Jump to content

kite2

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralny

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam forumowiczów , dołączam do klubu z PA i CA serii 7 , pozdrawiam Wszystkich:-)
 2. Cześć Kolego , nie odpowiem Ci fachowo bo fachowcem nie jestem ,ale używam sprzętu Nakamich (obecnie w gabinecie w pracy) , Miałem kombinację końcówka serii 7 i preamp serii 5 , występowały niedokładnie identyczne problemy jak u Ciebie(nie odcinało końcówki), ale nie dało się tego słuchać , zmieniłem preamp`a na serię 7 i zagrało doskonale 🙂 . Mam kolegę elektronika/akustyka w Gliwicach któremu powierzam serwisowanie swojej elektroniki i paczek bez obaw , jeśli chcesz to przekażę Ci namiary. Kolumny, które zasilał zestaw Naka serii 7 to Kappy 9 , obecnie ze względu na malutkie pomieszczenie za
 3. Witam Klubowiczów B&W , z przyjemnością dołączam do Waszego klubu . Nie posiadam sprzętu B&W , ale słuchałem kilku wyższych modeli i jestem ich cichym fanem:-)
 4. mam dokładnie tego , nie na sprzedaż:-) 9 ki są bardzo trudne do zasilenia , mam je , temat przerabiam od kilku lat , impedancja schodzi do poniżej 1 Om`a , obawiam się ,że Yamaha choć fajna może nie dać rady , ale warto spróbować , powodzenia:-) dzięki za wyczerpującą odpowiedź:-)
 5. 8 ki są świetne , grają u mnie w sypialni , ale potrzebują bardzo mocnego napędu , Twój Technics jest super ,nadaje się do napędu 8.1 , 7.1 …. bez problemu , ale zanim kupisz 8 ki warto by podpiąć do nich wpierw Twoją elektronikę .
 6. mam w klasie "D" Sunfire" Boba Carver`a , potwór przepięknie brzmiący:-) , napędza wszystko pod warunkiem ,że reszta jest podobnej klasy:-) .Szkoda mi go sprzedać , jest piękny:-)
 7. łał , 8.1 ki do ciężkiego brzmienia i jeszcze spore pomieszczenie ??? , czym je napędzasz???, pozdrawiam:-) też szukam za jakiś czas alternatywy dla 9 tek , rr4 wyglądają kosmicznie , a czy brzmienie przypomina 9ki czy jest bardziej "ciepłe"? . p.s. jeśli coś nie tak napisałem to sorrki , jestem tutaj nowy:-(
 8. ALBEDO SOLID XLR 1m - Srebro monokrystaliczne , ale w rozsądnej cenie:-) , jak wolę jednak z preampem , sporo fajnych wykonawców jest słabo nagrana , a mając możliwość regulacji trochę czasami to przyjemniej zabrzmi (szczególnie przy cichym słuchaniu) 🙂 , pozdrawiam
 9. dzięki za porady i ocenę 🙂 ,, raczej nie spróbuję podać sygnału bezpośrednio z DAC`a na końcówkę , jednak przedwzmacniacz uważam za niezbędny , bo inaczej jak regulować poziom sygnału ???:-) rzeczywiście DC-37 powalił mnie po podłączeniu .Nadmienię ,że dostawca sprzętu też ma spory udział w sukcesie , perfekcyjnie dobrał XLR`y w rozsądnej cenie:-)
 10. Witam Forumowiczów , po wielu tonach przerzuconego(zacnego) sprzętu różnych marek z wielką przyjemnością dołączam do Klubu Accuphase 🙂
 11. kite2

  Infinity Kappa 9

  dzięki za uwagę z TV , przeprowadzę test 🙂 , osobiście dźwięk z 9 i 8 ek bardzo mi odpowiada , a napędu szukałem latami i znalazłam( o czym już pisałem) 🙂 . Nie mam studia odsłuchowego , sprzęt stoi w salonie z kuchnią 90m2(odbicia) więc Możecie sobie wyobrazić ile pracy włożyłem i ton sprzętu przerzuciłem aby dało się tego słuchać , co innego 8 ki napędzane Nakamichi 7... w sypialni , świetnie wytłumione pomieszczenie więc cudów nie potrzeba aby zagrało:-)))
 12. 8 i 9 ki 29x38cm , pochylenie kolumn nie powoduje wystawania poza podstawę
 13. kite2

  Infinity Kappa 9

  Łał , dzięki:-) i z namiary też dzięki:-) dziękuję , mam nadzieję że na jakiś czas docelowa:-)))
 14. kite2

  Infinity Kappa 9

  Drodzy Użytkownicy , długo się nie odzywałem , dzięki uprzejmości Dystrybutora testowałem kolka wariantów zasilenia Kapp 9 i 8 produktami Accuphase , nie spodziewałem się cudów , ale w konfiguracji (jak fotka poniżej) opadła mi "kopara" . Sprzęt nabyłem i chyba na jakiś czas poprzestanę na tym. Oczywiście złego słowa nie powiem na poprzednie zasilanie oparte na Nakamichi serii 7 , zasiliłem nimi 8 ki w sypialni , świetnie to wymiata przy sypialnianym "wytłumieniu". Pozdrawiam Wszystkich gorąco:-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.