Jump to content

Morf3usz

Użytkownicy
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. Panowie czym więcej czytam tym większy mętlik mam w głowie :( Z jednej strony chciałbym nowy amplituner, brzmienie onkyo plus Klipsch mi odpowiada. Z tego co widzę to frontowy panel w niższym modelach jest plastikowy :( Kalibracja w nowych modelach onkyo działa tak samo słabo jak w starszych? Zastanawiam się czy nie szukać czegoś używanego, warunek żeby były najnowsze kodeki. Co myślicie o tej aukcji? Proszę o ewentualne propozycję. https://allegro.pl/oferta/onkyo-tx-rz810-okazja-nowa-nizsza-cena-7847638158
  2. Witam Chciałem się doradzić w sprawie wymiany AMPLI.. A wiec mam ONKYO TX-SR606 chciałem zamienić na coś nowszego do max 2500zł moje pytanie czy będzie duża różnica w dżwięku Ampli podlaczone do KLIPSCH R-26F, KLIPSCH REFERENCE R-25C, HECO Victa Prime 202, sub Klipsch SPL-100 CE Sprzęt głownie do kina, do słuchania muzyki mam amplituner stereo. Proszę o propozycje.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.