Jump to content

wtsz

Użytkownicy
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sorry OT. Słuchałem Tidala i Deezera hifi naprzemian, akurat mam oba. Wydaje mi się, że Deezer jest lepszy, bardziej naturalny instrumentalnie i ma tylko gorszą bardzo wysoka górę ( tubulars bells). Podziela ktoś tą opinię?
 2. Napięcie rośnie....
 3. Tak, to duży plus. Właśnie doszedłem do "ściany" z dźwiekiem pod względem akustyki i myślę, że spróbuję USBrigde. Linuxa już zaistalowałem pod USBrigda🤔
 4. Dzięki. A jak wygląda porównanie z USB laptopa z audirvana np?
 5. W zasadzie to tylko pozostaje natywne DSD do słuchania gęstych plików na tym urządzeniu. Pod warunkiem, że faktycznie jest dobre
 6. Dobrze byłoby DACa odsłuchać. W większości przypadków wszystko zależy od całego systemu. Moim zdaniem lepiej DAC i streamer osobno dobrać.
 7. To zależy od sprzętu i akustyki. Na stronie L2 bodajże sa te same nagrania w różnych formatach dla porównania. Polarowy coś tam bardzo dobry mastering - muzycy przeciętni i slucha się dobrze.
 8. Może nie zło, ale z płytką CD z jako takiego transportu nie ma szans.
 9. Ok, zgoda i muszę porównać np. Bonamasa z koncertu z Tidala i płyta CD. Chodzi mi głównie o to, że Tidal ingeruje w nagranie. Może nie wszystko im wychodzi a są to jednak FLACi. Osobiście jestem za nagraniem oryginalnym. Jak artysta coś schrzani to niech to będzie słychać i ocenić jego poziom.
 10. To prawda, aczkolwiek nagrania podlegają remasteringowi i poprawiane są chyba dwie ścieżki.
 11. Mnie się to nie podoba w Tidalu i myślę, że to słychać jak ala radio u fryzjera. Niektóre nagrania w Tidalu nie da się słuchać. Deezer nie jest taki zły, ale po co kupować sprzęt poprawiający samopoczucie, że to jednak jakość studyjna? Natomiast czekam na Qobuz (może stanieje) i jak wygląda sprawa wsparcia tutaj z powiedzmy Chordem lub ToppingiemD70 (bardzo dobry w jednym ustawieniu głośności)?
 12. Czyli osobny kopmuter. A jeżeli wgram Audirvanę lub Roona w Dietpi?
 13. To chyba zrezygnuję z USBridge. DSD biblioteki nie mam a Quobuza nie ma i cholernie drogi.
 14. Gram z Tidala przez Audirvanę (WIN10) i mam MQA 24/96. Czy z DietPi i Squeezbox/Squeezlite/Logitech Media Server również zagra 24/96? Dac Topping D70 bez dekodowania MQA.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.