Jump to content

logigamer

Użytkownicy
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Sklep.RMS.pl poczekamy zobaczymy 🙂 Dajcie znać, bom ciekawy czy z m2 warto skoczyć na m3.
 2. @Sklep.RMS.pl konkurencja już ma https://www.x-kom.pl/p/518467-sluchawki-bezprzewodowe-sennheiser-momentum-wireless-m3-aebt-xl-czarny.html?utm_source=skapiec.pl&utm_medium=referral
 3. @Sklep.RMS.pl Super, dzięki. Rozumiem, że ten rok jest realny? 🙂
 4. Trochę dziwne, że AŻ TAKA CISZA nt tego NADa. Ale poczekamy, zobaczymy :)
 5. Robił ktos ślepe testy i ta whiskey gdzies poleciała? :) "ChromeCast Audio za 150zł vs Node2i/AriesMini za 2500zł jak transport - bitwa stulecia [ZOBACZ ZDJĘCIA!!!]" :)
 6. Fajny temat, fajny w teorii sprzęt. Ale mało porownań do innych DACów z przedziełu >2000zł. Mi bardzo podszedł np DAC MYTEK Liberty + Aries Mini. koszt jakieś 6500zł te 2 sztuki. tu nawet 4tyś. Wychodzi, że z Brooklynem przgrywa ale to dwa razy droższy dac (nie słuchałem Brooklyna) - a z innymi? z Matrix'em/PRO? Z L.K.S.? Fajnie, że ma ETH do NAS i osbłuzy go jako host a nie po USB (Choć apka z Synology jest OK.). Jako transport do dobrego DAC wystarczyć powinien nawet Chromecast Audio. A i on ma ETH. A i opcja braku aktualizacja Chormcast mało ważna bo wtedy wydaje 150zł za nowego :)
 7. Jak mam Andorid BOX (Xiaomi) i zepnę jak ze DAC to zadziała jako Chromecast ?
 8. Nie ma dedykowanej apki?
 9. @UjemnySzanuję za konsekwencję. 🙂 Przy dobrym DACu wydawanie więcej niż 150zł za transport raczej nie ma sensu.To transport. Chyba, że poda NAS/LAN lub lubi klocki dokładać.
 10. I jak tam po 2 latach coś się zmieniło? Nadal tylko dobre opinie? :) Coś takiego też sie pojawilo Mytek Brooklyn Bridge. Fajnie bo ma sieć na NAS...
 11. Mnie zaciekawił trochę Baltlab 🙂 - do jakiego systemu Baltlab jest najbardziej zbliżony? Primare tu dość często pada... Oczywiście Epoca 3 i Endo 2... tymi jestem zainteresowany. - gdzie w Warszawie można posłuchać? - gdzie można kupić w dobrych cenach? dzięki!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.