Jump to content

Piotr Bahrynowski

Użytkownicy
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. Czyli moja propozycja w kinie może wypaść słabo KLIPSCH REFERENCE BASE R-610F + R-51M + R-52C 5.0 ? ?
  2. Brałem pod uwagę taką opcję lecz niestety w promieniu 100km nie ma ciekawych ofert więc zanim bym skompletował zestaw to trochę by zeszło. Obecnie drugi dzień jestem bez kolumn i już mnie szlak trafia że nic nie gra w tle 😉
  3. Witam serdecznie wszystkich, chciałbym fachowej opinii na temat zestawu kolumn do kina domowego mianowicie(niestety nie mam możliwości odsłuchu dlatego zwracam się do Was) : KLIPSCH REFERENCE BASE R-610F + R-51M + R-52C 5.0 Kolumny będą pracowały w pomieszczeniu 18m2. Posiadam amplituner YAMAHA RX-V685 oraz subwoofer Klipsch SPL-100 CE. Dotychczas posiadałem zestaw Tannoy Eclipse Three 5.0 lecz niestety w kinie kompletnie mi nie leżał, w muzyce było ok lecz w kinie brakowało mi szczegółów detali. Od dawien dawna podobało mi się brzmienie Kolumn Klipsch-a, szczególnie urzekała mnie swoboda,dynamika, otwartość oraz detaliczność dźwięku. Panowie czy warto wchodzić w wyżej wymieniony zestaw, planowałem zakup JAMO S-807 HCS wraz z atmos lecz niestety nie cieszą się one zbyt dobrą opinią. Po przemyśleniach stwierdziłem że za kolumny mogę dać max 4000zł. Warto wchodzić w ten zestaw ? Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem. Pozdrawiam.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.