Jump to content

LJ3

Użytkownicy
 • Content Count

  412
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

261 Bardzo dobry

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I po co to trolowanie? Napisałem, że Fokale (ogólnie!), a nie konkretny model. Czy do wzmaka za 6- 7 kzł ktoś kupi kolumny za 36 - 16 k zł? Jak znam zycie, raczej odwrotnie.
 2. Tak graja dosc ostro i wyraziscie ale w porównaniu do jakich głośników i jakimi wzmakami zasilane? To istotne! Pisałem odnośnie zasilania przez Sansui.
 3. Róż. To dziewczęcy pokój i sprzęt? 2 x 4 W!
 4. Mamy inne zdania. Cóż... ja tak je słyszę. Dlatego zawsze warto słuchać samemu. Nie jest to opinia przeciw nim. Ich granie zawsze podoba się. 😀
 5. Fokale zmiękczą (zaokrąglają). Dzwieki płyną, są bardzo muzykalne. Podobnie do tego co robią opory Riken w wysokich modelach Sansui, czy też granie wzmaka w klasie A. Jak lubisz takie granie to do XR, jak znalazł. Warto odsłuchać. .
 6. @Fashi Tą są ćwiczenia a'la "sok z buraka". Przegrani tak już mają! Tylko to im pozostało.... Przykładów aż nadto w życiu politycznym.
 7. Popatrz na te zaporowe ceny, to zrozumiesz dlaczego moda minęła. Dodam, że początek kryzysu nie sprzyja, a wręcz przeciwnie. Cierpliwość! Jest zawsze w cenie.
 8. Zauważcie, ze wzmaki Accuphase to już wyszły z mody i prawie nikt nie kupuje. Podobnie z Tannoy-ami do nich.
 9. To akurat jest najłatwiejsze.
 10. Bo to Vintage jest, a nie nowe z gwarancją.
 11. "Harman Kardon PA2400 końcówka mocy 1 299 zł Do negocjacji" "Poprzedni właściciel wymienił tranzystory na Elna (....) Cena jaka mnie interesuje to 1700 zł" 😆
 12. Z A907i mos limited będzie ciekawe porównanie. Napisz jak gra jedno obok drugiego.
 13. Jestem na tym etapie. Ciekawy jestem jak to zagra np. przy MR-ce. A może masz jakiegoś Sansui na MosFet'ach do porównania?
 14. To jest bardzo dobre, wręcz interesujące pytanie i dające do myślenia. Czemu nikt nie kupuje Esoteric na 240V, a kupują Sansui Vintage na 100V za mniejszą/większą kasę?
 15. VINTAGE!?? Musi to mieć umieszczone w nazwie! Np.: B-2302 VINTAGE
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.