Jump to content

Viking321

Użytkownicy
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

470 profile views
 1. Viking321

  Krell Ksa 200

  W dniu 21.05.2020 o 00:52, mol01 napisał: W dniu 18.05.2020 o 13:00, Bumpalump napisał: Do 400 nie ma części bo był to wyjątkowo awaryjny sprzęt dlatego odradzam Bardzo awaryjny, jak jest zduszony na małej przestrzeni i postawi się na nim inny klocek (potrzebuje dobrej wentylacji, inaczej wysychają kondensatory) i nie odłącza się go od zasilania podczas podłączania kolumn (doziemienie któregokolwiek bieguna powoduje uszkodzenie końcówki mocy). Komponenty elektroniczne można do niego dostać bez problemu - no chyba, że mówimy o wymianie całej płyty po jakimś niefachowym serwisie. czy coś takiego mogło się stać u mnie ?
 2. Bardzo awaryjny, jak jest zduszony na małej przestrzeni i postawi się na nim inny klocek (potrzebuje dobrej wentylacji, inaczej wysychają kondensatory) i nie odłącza się go od zasilania podczas podłączania kolumn (doziemienie któregokolwiek bieguna powoduje uszkodzenie końcówki mocy). Komponenty elektroniczne można do niego dostać bez problemu - no chyba, że mówimy o wymianie całej płyty po jakimś niefachowym serwisie.
 3. Viking321

  Krell Ksa 200

  Nie słychać szumu z kolumn.
 4. Viking321

  Krell Ksa 200

  Szukam pomocy. Pacjent Krell ksa 200 Problem polega na ciężkim starcie. Wyrzuca automat. Podłączony 16 A .nic więcej nie jest podpięte. Po kilku próbach udało się załączyć ,ale nie puszcza dźwięku . Zrobil się ciepły ,ale żadnych dźwięków nie wydobywa. Czy ktoś miał podobny problem ,jakiś pomysł co mu dolega. Dziekuje za wszystkie sugestie.
 5. Viking321

  Krell KSA 200 B

  Jest w nowym domu. 😁
 6. Viking321

  Krell KSA 200 B

  Jadę dzisiaj na odsłuch. Gość zachwala ze najlepszy egzemplarz w Europie. 😁 Jaka jest wartość takiego klocka ? Mam świadomość ,że cena jest taka ile ktoś chce zapłacić. Ale jakieś widełki ile inni chcieli zapłacić i zapłacili. Każda informacja jest cenna.
 7. Viking321

  Krell KSA 200 B

  Co sądzicie o tej końcówce. .? Warto, z czym macie połączone .?
 8. Viking321

  Emit-r kappa

  Czy po wymianie trzeba coś ustawiać w parametrach .? Czy to się samo od siebie zgra.
 9. Viking321

  Emit-r kappa

  Taka różnice zauważyłem,chodzi mi o moc dźwięku.
 10. Viking321

  Emit-r kappa

  Pytanie dla znawcy czy EMIT-R w Infinity kappa video series ll jest taki sam jak w Kappa 9.2 i. Wymiary są identyczne.tylko czy wartości są takie same ?
 11. Problem taki ,że to przeleżało w piwnicy z kilkoma innymi sprzętami. I kabli brak.
 12. Mieszkam w Norwegii. Tu to kupiłem. A mogę podłączyć jakiś inny pre. Czy musi być ten dedykowany.?
 13. Na końcówkach mocy jest podana wartość 220 v.🤔a ten zasilacz to jest do monoblokków ? czy tylko do pre.?
 14. Potrzebny taki kabel zasilający na cztery bolce. Gdzie szukać ,może ktoś jest w posiadaniu takiego i jest mu nie potrzebny. 🙂
 15. Dziękuje panowie. Sa dwa monoblokki. Ciekaw jestem jak zagra. Może ktoś miał styczność z tymi klockami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.