Jump to content

Tomek_waw

Użytkownicy
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Musisz posłuchać konircznie mi np Aria 926 zagrała pięknie z Atollem in100se i do tego wzmacniacza wolałbym ja niż AP
 2. W takim razie trzeba testować samodzielnie. Lista DAC na ich stronie nie jest aktualizowana od dłuższego czasu. Ludzie mieli problemy ( nierozwiązane ) z D10 i D50 właśnie więc raczej bym nie ryzykował. Jaki masz DAC ? A nie myślałeś o stramerze po prostu,żeby NASa nie stawiać przy audio ?
 3. Jaki NAS ? Masz opcje Audio Station ?
 4. @dzarro działa to bardzo sprawnie. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacja potrzebuje kilku sekund aby znaleźć urządzenie, potem bardzo płynnie, przynajmniej u mnie. Tidal i zasoby sieciowe obsługuje się świetnie. Spotify / Deezer są niedostępne.Polecam sprawdzić ten darmowy miesiąc. Warto, zwłaszcza jeśli masz dac z fajnym USB.
 5. W czasie korony testowałem różne rozwiązania ( Roon, audrivana +, euphony , daphile, Volumio ) I jeżeli potrzebowałbym oddzielny serwer na muzykę to też wybrałbym audrivana+. Aplikacja jest ładna, szybka i wygodna. Cena jest atrakcyjna w porównaniu do tego co oferuje. Jednakowoż, muzyki słucham głównie z Tidala oraz Spotify connect, swoje pliki mam na dysku podłączonego do Allo Digione Signature player to oddzielny zbiór muzyki mi nie był potrzebny. Szkoda jedynie,że audrivana potrzebuje zawsze komputera z systemem a nie można zainstalować jej jako systemu samego w sobie. Płacę miesięcznie za Volumio.
 6. @D4ncer to końcówki oparte na Hypex Ncore. Te końcówki podobno brzmią nawet lepiej niż Ice Power ( te wcześniejsze , bez Ice Edge ). W tej cenie to bardzo dużo mocy za świetne pieniądze w super jakości.
 7. @yestherNo to polowaliśmy na te same 🙂 napisałem do niego dosyć wcześnie po tym jak wystawił i nie chciał opuścić więcej niż 100 zł. PS sprzedajesz może Buchardty ? W takim razie czekam ,aż kolejne używki się pojawią. Chyba,że @Sklep.RMS.pl zrobi jakąś promocję 🙂
 8. @yesther to jest kolor "Black ash" ? Kupiłeś nówki czy używki ?
 9. Ja lubię tego Denona z Polk Audio S55E. Moim zdaniem bardzo fajne połączenie dzwiekowo, dobrze wygląda i nie jest drogie. Granie radosne,żywe dynamiczne, dźwięk dobrze zbalansowany. Nie ma mowy o zamulaniu i wielkosciowo pasują do pomieszczenia idealnie.
 10. Ani trochę mi na gapless nie zależy. Używam go czasem jak ładuję baterie do drugiego stremera i jest podłączony pod DAC cały czas. Jak znajomi wpadną i chcą skorzystać to tłumaczenie jak działa zajmuje 3 sekundy. User experience nie do pobicia.
 11. Ja też Chromecast Audio trzymam chociaż mam dobry streamer. Wygoda obsługi / cena nie do pobicia. Jak ktoś chce Multiroom to już w ogóle super.
 12. Dzięki za cynk @[email protected] Coś takiego tylko z pilotem.
 13. Wcale nie twierdzę,że tego nie słyszą 🙂 po prostu bardziej ufam bardzo dokładnym pomiarom zanim wydam kilka tys niż opisowi w , którym nie ma konkretów. Przeczytaj to tylko Brzmienie W Gustad U16, względem U12 znacznie ulepszony został przekaz przestrzenny. Lepsze są mikro szczegóły i jest nieco bardziej “czarne” tło, a jednocześnie brzmi bardziej naturalnie w zakresie wysokich częstotliwości. Zmiana jest dobrze widoczna w postaci zdjęcia jakby firanki lub mgiełki, z której obecności wcześniej nie zdawałem sobie sprawy słuchając Gustarda U12. Po kilkumiesięcznym użytkowaniu nie słychać żadnych wad Gustarda U16. Wydaje mi się, że przy ogólnie takim samych charakterze brzmienia, Gustard U16 przewyższa minimalnie Singxer SU-1 od strony sonicznej, choć jest to bardzo mała różnica, może 5%. Jest tym samym obecnie najlepszym tego rodzaju produktem na rynku. Należy tylko zwrócić uwagę na okablowanie i odpowiednie oprogramowanie (sterowniki i soft wewnętrzny) i wtyczki wyjściowe. Źle skonfigurowany, z nieodpowiednim softem lub wtyczką zagra słabo, słabiej nawet od starszego U12. Także należy się przyłożyć instalując go w swoim systemie odpowiednio konfigurując. Gustard U-16 to obecnie najlepszy interfejs USB I2S na rynku urządzeń, ze średniej półki cenowej.
 14. Przy pm8006 to pewnie nie potrzebne ale ja wymyśliłem sobię ,że kupię końcówkę w klasie D opartą na Icepower albo Hypex ( Np. XTZ edge a2-300 albo i 2 ) i potrzebuję czegoś z gałką regulacji głośności i pilotem. Analogowych wejść nie używam. Widziałem,że ten DAC jest zestawiany z końcówkami Nuprime w klasie D więc pewnie zadbali o Pre. Poza tym pasowałby wyglądem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.