Jump to content

Easy

Użytkownicy
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Też o nim myślałem, ale najchętniej kupił bym używany w kolorze czarnym ale nie mogę nigdzie spotykać a rozglądam się już od jakiegoś czasu.
  2. Ja wszystko rozumiem, ale budżet z gumy nie jest i na ten moment musi być wzmacniacz z wbudowanym wejściem phono i DAC. Możecie napisać coś o wzmacniaczach, które wymieniłem, a które macie w ofercie ?
  3. Nie dodałem jednej istotnej kwestii, potrzebuję wejście PHONO MM, dopiero zaczynam zabawę z płytami winylowymi i na ten moment nie chcę dodatkowo inwestować w przedwzmacniacz.
  4. Witam, Poszukuje wzmacniacza zintegrowanego z wbudowanym DAC. Obecnie posiadam Onkyo TX-8050 + Pylon Pearl 25, muzyki słucham bardzo rożnej, bardzo często rocka-a, blues-a, muzyki popularnej jak i poezji śpiewanej rzadziej jazzu czy muzyki klasycznej. Pokój, w którym słucham muzyki ma około 18m2 Poszukjue teraz zestawu, który pozwoli wyciągnąć z nagrań ( głównie format flac i cd) więcej szczegółów. Nie jestem fanem zbyt dużej ilości basu, dąże do tego aby otrzymać dźwięk jak najbardziej zbliżony do tego co autor chciał przekazać. Muzyki słucham raczej cicho. Zainteresowało mnie kilka wzmacniaczy: Rotel A14 DENON PMA-1600NE Advance Acoustic X-i125 Pioneer A-70Da NAD C368 Nie mam natomiast pomysłu na głośniki. Te, które mam napewno za bardzo eksponują dół kosztem góry, która zaczyna się ujawniać dopiero przy głośniejszym słuchaniu. Na ten tydzień umówiony jestem na odsłuchu Rotel-a w TopHiFi, którego Panowie chcą mi podłączyć do B&W 704s2, choć nie wiem czy to nie przerost formy nad treścią dla tego wzmacniacza. Z czym z ich ofert warto było by posłuchać tego wzmacniacza ? Może Indiana Line Diva 660? Odnosnie pozostałych wzmacniaczy dopiero będę umawiał odsłuch. Jestem otwarty na wszelkie sugestie.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.