Jump to content

hasz74

Użytkownicy
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. Witam Czy ktoś próbował Electrocampaniet ECI 1 z jakimś modelem Dynaudio
  2. Witam szacowne towarzystwo. Mam kolegę który ma głośniki B&W cdm2 i szuka do nich wznak. Znalaz Roksana mk1 Audio analogie creschendo Audiolab 8000se Może ktoś mógłby pomóc. Dodam że głośniki nie są do wymiany kolega jest w nich zakochany. Budżet to max 1500 zł Pozdrawiam
  3. Witam serdecznie . Jestem nowy na forum i chcę się podzielić z wami "nowym" nabytkiem. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Roksan Caspian m series-1 wzmak+cd współpracuje z kolumnami Dynaudio x36 Jak do tej pory sprzęt zaskakuje odwzorowaniem instrumentów detalami . Nagle okazuje się że w utworach które dobrze znam pojawiają się jakieś "nowe" instrumenty czy dźwięki, to odkrywanie czegoś na nowo jest bardzo pasjonujące. Słucham ogólnie wszystkiego po trosze, gdy testowałem inne wzmacniacze podczas słuchania jazzu miałem wrażenie że trąbka albo sax wierci mi dziurę w uchu, a caspian niczego nie ubarwia a dżwięk jest przyjemny jak aksamit. To dopiero początki tej drogi więc jest jeszcze wiele do odkrycia. Jest jedno, co na razie mi się wydaje a być morze będę chciał coś zmienić to zbyt zaokrąglona góra. Ale to jeszcze trzeba zweryfikować.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.