Jump to content

kriskris22

Użytkownicy
  • Content Count

    8
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Może jest ktoś zainteresowany. amp-150
  2. Widzę, że ceny na stronie producenta "poszły" o duuużo w górę 😞 @Q21 - czy u Was też można się spodziewać tak dużych wzrostów cen?
  3. Dziękuję bardzo! Na pewno pojawię się na Reymonta! Bardzo dziękuję za komentarz. Zdecydowanie muzyka / muzykalność ponad cyferki i laboratoryjne wyniki testów. Ponieważ q21 mają i gato-audio i lumina (+ profesjonalna obsługa), którego rozważam, liczę, że uda mi się przetestować.
  4. Czy ktoś ma doświadczenie z używaniem Gato Audio CDD-1 jako DAC? Mam integrę Gato Audio AMP-150, rozglądam się za DAC-iem i streamerem w jednym (Moon Mind2, Lumin) ale ponieważ mam sporą kolekcję CDs, zacząłem się zastanawiać nad Gato Audio CDD-1 i dorzuceniu do tego streamera (korzystam z Tidal'a). Kolumny - Pylon Audio Diamond. Widziałem, że Gato-Audio pojawiło się w Q21 - może Panowie z Pabianic mogą coś napisać na ten temat? Z góry dziękuję.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.