Jump to content

Knjaz

Użytkownicy
  • Content Count

    112
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. A jeden taki wykorzystał dziewczynę, ale później pocałował, dał kwiatka i przeprosił. :) Sent from my phone using my fingers.
  2. Niech Ci dadzą nowy i to z upustem. W innym przypadku bym zmienił sklep. Bye. To nie ich wina, ja rozumiem, ale napalasz się jak nastolatek na pierwszą konsumpcje, a tu się okazuje, że lipa, bo laska nieczynna. :) Sent from my phone using my fingers.
  3. Co za czasy... Sent from my phone using my fingers.
  4. Albo dokupić dobra kartę dźwiękową. Sent from my phone using my fingers.
  5. Jack - RCA do Line In. I będzie śmigać :) Sent from my phone using my fingers.
  6. A co chcesz podłączyć? https://www.ceneo.pl/32443282 Taki może być? Sent from my phone using my fingers.
  7. Mogę tylko powiedzieć, że w UK w kolorze czarnym dostaniesz, w srebrnym już jest trudniej. Możliwe, że chcą go wysprzedac i wypuścić nowy model. Taki sam, ale z USB DAC. Tak sobie myślę rzecz jasna, nikt z Yamahy mi tego nie przekazał. Sam klocek jest świetny i uderzył chyba w niszę, więc to jest także powodem wyprzedaży. Rn602 i 303 są w promocji w UK, więc może będzie nowa seria? Sent from my phone using my fingers.
  8. Odliczam czas, kiedy ktoś napisze pierwszy post o R-N803D :) Sent from my phone using my fingers.
  9. BT to padaka, ja w swoim słyszę zrywanie połączenia. Lepiej kupić kabelek JACK - RCA i po kłopocie. Sent from my phone using my fingers.
  10. Ja zazwyczaj kupuje w empiku. Nie tylko wybór, ale i odbior jest wygodny. Sent from my phone using my fingers.
  11. I jak wrazenia z odsluchu?
  12. Ja mam w kolekcji ich nowe wydanie, Kostrzewski & Kat i ta edycja brzmi o wiele lepiej. Czym zabić audio? Garazowy black metal ze skandynawskich piwnic. Sent from my phone using my fingers.
  13. Kurna, cały salon przemeblowalem, ten czarny psuje mi harmonie barw wnętrza. ;) P. S. - tak po prawdzie, to w UK można go kupić taniej niż na tej aukcji. Sent from my phone using my fingers.
  14. Dobra, ale kurde czarny jest, a robili też wersję Silver. Trzeba polować, aczkolwiek używki to ryzykowna gra, a szczególnie, kiedy kupujesz wysyłkowo. Sent from my phone using my fingers.
  15. 9700 jest dwukrotnie tańszy. A jak lasery? Z tego co wyczytałem, to w pionku nie muszę się zbytnio o to martwić. Te dylematy... :) A jak wygląda porównanie pionów (9700 i 901) względem McLarena i CD52/72 w zależności od ich wersji? Wiem, że pytanie szczegółowe i trudno na nie odpowiedzieć z racji subiektywnych wrażeń odsluchowych. PS - zauważyłem, że marantz i pionek częściej się pojawia na ebayu. Sent from my phone using my fingers.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.