Jump to content

GrubyKoń

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Metody kontaktu

 • GG
  8385289

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. popraw nośność na olx
 2. Cześć Gordon. Posłuchaj coś z marantz. Miałem Denona Pm 1500r który grał fatalnie z Tannoy Sensys Dc2. Zamieniłem go na marantz Pm 7200 który fakt nie nadawał się do elektroniki ale czarował z tannoyami średnicą i góra w blusie czy jazzie.
 3. Witam. Do sprzedania posiadam również tannoy sensys dc2 które świetnie nadają się do takich gatunków muzyki jak blues czy jazz. Ale również sobie poradzą z innymi gatunkami. Kolumny używane w stanie myślę że bardzo dobrym.
 4. Witam. Sprzedam świetne kolumny Tannoy Revolution XT6F w białym połysku. Sprzęt praktycznie nowy bez śladów użytkowania jeszcze nie wygrzany.
 5. Ty rafal675r odpowiedz na pytanie kolegi co ci się nie podoba w Quantum 735?
 6. No proszę człowiek prymitywny a tekst z wikipedii potrafi przekleić.
 7. Jutro rano będzie -2, także ta jesień to chyba tylko w twoim kalendarzyku menstruacyjnym xD
 8. Cześć. Kolego Hey przestawiłem graty w pokoju żeby dać XT więcej powietrza. Mają odpowiednie odległości między ścianami na boki jak i w tył. Schody zaczynają się na utworach z bardziej wymagającym basem poprostu puszczają takiego buczacego piarda że się odechciewa słuchać.
 9. Witam. Dziękuję za przyjęcie do klubu aczkolwiek nie jestem jeszcze posiadaczem BMN'ów. Co do samych kolumn XT6F Rafał średnica jest całkiem ok wraz z górny pasmem ale nie da się przejść obojętnie obok paskudnego basu. Fakt pomieszczenie nie za duże ale takiego kartonowego i dudniącego basu to nawet w swoich pierwszych bardzo tanich kolumnach nie słyszałem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.