Jump to content

7Audio

Użytkownicy
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Klienci z reguły są mili, uprzejmi, wyrozumiali, można wysłuchać i coś doradzić. Małe firmy mają to do siebie , że są elastyczne i mogą skupić się na mniejszych zamówieniach dla konkretnego klienta. Dlatego na rynku funkcjonują zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa w każdej dziedzinie. Im firma większa tym klient sobie więcej pozwala, z łatwością przychodzi zbesztanie konsultanta, wylanie hejtu w internecie, zwyzywanie sprzedawcy w jakimś sieciowym sklepie. Bezrefleksyjnie i w myśl zasady klient nasz Pan. Jest na to jakieś społeczne przyzwolenie, szczególnie w tych dziedzinach , które
 2. To jest zdecydowanie najśmieszniejszy temat jaki kiedykolwiek miałem okazję zobaczyć na internetowym forum :) :)
 3. Na temat tamtego zdjęcia już się wypowiedziałem i nie będę powtarzał. Przejrzałem Twoje wypowiedzi na forum. Nie mogę wyjść z podziwu. Te błyskotliwe myśli, to jak tryskasz intelektem we wszystkich tematach. Dokładnie we wszystkich przelewasz swoje złote rady. Nawet tych, o których zdaje się nie masz pojęcia.Taka istota forum, każdy , nawet debil , może się wypowiedzieć.
 4. Skyscraper vs 2D. Scyscraper to z założenia okrojona, uproszczona wersja normalnego dyfuzora 2D z przegrodami. Teoretycznie ten drugi powinien działać lepiej , jeśli pozostałe parametry konstrukcyjne są takie same.
 5. Kolego, dalej insynuujesz i wydajesz wyroki. Teraz , że zdjęcia są obrobione. Nie są i tak , masz zwidy. Jesteś powiązany z konkurencją, o czym już wiemy. Dla mnie to dyskwalifikuje Ciebie jako dyskutanta.
 6. Cir, daleki byłbym na Twoim miejscu od wysnuwania takich wniosków na podstawie kiepskiego zdjęcia wykonanego komórką. Specjalnie zamieściłem dla Ciebie zdjęcia lepszej jakości wykonane lustrzanką. Użytkownik kenaj mógł otrzymać jakiś wadliwy egzemplarz. Odbarwiona folia po obróbce? Nie wiem o czym piszesz. Krawędzie są zabezpieczone odporną okleiną PCV , a nie folią. Kolor może się naprawdę minimalnie różnić od koloru płyty meblowej. Jeśli słuchasz muzyki siedząc 5 cm od panelu z lupą przy krawędzi to zawsze znajdzie się coś co perfekcjoniście nie będzie pasowało. Z drugiej strony nie kupujesz
 7. OK, tak, rozumiem... jawny... wierzę na słowo... Taka normalna , konstruktywna , oparta na "osobistych doświadczeniach" krytyka poparta niewyraźnym zdjęciem. Kolejny, konstruktywny 6812 post, jeśli dobrze widzę? Kółka wzajemnej adoracji polskich twórców akustyki. Użytkownik, który wkleił te zdjęcia skontaktował się z nami mailowo i wyjaśniamy sprawę.
 8. Nie przypominam sobie , żeby był Pan naszym klientem, natomiast w opisie widzę , że jest Pan związany z firmą Acoustic Manufacture. Bardzo prymitywne zagrywki konkurencji, które mogą się szybko zemścić. Jakość wykonania widać na oficjalnych zdjęciach prezentujących produkty z oferty. W załączniku jedno przykładowe.
 9. To standardowo wykonana rama z płyty meblowej lepszej jakości łączonej na pióro wpust i oklejona obrzeżem pcv. Wszystkie płyty są formatowane na specjalistycznych piłach cnc, sprawdzane pod kątem wymiarów, kątów prostych i spasowania. Jeśli coś jest nie tak z tym konkretnym wykonaniem to proszę o kontakt. Może coś zaradzimy.
 10. Laser jest dokładniejszym narzędziem w cięciu sklejki niż frez. Jedną i drugą techniką można uzyskać zadowalające efekty przy tego typu konstrukcjach. Cena w ramie drewnianej oczywiście będzie wyższa niż w ramie z płyty meblowej, chyba nie ma w tym nic dziwnego? Nie wiem z jakiej mojej wypowiedzi wynika, że najbardziej efektywne będą dyfuzory N3. Takie docinki na zasadzie wychwalania swego i dyskredytowania mojej wypowiedzi "głupotkami", uważam nie przystoją osobie , która robi naprawdę fajne akustyczne produkty. Życzę miłej pracy i zdrówka!
 11. Co innego dokładność pozycjonowania silnika krokowego , a co innego praca z materiałem. Ploter frezujący, który mechanicznie przecina sklejkę nigdy nie będzie miał dokładności lasera CNC. Mogą się brązowe krawędzie podobać lub nie , ale pisanie , że zwykła frezarka jest tak samo dokładna jak laser jest nieprawdą. Ramy można zamówić u nas również z drewna dębowego, bukowego itd., cięte pod kątem 45 stopni, bejcowane , lakierowane. Nie ma z tym najmniejszego problemu. Pytanie - czy to ma wpływ na funkcjonalność, czy tylko dodatkowo podnosi koszt produktu? "No bo z drewna". Dzisiejsza pro
 12. Vibro Stand Pro Biurkowe / stołowe podstawki pod monitory studyjne, głośniki oraz inny sprzęt wymagający wibroizolacji. Drgania rezonansowe blatów i mebli to częste zjawisko , z którym borykają się zarówno inżynierowie dźwięku, jak i entuzjaści muzyki. Drgania płaskich powierzchni, na których umieszczane są głośniki potrafią selektywnie wzbudzać jak i tłumić dźwięk znacznie wpływając na odbiór głównie niskich częstotliwości. Blat biurka jest dla głośnika bez izolacji u podstawy niczym przedłużenie jego obudowy i w znacznym stopniu wpływa na charakterystykę brzmienia całego systemu
 13. Sklejka cięta laserem ma taką zaletę w porównaniu do ciętych piłą lub frezarką, że nigdy się na krawędziach nie rozwarstwi , nie postrzępi, nie wyjdzie drzazga itp. Używamy zarówno klasycznej frezarki jaki i dużego plotera laserowego. Tam gdzie potrzebna jest przede wszystkim duża precyzja, czyli w złożonych konstrukcjach jak dyfuzory 2D, laser jest najlepszy, bo ma dokładność poniżej 0,1 mm - tu możemy mówić o idealnym spasowaniu. Tam gdzie nie chcemy brązowych krawędzi - frezarka. Sklejka cięta laserem ma krawędzie jednolite, brązowe. Płaszczyzny są szlifowane na gładko, aby nie było śl
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.