Jump to content

Felixs

Użytkownicy
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutralny

Recent Profile Visitors

478 profile views
 1. Masz spory pokój, potrzebujesz mocniejszego zestawu, a z tysiakiem będzie trudno o coś sensownego. Sprzedaj może najpierw to co masz, żeby zwiększyć pulę.
 2. Podobnie jak @przemo75, obudowę mam perforowaną dołem i górą + duży radiator na paście na 5mm dystansie, żeby moduł nie dotykał dołu obudowy, więc warunki termiczne o wiele lepsze niż potrzeba. Ale czy to ciepło jest przyczyną problemów?
 3. Nie ma co kombinować, przecież to nówka moduły i nie powinny ot tak nawalać. Jest gwarancja. Przykro ,że to kogoś spotkało, ale miej świadomość ,że przecierasz szlak gwarancyjny. Pisz jak się będą miały sprawy z obsługą i naprawą gwarancyjną - myślę, że to ważne dla każdego ,który tutaj kupował moduł.
 4. O ile dobrze pamiętam to @dankam, pisał w tym temacie,żeby odezwać się do niego i on wyśle skan faktury ,czy coś. Poszukaj, gdzieś tu o tym jest.
 5. Obudowa może być lekko ciepła i to o niczym nie przesądza. Nie dyskutuję, czy to szkodzi modułowi ,czy nie bo się nie znam. Nie zmienia to jednak faktu, ze obudowa nie będzie odprowadzała ciepła w równym stopniu, na całej powierzchni- nawet z płytą montażową będzie tak jak na zdjęciach @oleq . Dlatego ja radiator montuję, niech moduł dłużej żyje ☺️ Rysunek ze strony: [Hidden Content]
 6. Mi połowa otworów wypada na żebrach, chyba będę musiał zamocować jakiś dystans 5mm. Myślałem o przyklejeniu klejem termo, ale to już dożywotnio łączy mi moduł z radiatorem, więc odpada.
 7. Te ze zdjęcia mają otwory tylko na krawędziach, a nie jestem pewien czy to wystarczy, czy styk płyt będzie cały czas pełen. Nie bez powodu producent zagęścił otwory w miejscu największych temperatur. Fakt, że podkładka z aluminium trochę problem rozwiązuje, ale będzie też kumulowała ciepło - tak myślę.
 8. Pytanie do osób mocujących moduł na radiatorze - jak to zrobiliście? Mam radiator, ale nijak nie mogę wcelować otworami z modułu pomiędzy żebra radiatora. Połowa wychodzi w miejscach żeber. Trzeba wykorzystać wszystkie otwory, żeby zapewnić idealne przyleganie gdy metal będzie pracował, jak jest gorący a potem zimny ?
 9. Fakt, trochę mi to zajęło zanim skumałem, próbowałem edytować tamtego posta, ale zdążyłeś odpowiedzieć .Jeszcze raz dziękuję. No niestety, to jest cięte jakąś gilotyną ,ale myślę, że jako wygięta podstawa do mocowanie radiatorów to nie ma znaczenia. Ja zaryzykowałem z formatkami do składania budy ( wcześniejszy link) i wymiary mam w porządku - tolerancja tez była +/- 2mm
 10. Dziękuję bardzo. Czyli .. ( tu była prośba o jeszcze dokładniejsze wytłumaczenie) :-)
 11. Aaa dzięki , cenna to dla mnie informacja bo wychodzi ,że będę musiał sam podłączyć moduł. Osoba, która miała mi to ogarnąć wylądowała w szpitalu i teraz ma swoje problemy, a ja nikogo innego nie znam. W tej sytuacji potrzebuję pomocy przy podłączeniu. Nie znam się na tym więc łopatologicznie ... Panowie,który kabelek do którego numerka w gniazdku XLR? Tu masz przycinanie z usługą gięcia [Hidden Content]
 12. Jeszcze nic nie mam upatrzonego to tylko koncepcja na razie U tego gościa kupowałem formatki na własną budę, widzę że ma w ofercie gięte aluminium. Myślę, że zrobi Wam to czego potrzebujecie. [Hidden Content]
 13. Wchodzę w temat, który mnie interesuje, a tu obora. Jest już chlew na Bocznicy, tam można używać do woli. Moderatorzy pospali?
 14. Najnowszy teledysk Jacksona. Pamiętamy o włączeniu dźwięku. [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.