Jump to content

kriskris22

Użytkownicy
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Dziękuję bardzo! Na pewno pojawię się na Reymonta! Bardzo dziękuję za komentarz. Zdecydowanie muzyka / muzykalność ponad cyferki i laboratoryjne wyniki testów. Ponieważ q21 mają i gato-audio i lumina (+ profesjonalna obsługa), którego rozważam, liczę, że uda mi się przetestować.
  2. Czy ktoś ma doświadczenie z używaniem Gato Audio CDD-1 jako DAC? Mam integrę Gato Audio AMP-150, rozglądam się za DAC-iem i streamerem w jednym (Moon Mind2, Lumin) ale ponieważ mam sporą kolekcję CDs, zacząłem się zastanawiać nad Gato Audio CDD-1 i dorzuceniu do tego streamera (korzystam z Tidal'a). Kolumny - Pylon Audio Diamond. Widziałem, że Gato-Audio pojawiło się w Q21 - może Panowie z Pabianic mogą coś napisać na ten temat? Z góry dziękuję.
  3. Dzień Dobry Forumowiczom. Czy ktoś może doradzić w doborze wzmacniacza do monitorów Davone Studio? Budżet max. 15tyś. Copland CTA 405-A? Heed Audio Thesis? Rodzaj słuchanej muzyki - różna różnista, chętnie jazzowo, bluesowo, akustycznie, wokalniem filmowo, klasycznie, soulowo i funkowo. Łatwiej napisać, czego nie słucham - ciężkiego rocka, house, techno, disco polo... Dziękuję.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.