Jump to content

wtsz

Użytkownicy
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. wtsz

  Wplyw kabla na scene

  Od wczoraj zdążyłem się przyjrzeć temu strzyżeniu owieczek. Kurna to jest lepszy interes niż handel diamentami. Kabel za parę euro ubrany w kilka prostych jak drut wtyczek i siatkę za 1zł kosztuje 780euro!!!!!!!! Jpdl😲😰
 2. wtsz

  Wplyw kabla na scene

  Wrzucisz coś tańszego od moich?
 3. wtsz

  Wplyw kabla na scene

  Tak na poważnie ( o ilę się da) dobry kabel głośnikowy bez fajerwerków i grający równo a może estradowy? Będę wdzięczny.
 4. wtsz

  Wplyw kabla na scene

  Tak sądzę, i jest to nasz duży problem. A propos, swój autorski projekt wyceniłem na 33 468zł i mam dwie sztuki do sprzedania. Oferty proszę na pw.
 5. wtsz

  Wplyw kabla na scene

  Opisałem post wyżej. Trudno nie przeczytać jak chce się kupić i wtedy zastanawiam się czy to w realu.
 6. wtsz

  Wplyw kabla na scene

  Proszę się zapoznać. https://melodika.pl/pl/kable/26-brown-sugar/222-bssc4500 Jednak bez laboratorium ani rusz...wiem, że zwykły miedziak gra mniej wkur..co niż żyły bez efektu naskórkowości. Badanie było? Było!
 7. wtsz

  Wplyw kabla na scene

  Tak, doświadczyłem tego w ciągu ostatnich dwóch dni. I jeszcze te odsłuchy🤪. W Melodice Brown Sugar są osobne żyły do basu, średnicy i wysokich. Podłączasz i całe dzieli się i płynie swoimi żyłami. Mnie się nie udało i godzę się z zakupem Furutecha.
 8. wtsz

  Wplyw kabla na scene

  Miałem na myśli, że smakuje wielu gustom a nie tylko mnie i szwagrowi. Wykonanie bardziej uniwersalnego do odsłuchu sprzętu, żywności to trudna sztuka poparta szeregiem żmudnych badań w laboratorium, wiedzy i testów.
 9. wtsz

  Wplyw kabla na scene

  Właśnie uwierzyłem słyszącemu, co prawda miał być to kabel tymczasowy tylko lepszy od miedziaka. Myślę, że duże grono piszących próbowało takich rozwiązań jako ostatecznych. Zabawa była😅 za zamieszanie przeprosiłem. Pozdrawiam
 10. wtsz

  Wplyw kabla na scene

  Sorry, ale podstawą wynalazku była baza wiedzy audioburaka. Chodzi do filharmonii i ma słuch absolutny, nieprawdaż? Nikogo nie chcę urazić.
 11. wtsz

  Wplyw kabla na scene

  Nie dokładnie tak, kiedy okazuje się że wykonanie prostego przewodu potrafiącego wpisać się w wiele systemów i uszu trudno jest wykonać w garażu. To jest niemożliwe. Pomijając pomiary jak i z czego wykonasz izolację swojego wynalazku nie zagłębiając się w technologię To dyskusja bez sensu. ..
 12. wtsz

  Wplyw kabla na scene

  Tak powstają sekty. Takie życie, ideologia przesłania rozsądek.
 13. wtsz

  Wplyw kabla na scene

  Jeżeli twoim zdaniem literatura i wyobraźnia to technika to ja🤣. Jesteś humanistą i być może z perspektywami.
 14. wtsz

  Wplyw kabla na scene

  Za bardzo się wczytałem w jego posty no i miałem kabel😂. Bez nauki to powstają takie potworki z efektem wow na dwa tygodnie. To jak ugotowanie hamburgera do MacDonalda smakuje szwagrowi ale tylko po piwie. Tutaj pojechałeś bardziej po bandzie aniżeli my, fani audioburaka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.