Jump to content

JANUSZ003

Użytkownicy
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Sprzedam kable głośnikowe firmy Kimber Kable 4TC Długość 2x2,5m
 2. Srzedam interkonekt RCA NEOTECH NEMOI-3220 z miedzi monokrystalicznej . Długość 1m . Fajny kabel daje trochę dołu , lekko ociepla brzmienie zestawu . Świetny stosunek ceny do jakości . olx https://www.olx.pl/oferta/interkonekt-rca-neotech-nemoi-3220-CID99-IDDdxjf.html
 3. Sprzedam na gwarancji Unison Research Preludio ( zakup 08.04.2019r ) w stanie sklepowym . Słuchany nie całe 100 godzin z powodu reklamacji kolumn więc ledwo wygrzany bez wad ukrytych . Gra jak rasowy lampowiec po prostu świetna włoska robota , piękne połączenie metalu z drewnem cieszy oczy . Zapraszam na odsłuch lub do poważnych klientów możliwość dojazdu śląskie . Link do olx https://www.olx.pl/oferta/unison-research-preludio-gwarancja-CID99-IDCoC1H.html Poniżej linki do recenzji https://www.stereolife.pl/archiwum/testy-lista/wzmacniacze-i-amplitunery-lista/3880-unison-research-preludio http://stereoikolorowo.blogspot.com/2019/04/wzmacniacz-lampowy-unison-research.htm
 4. Wiesz nie napalam się na Cornwalle poprostu chce mieć pewność że np nie zagrają lub zagrają w takim jak moje pomieszczeniu niż później gdybać że mogłem spróbować i,, wiercić sobie dziurę w brzuchu "🙂
 5. Nie miałem okazji posłuchać ale spróbuje znaleźć na to sposób . Najlepiej by było skonfrontować bezpośrednio Cornwalle z Forte 😊
 6. U mnie jest to zero bo to tylko mój pokój wiec ogranicza mnie tylko i wyłącznie moja estetyka 😊 Cały czas też mocno zastanawiam sie nad JBL 4429 miałem je okazję posłuchać przez krótką chwilę w sklepie i byłem pozytywnie zaskoczony ich brzmieniem trochę przypominającym Heresy . Miał kto może z Was jakieś doświadczenia z tymi kolumnami ?
 7. Nie nie miałem ale chciałem też sprawdzić Cromwelle bo różnica w cenie nie jest zbyt duża a ponoć w graniu ją słychać. Zadałem w klubie Klipscha pytanie dotyczące tego czy jest szansa żeby Cromwalle zagrały odpowiednio w 18 m2. Niestety jest problem z możliwością odsłuchu tych kolumn w domu i tu jest problem a słuchanie w sklepowym studio np na 30 m2 jest mało miarodajne i trudno na takim odsłuchu polegać.
 8. Miałem okazję słuchać konstrukcji Grześka u niego co prawda z najniższej półki i generalnie fajne to grało ale nie o taki charakter brzmienia kolumn mi chodzi . Wiem że Ethosy to inna półka ale ,,grają'' trochę odmiennie od Heresy . Trudno się z Tobą nie zgodzić a elektronik ze mnie marny więc majstrowanie przy kolumnach raczej odpada .😊
 9. Harbetów miałem okazję słuchać w pewnym sklepie ale trudno mi jednoznacznie ocenić to brzmienie ponieważ ten pokój odsłuchowy był mocno wytłumiony i odsłuch był jak dla mnie mało miarodajny więc nie wiem czy nie spróbuje je wypożyczyć i posłuchać u siebie w domu .
 10. Cześć Jestem w trakcie przebudowy systemu i poszukiwania kolumn do lampy . Obecnie posiadam Unisona Reserch Preludio ale chce iść w kierunku lamp 845 . Miałem Klipsch Heresy ale nie do końca się przekonałem do nich ze względu na problem z basem w nie których realizacjach . Poszukuje kolumn o podobny charakterze brzmienia co w Heresy . Lubię ciepłe brzmienie z dobrą średnicą , sceną , przestrzenią i z odpowiednią ilością basu . Naturalnym kierunkiem moich poszukiwań stały się wyższe modele z serii Heritage niestety mój pokój to 18 m2 i nie jestem pewien czy u mnie np. Cornwalle ,, zmieszczą się ze swoim graniem " . Biorę tez pod uwagę kolumny JBL 4429 ale nie chce się ograniczać tylko do tych modeli więc proszę Was o jakieś sugestie . Słucham głównie z CD ewentualnie Tidal . Muzyka jakiej słucham to smooth jazz , jazz , rock w mniejszym stopniu , lubię też wokale. Jednym z warunków jaki jest dla mnie bardzo ważny to możliwość odsłuchu tych kolumn w domu lub choćby w podobnych warunkach mieszkaniowych . Dodam że nie ograniczam się tylko do nowych kolumn używane również biorę pod uwagę .
 11. Jeśli chodzi o aranżację pokoju to nie ma problemu jest odpowiednia ilość miejsca . Tak jak wcześniej wspomniałem nie upieram sie przy Cronwalach ale bardziej chodzi mi o podobny charakter brzmienia co w Klipsach Heresy więc naturalnym było że zwróciłem swoje zainteresowania w stronę wyższych modeli z seri Heritage .
 12. Hmmm być może forte mają szanse zagrać ale po prostu kusi mnie w stronę cornwalii bo w pieniądzach jakieś różnicy wielkiej nie ma a większość jednak bardziej ceni brzmienie cornwalii od forte .
 13. Mi też nie są potrzebne koniecznie większe kolumny ale grające w pełnym zakresie o podobnym charakterze co Heresy .
 14. Cześć Mam pytanie , prośbę o pomoc do posiadaczy Klipsch Cornwall ? Jestem na kupnie kolumn mam pomieszczenie około 18 m2 i nie wiem czy to nie za mało jak na nie ? W kręgu moich zainteresowań są również JBL 4429 miałem do tej pory Klipsch Heresy ale nie do końca sie przekonałem do nich ze wzgędu na problem z basem w nie których realizacjach . Wzmacniacz jaki obecnie użytkuje to Unison Reserch Preludio ale docelowo chciałbym iść w stronę czegoś na lampach 845 . Jestem ze śląskiego może któryś z kolegów a użytkuje te kolumny w mojej okolicy byłbym wdzięczny za możliwość odsłuchu ?
 15. JANUSZ003

  Manley

  Cześć Mam pytanie czy znajdę tu jeszcze użytkowników Stingray II mam możliwość zakup tego wzmacniacza chciałem podpytać ewentualnych właścicieli jak im sie sprawują ich ,płaszczki " i czy warto w sumie nie małe (po sporych podwyżkach ) pieniądze inwestować w ten wzmacniacz .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.