Jump to content

marcin1980_

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzień dobry. Ja polecam PSvane serię T2. Najlepsze są KT88T2. Pożyczyłem zestaw do odsłuchu. Jedna z kwadry została uszkodzona w ciągu tygodnia, uszkodziła wzmacniacz. Lampy za ponad 2 tysiące uszkodziły mi wzmacniacz za ponad 8 tysięcy. Wystarczył niecały tydzień, jakieś 10 godzin. Jeżeli ktoś chce mieć pretekst do zmiany sprzętu to polecam. Unikałem chin, skusiłem się i mam za swoje. A jeżeli ktoś ma chęć poszperać, co w trawie piszczy, to polecam poszukać informacji i opinii o firmie Guiguang (obecnie Psvane), o ich jakości, o dziale zwanym R&D, co stało się z liniami produkcyjnymi. Zwykle wymieniałem lampy z powodu spadku emisji, zużycia się. A tu coś nowego - błysk i strzały.
 2. Trochę późno, ale... 5751 jest odpowiednikiem ecc83, tylko o mniejszym wzmocnieniu. Mam ultrafex T1954 i wymiana na 5751 popsuła dźwięk.
 3. Witam, może ktoś ma porównanie - jak mają się KT88 EH go Genalex? Z EH mam doświadczenie, ale powoli mi padają.
 4. Tube amp doctor Jeszcze jest Norwegia: http://www.vacuum-tube-shop.com
 5. Szkoda, że 6F8G tak szybko znikają z rynku. A te ceny...
 6. Cóż, czyli nie jestem odosobnionym przypadkiem. Jeszcze nie próbowałem Genalexa na stopniu wyjściowym, mam ochotę wypróbować, i tak za jakiś czas czeka mnie wymiana. Na wejściu mam GL E88CC i grają dość przyzwoicie. Może ktoś się wypowie na temat KT77 i KT88 Genalex? Ciekaw jestem, bo nie mają złej renomy zarówno z dźwiękiem, jak i z użytkowaniem, cena też mieści się w granicach rozsądku. Dla mnie EL34 EH to bardziej lampa gitarowa,alepozytywnym znaczeniu. 6CA7 EH z kolei ma wiele z dźwięku 6CA7Z, nie ma takiego ubarwienia, jest bardziej neutralna. Korzystam z tych trzech, 6CA7Z dostałem z wzmacniaczem jako gratis.
 7. A tak z innej beczki - posiadam Shuguang KT88Z, przegrane ponad 5000h i złego słowa na temat tych lamp nie powiem. Mam też 6CA7Z, myślę, że przegrały ponad 4000h. Nie potrafię tylko zrozumieć ruletki z tą awaryjnością (szczególnie seria Hi Fi Psvane), przywykłem do zużycia się lamp, nie do szybkiego uszkodzenia.
 8. Miałem kwadrę Shuguang EL34M (kupione w 2017), po 6 miesiącach jedna padła. Psvane EL34 Hi Fi (kupione pod koniec 2016)- po 4 miesiącach również jedna padła. Uszkodzenia tych lamp były raptowne, błysk, strzał i koniec. Jakościowo Shuguang i Psvane są więc byle jakie. Miałem EH EL34 i 6CA7, Tung sol EL34B, działały do końca, tylko z czasem słychać było zużycie. Brzmienie EL34M gorsze od EH. Mam Vincenta TAC34 i Yaqina MS-30L. Może ktoś miał styczność z Mullardem EL34, z bieżącej produkcji. Chętnie zapoznam się z opinią o tych lampach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.