Jump to content

LJ3

Użytkownicy
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja również jestem zaniepokojony o Pana @jan24video. Miał b. ciekawe, merytoryczne wpisy. Dawno nic nie pisał ..... Mam nadzieję, że jest na wojażach po świecie ...
 2. Pytam z czystej ciekawości: Jak drogiego Sansuia słuchałeś kiedykolwiek? Proszę o krótką i jasną odpowiedż.
 3. Z moich obserwacji wynika jasno: To co dzieje się na scenie politycznej z "buciorami" przeniosło się do netu, na różne fora, za sprawą różnych działań, a także pieniędzy polityków (patrz działania fejkowe znanych polityków m.in. z Ino-wro-cka). Tu mamy kolejny przykład atakowania wszystkich, którzy działają nie po ich myśli. Tym działaniom ulegają, poddają się słabsze osobniki. Nazwałem ich na tym forum: "Totalna opozycja". Nic na to się nie poradzi do czasu, aż to "plemię" naiwnych, z tych wpływów nie wyrośnie i nie zacznie myśleć samodzielnie, zgodnie z realiami ich otaczającymi i nie zacznie dbać o swój interes. Pisaniną nie zmieni się faktów, można tylko namieszać w co niektórych głowach, a wiadomo, w ich mniemaniu: "Głowa psuje się od góry"! To słowa klasyka totalnych.
 4. Przecież sam TO napisałeś/ cytowałeś pod swoim linkiem: "tak cytat z "Matrixa" mi się nasunął " Na razie oni należą do systemu, czyli są wrogami. ...." W jakim celu??? Poza tym nikt przecież nie zmusza Ciebie, Was byś/cie zaglądał/li na to forum i wypisywali ... W jakim celu??? i .... "brużdzili" tu wrogimi marce Sansui wpisami, "w koło Macieju", o tym samym, jak drogo i jak kto zarabia, czy też nie. Ale ... czemu tak drogo Was nie interesuje. Nie istnieją dla Was fakty, tylko plotki. Właściwie powinniście to "olewać"! Powinno Ci/Wam być to obojętne ile i za ile. Nie jesteście sympatykami marki! Ty/Wy nie handlujesz/cie Sansui -ami. A może jednak .... hadlujesz/cie innymi markami i masz ... konkurencja nie do pobicia ...? Taki wniosek sam się narzuca! Dlatego zasugerowałem, że jesteście jak "totalna opozycja". Po prostu macie w tym interes, powrotu do "wadzy" na alledrogo. To tak na marginesie, poza tematem, który by dotyczył Klubu Miłośników Sansui.
 5. Tylko, że .... To trzeba umieć czytać ze zrozumieniem. Przyzwoitość nakazuje wręcz również odnosić TO do siebie. To Ty przecież jesteś WROGIEM Klubu Sansujowców!!!!! Czy dojrzałeś do WOLNOŚCI jaką doznaje się słuchając Alpha 907???? "Niektórzy NIE są bierni, BO uzależnieni od systemu BYLEJAKOŚCI (ciepłej wody w kranie itd. itp ....), że będą go bronić" Przemyśl TO ^ wyżej co napisałeś. Tak na marginesie: Ja lubię gorącą wodę zimą, a zimną preferuję upalnym latem. I tym się różnimy, pewnie ....
 6. Człowieku czytać się już nie chce tych Twoich, czy wręcz Waszych "w koło Macieju". Tak na marginesie: Wydaje się, że jesteś jednym z troli tzw. "totalnej opozycji". Ta sama nar'racja. Ten sam styl ... Wszystko co nie PO Twojej, Waszej myśli, jest nie takie, jak musi być!?
 7. Licytacja? To ja przebijam - to wyżej x 2 za Au 07 i 907 Limited. Podkreślam - nawet za stan dobry. A co!🤩 @ don111 To było już kilka razy wałkowane wcześniej. Wystarczy poczytać.
