Jump to content

wtsz

Użytkownicy
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, to duży plus. Właśnie doszedłem do "ściany" z dźwiekiem pod względem akustyki i myślę, że spróbuję USBrigde. Linuxa już zaistalowałem pod USBrigda🤔
 2. Dzięki. A jak wygląda porównanie z USB laptopa z audirvana np?
 3. W zasadzie to tylko pozostaje natywne DSD do słuchania gęstych plików na tym urządzeniu. Pod warunkiem, że faktycznie jest dobre
 4. Dobrze byłoby DACa odsłuchać. W większości przypadków wszystko zależy od całego systemu. Moim zdaniem lepiej DAC i streamer osobno dobrać.
 5. To zależy od sprzętu i akustyki. Na stronie L2 bodajże sa te same nagrania w różnych formatach dla porównania. Polarowy coś tam bardzo dobry mastering - muzycy przeciętni i slucha się dobrze.
 6. Może nie zło, ale z płytką CD z jako takiego transportu nie ma szans.
 7. Ok, zgoda i muszę porównać np. Bonamasa z koncertu z Tidala i płyta CD. Chodzi mi głównie o to, że Tidal ingeruje w nagranie. Może nie wszystko im wychodzi a są to jednak FLACi. Osobiście jestem za nagraniem oryginalnym. Jak artysta coś schrzani to niech to będzie słychać i ocenić jego poziom.
 8. To prawda, aczkolwiek nagrania podlegają remasteringowi i poprawiane są chyba dwie ścieżki.
 9. Mnie się to nie podoba w Tidalu i myślę, że to słychać jak ala radio u fryzjera. Niektóre nagrania w Tidalu nie da się słuchać. Deezer nie jest taki zły, ale po co kupować sprzęt poprawiający samopoczucie, że to jednak jakość studyjna? Natomiast czekam na Qobuz (może stanieje) i jak wygląda sprawa wsparcia tutaj z powiedzmy Chordem lub ToppingiemD70 (bardzo dobry w jednym ustawieniu głośności)?
 10. Czyli osobny kopmuter. A jeżeli wgram Audirvanę lub Roona w Dietpi?
 11. To chyba zrezygnuję z USBridge. DSD biblioteki nie mam a Quobuza nie ma i cholernie drogi.
 12. Gram z Tidala przez Audirvanę (WIN10) i mam MQA 24/96. Czy z DietPi i Squeezbox/Squeezlite/Logitech Media Server również zagra 24/96? Dac Topping D70 bez dekodowania MQA.
 13. Dziekuję. Rozumiem i zaczekam na signature.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.