Jump to content

Maciej Michnik

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, nie znam Reapera, ale w każdym DAW musisz ustawić źródło na wejściu, na tej ścieżce, gdzie chcesz coś nagrywać. Co do ustawień ASIO, tu popatrz.
 2. Ok, a te przejściówki optyczne na coaxial się sprawdzają? Kombinuję, jakby kupić takie coś, podłączyć mógłbym też wtedy tv i puścić całość przez CA 100... Dobrze myślę?
 3. Niestety, LG ma optyczne. Mógłbym wydać na tego DACa tak do 1500 za używkę. To co jeszcze oprócz wymienionych wyżej? Ogólnie ten amplituner raczej ciemny w brzmieniu.
 4. Ok, a jaki DAC do tego Mi boxa, żeby nie przestrzelic z ceną względem ogólnego poziomu tego sprzętu? Chciałbym też do tego DACa wpiać blu raya LG, o którym pisałem. Dźwięk z niego - tragedia... Czyli przydałby się DAC Z 2-3 wejściami opt.,ale taki, który nie byłby na wyrost biorąc pod uwagę amplituner HK i te Tannoye Mercury...
 5. Czyli nie wyprowadzę normalnie z Mi boxa przez jego wyjście optyczne do DACa sygnału 24/192? Trzeba użyć jakiejś aplikacji jeszcze?
 6. Cześć, pytanie jak w temacie. Sprzęt: amplituner HK 3470, głośniki Tannoy Mercury M3. Chciałem wykorzystać Mi boxa do Tidala HIFI. Mam też blu ray LG, dużo koncertów na DVD, ale gra to fatalnie w porównaniu do np. CD HK. Co radzicie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.