 8. Jeżeli nic nie masz do napisania, ze swoich doświadczeń ze sprzętem, to na jakiej podstawie masz tyle złego do powiedzenia o tak zacnej marce, jak np. Sansui? Czemu szczególnie nie "leżą" Ci "Te" wysokie modele? Wydaje się to tylko poprzez "Te" ceny w Pl w porównaniu do kraju wiśni?? Zapominasz, że to "TA" druga, inna półkula, inna strefa i inny świat, i z tym masz, jak widać, problem. Problem ze zrozumieniem spraw oczywistych.
 9. Właśnie to pochwal się ile dałeś za wmaka? Pytałem kiedyś na czym grasz i czy jesteś zadowolony? Nic o swoim sprzęcie nie chcesz napisać. Być może masz tylko mini, a marzenia ponad możliwości, np. o 907 lub wyżej o Limited, czy 07??
 10. Czytam sobie te lipcowe przepychanki i nie mogę się nadziwić. Są ludzie i ludziska. Ludzie nie kombinują tylko piszą prawdę, a tu popatrz na przykład: "Cena nowego tylko 119 tys yen. W Japonii chodzi po 1100 zł nawet. U nas 4700... " Pytam: Jak to policzyłeś? Rada: Wróć do szkoły i naucz się liczyć! Po co te dalsze dyskusje ..... ???? A wystarczy zauważyć, że .... 100 Yen = ok. 1$ i to nie = 1 zł, a prawie 4 zł 1$ = 100 Yen Czyli 119 tys yen to ile zł = ???? To prawie 4 700 zł jest. I o czym ta mowa-trawa??? Kolejny cytat: "Nie ma co z naganiaczem rozmawiać." I zakończę Cytatem - @ Bartosz_70659 Napisano 9 Lipca: "Naprawdę czy ci ludzie nie myślą już samodzielnie ? Guru za nich myśli?? Wydać taką kasę, gdy wiadomo jak tanie to jest w takiej Japonii i jeszcze wydać tyle na grzebany nieoryginalny sprzęt??" Tak! Pewnie nie myślą dyskutując bo ich robisz w trąbę licząc 1$ - 100 Y = 1 zł Podajesz nieprawdziwe informacje wprowadzając ludzi w błąd. I O CO TU CHODZI??
 11. Jest jedno ale .... Przecież nie będziesz zważał na to czy ten wybrany dżwięk, ten jedyny, który zauroczył podczas odsłuchów (to niemal jak z kobietami! :), że ... aż tyle kosztuje tu, a tyle tam. Z dżwiękiem dążymy do doskonałości kupując różne "udoskonalenia" jak np. kable. Nawet za tysiące zł. Czy zwracamy wówczas uwagę na takie mini niedoskonałości, jak np. ceny? Nie! Wysłuchujemy zmian na lepsze. Doszukujemy się szczegółów, podbarwień lub ich braku .... Przecież tyle ładnych niewiast chodzi po świecie, a ty ...? Wypatrujesz tylko jednej. To jest tylko zwykłe życie, więc zawsze będzie aktualne powiedzenie: "Każda "potwora" znajdzie swego amatora." ZAUROCZENIE!!!? A gdy ciągle trwa .... ? SANSUOMANIA??! Mówisz: A przecież taka KASA ....(?)! Ale przecież to tylko środek płatniczy, który pozwala na swobodną wymianę i nic poza tym!! Ceny dyktuje rynek: POPYT i PODAŻ. Podaż jest ale .... w Japonii i tylko tam, a to u nas kosztuje i tyle.
 12. To że urządzenie, które w JP jest warte grosze nic nie znaczy dla Europejczyka - to zaświaty. Ważne ile takie urządzenie kosztuje w UE, np. na e-bayu? Może ma ktoś rozeznanie?
 13. Czytałem na forum, że jeden z użytkowników Klubu Sansui wytwarza niezłe interkonektory zbalansowane XLR w przystępnej cenie ok. 200 zł. Proszę o namiar lub kontakt.
 14. Napisz jaki sprzęt używasz, gdyż jasno widać, że nie jesteś z niego zbyt zadowolony i masz straszną chęć na jakiś Sansui z wyżej wymienionych ale cię na razie nie stać.
 15. Po co tak reklamujesz te H200 i H190? Masz do opchnięcia? Chcesz wymienić na 607?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.