Jump to content

BartekAudoNoob

Użytkownicy
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Dzięki za odp. Co do tych subów to Klipsh to cena około 1800 zł a SVS SB1000 -2500zł. Czy warto szukać używek? Czy zostaje mi szukać nowych na zagranicznych stronach często na amazonie kupuje może wyrwę coś taniej, bo nie ukrywam 2500zł to dałem za cały mój aktualny zestaw i ciężko będzie żonę przekonać do 2500zł za samego suba ;) Myślę że na chwilę obecną to 1500 to max.
  2. Witam Szanowni znawcy tematu piszę tu do Was gdyż zakupiłem kino domowe Wilson Estrada 5.0. + Denon 1400H. Zapewne dla większości jest to zestaw typowo budżetowy(za całość zapłaciłem 2400zł) jednak dla mnie przeskok z Genius 4500 jest znaczny. Brakuje mi nieco subwoofera który w poprzednim zestawie był. Nie wiem czy subwoofer z Geniusów pasowałby, tym bardziej że już jest nieco wyeksploatowany. Pomieszczeniu to salon z kuchnią 30 m2. Czy można prosić o jakieś rady, sugestie? Widziałem na allegro ogromny używany subwoofer tonisla tylko nie wiem czy jest sens pakować się w używki. Nie wiem też na jakie parametry patrzeć poza oczywiście watami i pasmem przenoszenia. Z tego co czytałem warto by było aby sub zaczynał się od 20hz abym poczuł jego obecność. Zależy mi na tym żeby dźwięk z sub nie był opóźniony względem reszty kolumn i miał odpowiednią dynamikę. Czy lepiej do zestawu podanego powyżej sub aktywny czy pasywny? Słucham dużo muzyki(rap, dnb, rock,) oglądam filmy i gram na Ps4. Tak jak w nicku jestem nowicjuszem w temacie audio i możliwe że większość napiszę że do tak taniego zestawu nie warto inwestować, więc liczę na garstkę wyrozumiałych i fachową pomoc. Dziękuje.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.