Jump to content

kameh1

Użytkownicy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja mam już 1 i kusi aby 2 dostawić, w filmach mały niedosyt mam...
 2. kameh1

  subwoofer 24mkw

  Może 2 XTZ 12.17 edge?
 3. Nauczony własnym doświadczeniem kup suba z którego jesteś w 100% zadowolony bo później będziesz żałował. Sam kupiłem Klipscha R-100SW po czym szybko go wymieniłem... sub to 2 najważniejszy głośnik po centralnym...
 4. Dopisał bym do listy XTZ 12.17 Edge, daje radę w kinie i w muzyce. Poczytaj w necie o nim.
 5. Chyba kupię melodike gdyż jest osiągalna wszędzie praktycznie...
 6. Po prostu wygrała mnogość konfiguracji i bardzo dobre oceny w testach. Mam go kilka dni i bardzo sobie go chwalę... jestem ciekaw właśnie czy zmiana kabla no name na jakiś markowy i krótszy coś zmieni... Zobacze na kable o których mówisz:)
 7. Witam w chwili obecnej posiadam ww. subwoofer podpięty kablem RCA-RCA Digital (D-RR100) 10 metrowym z Yamaha RX -V685 i zastanawiam się jakim kablu to teraz podpiąć. Mogę zmniejszyć długość kabla do 4 metrów z racji remontu. Nadal RCA-RCA? Oraz jakiej firmy?
 8. Witam mam na sprzedaż małego suba:) [Hidden Content]
 9. kameh1

  Wymiana Suba

  Może być duży ważne aby można było go dosunąć do ściany... więc sprawdzę SVS i 115 bo wszyscy go polecają... że potrafi zrobić małe trzesienie ziemi.
 10. kameh1

  Wymiana Suba

  Preferuję jednak nowy sprzęt, tak na maxa gdyż lubię czuć bas więc chyba się skuszę na R115SW... wypożyczę go na testy. Dziękuję za radę i to że zawsze można znaleźć pomóc na tym forum!
 11. kameh1

  Wymiana Suba

  Wstyd się przyznać ale zbyt blisko ściany go dawałem jak dałem pol metra od to jest dużo lepiej. Na subie mam wszystko na Max. W ampli mam ustawione Fronty jako duże reszta na male i 80 hz. Pozostale parametry jak YPAO ustawiło. Niestey nie bardzo mogę go dać tak bardzo odsunietego od ściany. Jest jakiś sub który moge mieć przy ścianie do tej kwoty 2500? Tego już obiecałem ojcu dać... Może Elac Debut S12EQ? Albo coś z BR w dół lub w przód?
 12. kameh1

  Wymiana Suba

  Tak wziąłem i zdaję sobie z tego sprawę... Miałem od znajomego suba zamkniętego(Real Quake) i było OK więc teraz w takiego będę celował. Znaczy w zamkniętą konstrukcję... Niestety póki co nie mogę zbyt wiele zmienić w pokoju. Jedynie dołożyłem dywan... Dlatego potrzebuję informacji jakie konstrukcję są warte uwagi... Wieczorem dokładnie sprawdzę i napiszę.
 13. kameh1

  Wymiana Suba

  Witam od niedawna jestem posiadaczem Yamahy RX-V685 + Indiana line Tesi 561 + 241 + 761 gra to z Klipsch r-100sw i chciałbym wymienić suba gdyż nie spełnia on Moich oczekiwań. Mianowice nie ważne gdzie go ustawię to nie gra a dudni. Pokój dość mały bo ok 17m, wykorzystanie 70% filmy, 20% PS4 a 10% muzyka. Budżet ok 2,5K. Oczywiście chcę wypożyczyć kilka subów na testy jednak chciałbym zawęzić listę.
 14. Skorzystałem z Waszych rad i jestem bardzo zadowolony, zmiana ustawień bardzo pomogła oraz zmiana umiejscowienia suba. Chociaż w przyszłości niedalekiej suba zmienię na większego gdyż apetyt rośnie w miarę jedzenia...
 15. Sam zmieniłem po kalibracji fronty na małe i ustawiłem 80hz. Fronty są około 10 cm od ściany jednak bass reflex jest z przodu więc myślałem że mogę je dostawić bliżej. Kolumny sa skierowane do Mnie pod delikatnym kątem tak jak piszesz. Surouny mam około 60 cm powyżej uszu i pod lekkim kątem w kierunku miejsca odsłuchu. Jutro będę eksperymentować, dziękuję za wszelkie rady!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.