Jump to content

LJ3

Użytkownicy
 • Content Count

  664
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

857 Bardzo dobry

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Posłuchaj sam i wówczas podejmij decyzję co jest lepsze CD, czy TIDAL? Dla Ciebie nie dla kogoś. Mnie także koledzy przekonywali do tego o czym piszesz o TIDALu ale po wielu odsłuchach różnych platform, w tym TIDALA, w różnych systemach i u różnych ludzi nie zmieniłem zdania. Po prostu nie ma tej jakości (ogólnie!), która jest z CD. Tego nie da się ukryć i to słychać od razu, jeżeli system grający jest z wyższej półki. Pliki są jakby lekko "przycięte". Co do wyboru to jednak wielu utworów i artystów (które lubię) tam nie znajduję. Owszem używanie TIDALA jest bardzo wygodne, w porów
 2. CD-ka warto modyfikować! Za parę złotych można mieć dzwięk, który kosztuje kilka tysięcy. Tu mam na myśli nie nowe a używane CD. Moim zdaniem słuchanie z TIDAL-a i tego typu platform jest nieporozumieniem i tylko półśrodkiem do dobrej muzyki. Ja (i moi znajomi) wolę słuchać ale tylko koncertów, "na żywo" z YouTube lub DVD, gdyż tam prócz dzwięku jest jeszcze obraz, który pozwala czuć się jak na widowni i można zapomnieć o słabszym przekazie. Wszelkiego rodzaju "strumieniowce" to namiastka dobrze zrobionej płyty CD w studio. Tego z TIDAL-a nie dostaniesz, gdyż to, moim zdaniem - na podsta
 3. Dodatkowe koszta to ok 30% ceny (z wysyłką). Tu to będzie razem ok 300 zł. Chyba, że urząd "przepuści" ze względu na małą wagę i gabaryty.
 4. LJ3

  Polityka

  Pisałem lewakom o tym, że chodzenie na protesty kończy się zawsze tak samo: ZACHOROWANIEM I ODEJŚCIEM RODZINY. Poniżej link opisujący historię lewaka, który (i jego siostra z mężem) chodzili na lewackie demonstracje i jak to się skończyło. [Hidden Content]
 5. Jesteś strasznym HIPOKRYTĄ!!!!!! Jak każdy lewak. Poprzegladaj swoje linki to może zrozumiesz dlaczego tak napisałem.
 6. By pisać takie bzdury trzeba być niezle naćpanym. Może na Białoruś???? Może do Francji lub Hiszpanii demonstrować przeciw rządowi? Tam to jest wolność pałkowników. 🤪 Nie to co w PL .... Droga wolna. Swoją drogą, ciekawe, który z tych odgrażających się polityków - że wyjedzie - po 2015r już wyjechał z PL? No może po Brukseli za niezłą kasę.
 7. Porównywanie Denona przed i po lampizacji nie ma sensu. Po lampizacji gra o wiele lepiej. Zainteresuj się lamkami. Z doświadczenia wiem, że to bardzo ważne. Denon DCD 1450 AR po lampizacji potrafi bardzo dobrze zagrać, a po pewnych dodatkowych modach jeszcze lepiej. Zamiana lamp na lepsze bardzo dużo dodaje. Słuchałem dwóch lampek wymienianych na "żywo", jedna po drugiej i muszę przyznać, byłem pod wrażeniem. Zmiana np. 12SN7GT na NOS-y 12SN7GTAM (duża bańka Bad Boy) bardzo poważnie powiększyła przestrzeń, która, prawdę mówiąc, dopiero wtedy otworzyła się oraz dodatkowo wydelikatniła górę. To
 8. LJ3

  Polityka

  Co by wam nie napisali, we wszystko uwierzycie!!! Byleby wam się podobało. Paranoja. To póżny de,Bilizm jest.
 9. Niestety nie jest tak różowo. Bardzo dużo jednak zależy od tego, w jakich warunkach pracowały i nie wiadomo kto tam dłubał śrubami.
 10. Warto ale należy brać pod uwagę laser, który tam zamontowano lub szukać od razu dawcy w b. dobrym stanie. Zawsze można popróbować odnowić, w razie usterki ale nie jest tak łatwo.
 11. LJ3

  Polityka

  To koperty są zabójcami, nie coronavirus. Czyli obstawiasz Tuska! To nie jedyny pinokio jakiego znam z Wa-wy.
 12. LJ3

  Polityka

  Czyli partyzantka? To podaj datę wypowiedzi, bo ja mogę zacytować Radka z peło, jak to chciał "dobijać watachy" wczoraj, podczas protestów, a Tusk wysłał policję z bronią gładkolufową i nakazł strzelać. To było wczoraj. Nie pamiętacie już?
 13. LJ3

  Polityka

  Ten twój PICisynu guru jasnowidz to kto?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.