Jump to content

wtsz

Użytkownicy
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. wtsz

  Allo Usbridge Sign.

  Myślałem, że będę miał trochę spokoju. To był ostatni element na jaki czekałem ☹️. Z systemu jestem bardzo zadowolony. Hieny omijam szerokim łukiem.
 2. wtsz

  Allo Usbridge Sign.

  Tak, interesuje mnie tylko czy S/PDIF jest lepsze od USB. Mam Toppinga z dobrym USB i dlatego jestem zdziwiony, że produkt w zasadzie końcowy leży bez nakładki. Cyferki już dawno mnie nie interesują, no do pewnego stopnia. Sądzę że jakość nagrania i system są ważniejsze.. To tylko zdziwienie i rozumiem, że każdy element w torze wprowadza zmiany a ja szukam wierności brzmienia instrumentów. Sądziłem po szumnych zapowiedziach, że to otrzymam. Widać droga w audio to serpentyna. Przepraszam, faktycznie napisałem zbyt oschle. Jeżeli znalazłeś swoje brzmienie to gratuluję 👍.
 3. wtsz

  Allo Usbridge Sign.

  Podzielam zdanie, ale kolumny powinny być ustawione odpowiednio daleko od ścian. W innym przypadku zadziała, ale może wyjść elipsa. Mam DAC z preferowanym wyjściem USB i lepiej będzie przez S/PDIF? Trochę sie to kupy nie trzyma, USB jest asynchroniczne.
 4. wtsz

  Allo Usbridge Sign.

  Tak, to z parametrów na ASR i właśnie ciekawy jestem jak wypadną w odsłuchu.
 5. wtsz

  Allo Usbridge Sign.

  "D70 bije go w zakresie dynamicznym i intermodulacji aż do nasycenia. Przy pełnej głośności Qutest ma mniejsze zniekształcenia" Jestem ciekawy, który lepiej zagra w w/w systemie.
 6. wtsz

  Allo Usbridge Sign.

  Koniecznie odsłuchaj przy tej klasie sprzętu. qutesta nie słuchalem.
 7. wtsz

  Allo Usbridge Sign.

  Kolumny.. to trochę pracy cię czeka, ale przyjemnej. Życzę powodzenia.
 8. wtsz

  Allo Usbridge Sign.

  Ciekaw jestem porównania, jeżeli możesz skrobnij parę słów.
 9. wtsz

  Allo Usbridge Sign.

  Rozumiem. Ja kieruję się w stronę wierności brzmienia instrumentów.
 10. wtsz

  Allo Usbridge Sign.

  Jest także ok.[Hidden Content] Może lepiej lepiej porównać D90? Jest jednym z najlepszych. Ucho uchem ale zniekształcenia są mierzalne.
 11. wtsz

  Allo Usbridge Sign.

  Wydaje mi się bardzo neutralny a zarazem nie cyfrowy, dlatego boję sie zamienić na D90. Trzeba mu dać trochę pograć. Na początku grałem na -12dB, po miesiącu przełaczyłem w tryb DAC i tu jest najlepszy. Różnica bardzo duża. Przez prawie rok skompletowałem prawie cały system i brakuje mi transportu, chociaż Daphile gra całkiem nieźle.
 12. wtsz

  Allo Usbridge Sign.

  Dziękuję, pytam tylko o jak najlepsze rozwiązanie. Nie mam czasu teraz na doczytywanie a elektroniką nie zajmuję sie na co dzień. pozostaje czekać na USBridg'a i Shanti, ciekaw jestem o ile lepiej zagra od Daphile na kompie🤔
 13. wtsz

  Allo Usbridge Sign.

  No jasne, zapomnialem, że jest tylko kabel bez zasilacza. trochę plątanina sie porobiła. Alternatywa dla shanti z jednym wyjściem do 600zł?
 14. wtsz

  Allo Usbridge Sign.

  No niestety, mam Toppinga D70. W trybie DAC jest ok. Zmienić zasilanie na Shanti?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.