Jump to content

Daniel55

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miałem podobny problem z Regą, im było głośniej tym bardziej buczało. Wszelkie próby dodatkowego uziemienia nie pomogły, dopiero wymiana okablowania rozwiązała problem. Cena jaką za to zapłaciłem to 350zł
 2. Daniel55

  Bob Marley

  Sprzedam płyty analogowe Boba Marleya and The Wailers 1.Confrontation 2.Upraising 3.Survival 4.Kaya 5.Exodus 6.Natty Dread 7.Burnin' 8.Catch A Fire Wszystkie lp w stanie idealnie nowym, zakupione w Biedronce i Empiku, raz słuchane. Cena 50zł. za sztuke + opłata pocztowa. Najchętniej wszystkie razem.
 3. Daniel55

  Rega Planar 3

  Dzieki za info, będę pewnie korzystał.
 4. W tych Biedronkach nie było tym razem żadnych płyt. Dziękuje za dobre chęci.
 5. Chętnie odkupie. Szczegóły na maila
 6. A widziałeś gdzieś w Rzeszowie Boba Marleya - Catch A Fire? Dużo płyt jest w Biedronce w Boguchwale ale Stinga tam nie widziałem.
 7. Daniel55

  Rega Planar 3

  Jest to mój pierwszy post na Forum, witam wszystkich serdecznie z Rzeszowa, i od razu pytanie: zastanawiam się nad kupnem nowego gramofonu. Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw myślę o gramofonie Rega Planar 3. Pewnie są na Forum użytkownicy tego sprzętu, będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Może w tej cenie są jakiś inne propozycje?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.