Jump to content

Blondynek13

Użytkownicy
  • Posts

    8
  • Joined

  • Last visited

Reputation Całkowita

1 Neutralny

Audiostereo

1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Blondynek13's Achievements

  1. Ogólnie z dźwięku jestem zadowolony, jest gładko na gorze ale dosyć rozdzielczo, niskie fajnie zaznaczone ale mogły by być bardziej rozdzielcze, fajnie gdyby dźwięk nabrał trochę więcej powietrza. CD gra leciutko po jaśniejszej stronie ale wokale podawane są dosyć naturalnie bez jakiego zbytniego rozjaśnienia. Poprawie mogła by ulec jeszcze separacja instrumentów. Fajnie by było spróbować wycisnąć z niego coś więcej oczywiście w rozsądnym budżecie. Ostatnio wymieniłem w nim gniazdo zasilające na Furutech FI 06 i podłączyłem tani przewód zasilający Nell 7ES, jest słyszalna zmiana na plus, lepsza dynamika i leciutko lepiej zaznaczone wysokie. Wzmacniacz współpracujący z Marantz CD17 to T+A PA 1530R, moim zdaniem bardzo dobry i równo grający, kolumny Canton Digital 2.1 z kontrolerem DSP i wgranym pomiarem z pomieszczenia odsłuchowego. Nie posiadam oryginalnego trafa, kupiłem CD już po takim upgrade. Z elektroniki jestem niestety cienki bolek więc sam nic nie dam rady zrobić. Pomogły by mi jakieś gotowe, sprawdzone "schematy" co konkretnie i na co wymienić . Za wszelką pomocz góry dziękuję.
  2. Czy Kolega zna kogoś, kto profesjonalnie zajmuje się modyfikacjami CD17 ?
  3. Zdjęcie z sieci pokazuje, że oryginał wyglądał tak:
  4. Witam Kolegów, jestem w posiadaniu Marantz CD17 MKI po upgrade, niestety jestem zielony w tym temacie. Czy mógłby ktoś ze znawców tematu tuningu Marantz-ów określić co zostało w nim zmienione względem wersji podstawowej i ewentualnie co można jeszcze poprawić w tym CD ?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.