  Witam wszystkich. Mam od jakiegoś czasu zestaw kolumn 2.1 aiwa sx bl28 6Ω. Jest to jak dla mnie dziwna konstrukcja a mianowicie do dużej szkrzni głośnika niskotonowego podłącza się wzmacniacz stereo przez dwie pary przewodów a z owego subwoofera wychodzą dwie satelity steteo i tu moje pytanie...czy owe głosniki satelit które brzmią jakoś płasko z mało słyszalną górą pasma mogę zastąpić leciwymi szerokopasmowymi głośnikami GD 10-16/4 powiększonymi o jakiś przetwornik wysokotonowy(mam 4 sztuki omawianych tonsili.) Problem w tym że satelity mają 6Ω a Tonsile 4Ω...jak to połączyć?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.