Jump to content

wtsz

Użytkownicy
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. wtsz

  Klub XiangSheng

  Nie wiem dopóki nie stuninguję. Zmienia dużo- tak mówią.........
 2. wtsz

  Klub XiangSheng

  Czym rózni się chord od Xianga 05c przed i po modach?
 3. wtsz

  Klub XiangSheng

  Znam ten wątek na pamięć. Jadę po lutownicę jak przyślą 😁
 4. wtsz

  Klub XiangSheng

  No cóż, wezmę Xianga 05b z kością 4497 skoro nie nic lepszego do 6tys. Zobaczę jak się wpisze w tranzystor i buduje scenę a jeszcze można go modyfikować.
 5. wtsz

  Klub XiangSheng

  Dziękuję. Szukam neutralnego DACa ew. z dobra kontrolą basu. Przeczytałem cały watek, ale punktem odniesienia są zazwyczaj lampy lub hybrydy. Melodyjność i ciepło mam.
 6. wtsz

  Klub XiangSheng

  Panowie, przepraszam, że drążę temat ale jak wypada w porównaniu do np. NuPrime DAC-9. Jeżęli słuchalićie obu proszę o opinie.
 7. wtsz

  Klub XiangSheng

  Tak na oko, bo nie sądzę żeby ktoś miał taki zestaw.
 8. wtsz

  Klub XiangSheng

  XS 05b z Elac 247.3 i wzmacniaczem Linear Acoustic la100 może się zgrać?
 9. Czy MF M5si lub 6si zgra się w miarę dobrze z Elacami 247.3 czy szukać czegoś innego. Szukam większej dynamiki, ale bez ostrości.
 10. Teraz z bardziej wlaściwej strony mocy: A czy ktoś miał do czynienia z Linear Audio Research LAR IA 200H? Bardzo dziękuję za podjęcie tematu. Wydaje mi się, że mniej więcej wreszcie wiem o co chodzi.
 11. Zmiana Devialet 140, Nad C388
 12. Miałem na myśli wzmacniacze tranzystorowe. Zastanawiam się nad CA Azur, Roksanem i Musical fidelity m6si - ostatni przyszłościowo.
 13. Za tą odpowiedź bardzo dziękuję. To wszystko wyjaśnia. Lepsze lampy z definicji chyba mają lepszą wydajność, a np. które tranzystory?
 14. Bardzo dziękuję. Wybrałem te kolumny właśnie ze względu na złą akustykę a okazały się ogólnie bardzo dobre. Trzeba ich dłużej posłuchać wg mnie. U mnie bas przestawał się wzbudzać ok. 50cm od tylnej ściany. O wzmacniacze pytam, dlatego że słyszałem jak mój stary Sony mocno je ograniczał a kupowanie wzmacniacza za 15-20tyś. uważam za bezsensowne przy takiej akustyce.
 15. Dziękuję za merytoryczną i wyczerpująca odpowiedź, a jeszcze dużo mocy...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.