Jump to content

LJ3

Użytkownicy
 • Content Count

  489
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

613 Audioholik

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witamy Miłośnika Sansui! Uważaj bo to zarażliwe. Zaczyna się niewinnie ale nigdy nie kończy.
 2. LJ3

  Polityka

  Wejdż tęczowy pajacu z lewackiego PełO na YouTube, tam tego pełno. Trzaskoski i te dziwadła obok i dookoła! To się nazywa PRZYZWOLENIE "WADZY" na takie excesy.
 3. LJ3

  Polityka

  To avangarda, reprezentanci PełO, z Trzaskoskim na czele - v-ce prezesem.
 4. LJ3

  Polityka

  Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.
 5. LJ3

  Polityka

  Brawo! To wasza stara metoda. Znowu działa? My o gospodarce - jest dobrze, w wy, "z braku laku", (najlepiej) o Smoleńsku. Czekam kiedy któryś z piesków PełO napisze, że gospodarka się wali, a argumentów wciąż brak, więc znów o Smoleńsku się nada sygnał ....
 6. LJ3

  Polityka

  Naprawdę macie tak nie wporzo po czapkami? A czy Tusek o tym wiedział, gdy tam lądował?
 7. LJ3

  Polityka

  Wybory się skończyły i nie ma tych z "soku z buraka". I jak widać kasa się skończyła..... Teraz siedzą lulki palą, hulanki, swawole .... i czekają aż tu znienacka .... "Coś pierdyknie!" (cytat) W opozycji norma. Historia kołem się toczy. PO prostu ....
 8. LJ3

  Polityka

  Czarne skrzynki to półśrodki i bajer dla takich jak ty! Kto tam słyszał i co to tylko domysły wyssane z palca. Nie ma zbyt wielu dowodów w postaci szczątków, a więc nic nie można powiedzieć. Nic na pewno! Ale skąd możesz to wiedzieć?
 9. LJ3

  Polityka

  Czyli wniosek stąd taki wypływa: Lech36 słyszał co podały pierwsze newsy po katastrofie! Ale ma pamięć?!!
 10. LJ3

  Polityka

  Najbardziej dziwi mnie to, że tzw. "przedsiębiorcy" w PL są tak nierozgarnięci! A powinni być ...?! Jak nie ukradnie, zachachmęci w podatkach, nie oszuka klienta, czy pracownika, to nie umie docenić zarobionych pieniędzy. Trzeba iść na jakość i ilość jednocześnie ....
 11. LJ3

  Polityka

  Smoleńsk to odpowiedzialność RYŻEGO! Podpalenie Reichstagu to też wymysły historyków, by pogrążyć Hitlera ... Co jeszcze wymyślisz? Co możesz PO wiedzieć o tym, co się wydarzyło pod Smoleńskoem, skoro Tusek zamazał dowody, wespół z Putinem, swymi działaniami?
 12. LJ3

  Polityka

  De'bila PO znać od razu. Jak nie ma argumentów, to ma jeden: S M O L E Ń S K! Może i dwa: prokurator Piotrowicz. ..... Szybko zapomnieli, o tym, jak to Tusek, by nie odpowiadać za nie dotrzymanie konstytucyjnych 50% zadłużenia i odpowiedzialnością, podpieprzył nam 150 mld PLN z OFE! Ale co tam! To było ok! PO za tym .... To przeszłość i nie mi podpieprzył .... Ale przecież ... to teraz ty biedaku musisz, do ZUSu dosypać te 150 mld!
 13. LJ3

  Polityka

  Co ty pieprzysz o zadłużeniu? Bierz pod uwagę realia, a nie cuda Korwina! Tzn stawka na h/2 zł! Dochód, stopa bezrobocia, stopa transferu środków bezpośrednio do gospodarki polskiej .... To się nazywa ogólnie dobrobyt i rozwój. Zastój już mieliśmy przez 30 lat i wystarczy. Gdybyś był trochę rozgarnięty, to byś zauważył, że gdyby nie koronavirus i związany z nim kwartał zastoju, to budżet byłby po raz pierwszy od 89 r zrównoważony! Dług stanąłby w "miejscu", a do PKB spadłby!
 14. LJ3

  Polityka

  Dlaczego lewa (SLD) strona kojarzy się z czerwonym tłem? Dlaczego lewaki z PełO kojarzą się od samego początku z tłem pomarańczowym? Czy to tylko przypadek? Liberalizm zmieszany z lewactwem? Czerwone korzenie!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.