Jump to content

logigamer

Użytkownicy
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Robił ktos ślepe testy i ta whiskey gdzies poleciała? :) "ChromeCast Audio za 150zł vs Node2i/AriesMini za 2500zł jak transport - bitwa stulecia [ZOBACZ ZDJĘCIA!!!]" :)
 2. Fajny temat, fajny w teorii sprzęt. Ale mało porownań do innych DACów z przedziełu >2000zł. Mi bardzo podszedł np DAC MYTEK Liberty + Aries Mini. koszt jakieś 6500zł te 2 sztuki. tu nawet 4tyś. Wychodzi, że z Brooklynem przgrywa ale to dwa razy droższy dac (nie słuchałem Brooklyna) - a z innymi? z Matrix'em/PRO? Z L.K.S.? Fajnie, że ma ETH do NAS i osbłuzy go jako host a nie po USB (Choć apka z Synology jest OK.). Jako transport do dobrego DAC wystarczyć powinien nawet Chromecast Audio. A i on ma ETH. A i opcja braku aktualizacja Chormcast mało ważna bo wtedy wydaje 150zł za nowego :)
 3. Jak mam Andorid BOX (Xiaomi) i zepnę jak ze DAC to zadziała jako Chromecast ?
 4. Nie ma dedykowanej apki?
 5. @UjemnySzanuję za konsekwencję. 🙂 Przy dobrym DACu wydawanie więcej niż 150zł za transport raczej nie ma sensu.To transport. Chyba, że poda NAS/LAN lub lubi klocki dokładać.
 6. I jak tam po 2 latach coś się zmieniło? Nadal tylko dobre opinie? :) Coś takiego też sie pojawilo Mytek Brooklyn Bridge. Fajnie bo ma sieć na NAS...
 7. logigamer

  klub Baltlaba

  Mnie zaciekawił trochę Baltlab 🙂 - do jakiego systemu Baltlab jest najbardziej zbliżony? Primare tu dość często pada... Oczywiście Epoca 3 i Endo 2... tymi jestem zainteresowany. - gdzie w Warszawie można posłuchać? - gdzie można kupić w dobrych cenach? dzięki!
 8. Dzięki. Poszukam.
 9. ooo. Mam 214play - dodam tam Tidal?
 10. I ona po dlna po lanie poleci przez router do wzmacniacza? To tak samo powinno z NAS jak odpale na Synology muzykę polecieć tak? Dzięki. Chyba muszę trochę poczytać o tym 🙂
 11. @paul klacska Co wybierasz w TIDAL na iPad jako źrodło?
 12. Czekaj czekaj i bardziej kolorowo poproszę 🙂 Hegel leci po sieci (WIFI) a z routerem masz spięty NAS oraz Hegla. i że to po tym LANie leci do Hegla i gra tam Ci z TIDAL z iPAD? 🙂
 13. A Rega? Takiej kombinacji nie miałem przyjemności posłuchać... 😕
 14. No i jest jeszcze Rega Saturn, podobno dobre CD i dobry (bardzo?) DAC.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.