Jump to content

franek66

Użytkownicy
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Tannoy 3 graja dość ciepło, z uwypukloną średnicą lekko wycofana górą i miękkim obszernym basem który potrafi zejść nisko ale z kontrola już gorzej. Te kolumienki najlepiej grają w połączeniu z kablami głosnikowymi Qed profile 8, testowałem je na różne sposoby tak samo M2 . Wzmacniacz do nich powinien mieć ciepłą i szczegółową średnice bo to główne pasmo które bedzie eksponowane .
  2. Z tymi kolumienkami bardzo dobrze zagra stara integra Musical Fidelity np. Musical Fidelity A-200 . Tyle że źródło do tego jakiś jasny Marantz 67 KI lub mk2 SE i masz wypas.
  3. W tym wypadku zastanowił bym sie nad inną opcją i chyba najbardziej racjonalną , pomyśl o czymś z rodzaju Microlab Solo 6C lub Edifier R1700BT , odpada wzmacniacz masz dodatkowo muzę z telefonu w cenie tych Tannoi a zagra to wcale nie gorzej nawet lepiej od tego Rotela .
  4. Chciałbym zbudować mały i prosty zestaw do odsłuchu muzyki w pomieszczeniu ok 12 m kwadratowych. Posiadam kolumny Avance Omega 520 mk2 które chciałbym wykorzystać , oraz kable głośnikowe VDH Magnum , muzyka będzie puszczana ze smartfonu przez bluetooth . Cena wzmacniacza powinna oscylować w max 800 zł, myśle a jakimś chińskim wynalazku które zbierają pochlebne opinie . Może ktoś mi poleci taki napęd, muzyka głównie elektronika Klaus Schulze ewentualnie Faithless, Italo disco .Rozważam tez opcje pozbycia się kolumn Avnce na rzecz aktywnych monitorów typu EDIFIER R1700 BT co wydaje się dość rozsądna opcją.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.