Jump to content

Lebciu

Użytkownicy
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo dużo pracuję i przebywam poza domem. Dzisiaj zamienię suba z głośnikiem .
 2. Mikrofon ustawiam na środku pokoju tam gdzie siedzę na przeciw tv. Po środku miedzy tylnymi a przednimi kumnami. Robię dokladnie tak jak jest pokazane w Audyssey. Staram się zachować równe odstępy między pomiarami od 1 do 8.
 3. Marcinos89 a Ty jaką masz odległość od tv do kanapy gdzie siedzisz ?
 4. Dzięki za szkic. Czyli lepiej jest po szerokości niż długości.
 5. A kolumny jak masz ustawione bo nie widzę
 6. W takim razie czekam cierpliwie na koncepcję. A gdzie masz resztę sprzętu ?
 7. No mogę dać ale mam pod oknem grzejnik to raz a dwa mam prawie cały dzień słońce w oknie jak jest ładnie. Długość pokoju 5.7m szerokość 3.8m powiedz mi jak będę miał za dużo na subie głośności i wyjdzie sporo na minusie a nie -4-5 to w ampli samo się skoryguje czy będzie pamiętać wartość z kalibracji mimo że zmniejsze głośność gain ?
 8. Marcinos89 teraz już wszystko rozumiem. Powiedz mi jedną rzecz najpierw pisałeś że parametry kalibracji sa dobre oprócz suba który wyszedł na minus 12. Potem pisałeś że kolumny podłogowe są dużo na minusie ponieważ centralny jest mały. Czyli zawsze będzie tyle wychodzić przy kolumnach podłogowych po kalibracji ? Chodzi o ten zestaw kolumn które mam.
 9. Ok. Jak zrobię kalibracje i wyjdzie na subie minus 12 to mogę scicszyc na subie pokrętłem i tak zostawić czy po sciszeniu muszę robić ponownie kalibracje ?
 10. Tak zrobię. A jak to powinno wyglądać z tymi wartościami po kalibracji ?
 11. Ok. A co z tą wartością suba po kalibracji ma mieć podobne wartości co kolumny podłogowe ?
 12. Widzisz ale kolega wyżej napisał żebym ustawił na połowe suba srodek i nawet jak wyjdzie minus 12 to tak mam zostawić... dobrze to jaka powinna wyjść wartość po kalibracji suba żeby było w miarę dobrze ?
 13. To nie lepiej zmniejszyć pokrętłem gain suba przed kalibracją żeby ampli nie musiał go ściszać ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.