Jump to content

furinek

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak cena zbliżona to wolałbym pb-4000 to prawdziwy potwór
 2. Tobie radze jeszcze raz przeczytać co napisałem ze zrozumieniem. Sluchałem wszystkich wymienionych modeli od mniejszych do większych i wszystkie dla mnie są lepsze od 112 a kupuje 1205 bo jak sam napisałeś najbardziej mi się podoba. Też byłem zdziwiony dwa nowe modele rela ht są moim zadaniem bardzo udane i smiało mogą konkurować z svs szczególnie jak ktoś słucha dużo muzyki.
 3. svs pb-1000 i rel ht 1003 ma taką samą moc jak 112 i podobną cenę. Co do budowy to svs ma bass reflex z przodu. Kupując 112 odsłuchiwałem też 115, zejscie i moc ma konkretną ale tak sama mułowata i dudniąca. Klipschy nie są złe, ale przekonałem się że to nie mój klimat. Zamiast 112 kupiłbym pb-1000 lub ht 1003. Radze kierować się odsłuchem.
 4. svs pb-1000 i rel ht 1003 ma taką samą moc jak 112 i podobną cenę. Co do budowy to Cię nie rozumiem, chciałbyś żeby wszystkie miały taką samą?
 5. Jeśli mogę wtrącić przysłowiowe 3 grosze to chciałbym podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Przez długi czas miałem u siebie 112sw i powiem szczerze ze to wielka skrzynia z dudniącym basem którego ciężko okiełznać. Byłem ostatnio w salonie z ciekawości popatrzeć na nowe suby rela ht 1205/1003 i stare ale jare svs pb-1000 i sb 2000. Po odsłuchu w salce nie mogłem pozbierać szczęki z ziemi, rel i svs zjadały klipscha bez większych problemów, miały takie zejście że ściany drgały. Faworytem dla mnie okazał się rel miał bardzo niskie zejście mimo że podają 22hz+/-6dB to schodził tak samo jak svs który ma 19hz +/-3dB ale od 30hz rel głośnością bił svs już srogo. Rel był głośniejszy szybszy i bardziej precyzyjny. Potem szybki test na muzykę z filmu "Piraci z karaibów" Tu zwycięzca mógł być tylko jeden rel pozamiatał, svs sb 2000 deptał mu po piętach ale tylko przy niskich częstotliwościach. Poprosiłem żeby podłączyli klipscha 112sw i po pięciu minutach powiedziałem żeby wyłączyli, nie dało sie sluchać ciągnął sięj ak flaki z olejem. To mi rozjaśniło sytuację, sprzedaję klipscha i kupuję ht 1205 mniejszy potężniejszy, bardziej precyzyjny i szybszy. Przypominam że to moje odczucia każdy może mieć inne, ale radze pójść i posłuchać i nie sugerować się suchymi danymi z kartki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.