Jump to content

wociech

Użytkownicy
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Problem został rozwiązany. Wypożyczyłem ze sklepu Bluesound Node 2i. Jakość dźwięku lepsza niż z iEAST M30, głośność bardzo duża - porównywalna jak z odtwarzacza CD. Sprzęt gra tak jak oczekiwałem. Node 2i został zakupiony.
  2. Witam, Jestem nowym forumowiczem, który po 30-letniej przerwie wraca do słuchania muzyki wyższej jakości niż ze smartfona i miniwieży. Zakupiłem po wielotygodniowych analizach informacji zawartych na tym forum zestaw dla początkującego: Creek 4330 i kolumny Avance Omega 530. Podłączyłem go poprzez dedykowaną aplikację do streamera iEAST SoundStream Pro M30 oraz wykupiłem abonament na muzykę najwyższej jakości w TIDAL. Mój problem polega na tym, że muzyka przez streamer gra około dwukrotnie ciszej niż przez (pożyczony bardzo niskiej jakości) odtwarzacz cd. Przy maksymalnej głośności w aplikacji i wzmacniaczu muzyka gra wg mnie za cicho. Czy problemem może być stosunkowo niskiej jakości streamer (cena około 500,00PLN). Czy zmiana na droższy (tym samym, jak sądzę, lepszy) poprawi poziom głośności. Proszę o radę i pomoc.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.