Jump to content

damianlips2

Użytkownicy
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. Witam, Panowie wszedłem w posiadanie wzmacniacza yamaha CA 610.Wzmacniacz jest w dość kiepskim stanie, posiada naloty rdzy, kurzu.Nie wie czy jest sprawny, nie podłączałem go do prądu.Mam pytanie czy jest jakiś sens go przywracać do używalności-jeżeli tak to czy można jakoś inaczej go sprawdzić, boję się że jeżeli go podłącze do prądu mogę zrobić jakieś zwarcie i go uszkodzić o ile nie jest uszkodzony , lub wystawić go na licytacjie i nie bawić się w jego reanimacje.
  2. Ok, przesłucham tych płyt i zobaczę czy mnie to wkręci, narazie na tym sprzęcie co mam.Co do głośników to zadowole się tymi co grają.
  3. Witam, jestem nowy na forum.Posiadam zestaw Grundig studio 1600 wraz z głośnikami Audiorama 7000.Sprzęt bardzo długo nie był używany.Po podłączeniu w audioramie grają tylko 2 duże głośniki , reszta milczy oraz gramofon jest bardzo czuły i czasami slychać bass/buczenie.Dopiero zaczynam przygodę z winylami i mam pytanie czy ten sprzęt jest wogóle coś wart ?Podczas porządków odkurzyłem gramofon, głośniki oraz ok 200 płyt różnej muzyki.
  4. Witam, jestem nowy na forum.Posiadam zestaw Grundig studio 1600 wraz z głośnikami Audiorama 7000.Sprzęt bardzo długo nie był używany.Po podłączeniu w audioramie grają tylko 2 duże głośniki , reszta milczy oraz gramofon jest bardzo czuły i czasami slychać bass/buczenie.Dopiero zaczynam przygodę z winylami i mam pytanie czy ten sprzęt jest wogóle coś wart ?Podczas porządków odkurzyłem gramofon, głośniki oraz ok 200 płyt różnej muzyki.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.