Jump to content

LJ3

Użytkownicy
 • Content Count

  758
 • Joined

Community Reputation Całkowita

770 Bardzo dobry

Audiostereo

580

Bocznica

190

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. LJ3

  Polityka

  Czerwony buraku posłuchaj to się w końcu sam z siebie pośmiejesz ...
 2. LJ3

  Polityka

  A że ten opłacany sługus (patrz działalność w KLD) zrobił to na polecenie Putina, a na pewno Makreli, to nie dodałeś. Dziwne? Nie! Ale co można wymagać od kogoś, kogo szkoli współczesna "Trybuna Ludu". Dostaliście ostatnio w dupę i to od swoich mocodawców. Dziwne? NIE!!
 3. LJ3

  Polityka

  Znaczy jesteś lewak pod przykryciem. Ci zawsze udają de'mokratów purystów. Jeżeli sądzisz, ze bez zezwolenia Makreli i Makarona odważyliby się aż tak grillować nas i Wegrów ....??? W/g ciebie PełO to kto? Liberałowie ....?? 😅 Ludziska! Ogarnijcie się w końcu! Genderyzm to taka nowa odmiana komuny. Mam wam to tłumaczyć? Czy może zadziała mózg i pojmiecie sami???????
 4. LJ3

  Polityka

  To dopiero mnie rozśmieszyłeś .... A kto to jest ta Makrela? I nie pytam o teorie i historię tyczące jej partii, a o FAKTY związane z postepowaniem! Kto rządzi w unii, władzach i jej parlamencie????
 5. LJ3

  Polityka

  W unii liczy się tylko PKB. I o to chodzi ....
 6. LJ3

  Polityka

  Co to za wybitny ekonomista ten Michał Wójcik? Unia? No tak. Czy dajesz gwarancję (tylko nie tak jak to robi budka!), ze w unii za 7-10 lat będzie rządziła para D + Fr i inne lewaki?? W/g mnie (Mały Lesio) wszystko jest możliwe. Nie tylko oni są baranami ..... Czas biegnie, a oni (jak wy) ciągle stoją w miejscu, otoczeni starymi już teoriami i kombinują, jak nas wydymać. Liczą się tylko fakty - DOKONANE, a nie gdy-bologia. Rządzenie unią? Tylko my mamy w tym dobre i złe doświadczenia, w tym historyczne ....
 7. LJ3

  Polityka

  Spłata takiego kredytu jest jak "pestka". Nadchodzi inflacja. To jest bardzo odpowiedni moment, by podjąć tylko 150 mld PLN długu, wobec 500 mld dofinansowania, razem daje 750 mld PLN na kilka najbliższych lat dodatkowego finansowania. Prowadziłeś kiedykolwiek samodzielną działalność?? Jak to jest gdy dobrze "źre", a tu i teraz kasy brak? Dupa blada.
 8. LJ3

  Polityka

  Niby jak? Bo zapewnili sobie olbrzymią kasę na finansowanie, gdy gospodarka już pędzi!? Ryzyko? Jest wkalkulowane. Bez rozsądnego ryzyka można się całe życie tylko turlać na swoim garbie lub, jak to robią od lat PełO/PSL/SLD, budować słomiane MISIE.
 9. LJ3

  Polityka

  Wydaje się, w świetle wydarzeń, że "Mały Lesio" jednak myśli, w odróżnieniu od wydymanych. By się nie dać dymać, również globalistom, trzeba być bardziej nowoczesnym (szczególnie co do starych teoryj), elastycznym i odważnym w działaniu, głównie w sferze gospodarczej, a nie zaszkodzi również w sferze politycznej. Bo co oferuje opozycja, również ta prawicowa? Słomianego MISIA (znanego z filmu Barei).
 10. LJ3

  Polityka

  Głosowanie przegrali neo i starzy liberałowie PO społu.
 11. LJ3

  Polityka

  To się dzisiaj stało! Daliście dupy! Nie tylko PiSowi .... Ruchają was aż miło.
 12. LJ3

  Polityka

  Następny, wpychający PełO w kanał ściekowy niebytu pisze: "Sejm zdecydował: ustawa o FO przegłosowana. Teraz powinna być przez miesiąc wnikliwie rozważana przez Senat. To da nam czas na wypracowanie ponadpolitycznego mechanizmu nadzoru nad wydatkowaniem środków wspólnie z samorządami, NGO i przegłosowanie go w Sejmie. #WiemyJak" Szymon Hołownia (@szymon_holownia) · Twitter [Hidden Content] Pytanie: Czy budka da się POnownie podpuścić? - Co na to Pajace z buraka? Polexit? A może zaczęło TO myśleć? Wątpię.
 13. LJ3

  Polityka

  I co?! Była sobie platforma i totalna była .... Została tylko budka, spalona już dawno (przez swojego ze służb) pod ambasadą sowiecką.
 14. Jednak kolega też lubi starocie! VINTAGE Po co się tak zarzekałeś, że stare nigdy .....?
 15. Fakt. Ta bestia gra tak na ile jest wyceniona.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.