Jump to content

Tymianek

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny
 1. Karta muzyczna i soft: arta, rmaa lub podobny...
 2. PCB do AD1865 w wersji napięciowej: Pomiar ARTA THD: Wyjście prądowe z konwersją na rezystorze:
 3. Rezystor konwersji I/V dobiera się tak, aby poziom zniekształceń był jak najmniejszy na wyjściu całości DAC+lampy. Wystarczy do testów ARTA czy RMAA i dobra karta muzyczna.
 4. Tak mnie nakręciłeś 😉 tymi lampami aż sam odpaliłem OTLa i pcm1702. Kostki R2R z lampami grają znakomicie 😊.
 5. Zrób tak jak pisze devshin - puść z wyższym formatem niż 48khz. Miałem podobnie z dwoma NOS DACami:
 6. Gdzie można znaleźć pomiary (ARTA, RMAA - pasmo, jitter, THD+N,itp.) DAC'ów: Nostromo, Hypnos?
 7. Tymianek

  Gdzie zamówić PCB?

  PCBWAY - możesz płacić przez aliexpress (przelewy24, payU), wysyłka jaką tylko chcesz, np. E-packet (EMS) - 7 dni i płytki są w Polsce, czasami 2 tygodnie. Jeżeli jest problem z projektem to dostajesz maila z zapytaniem o szczegóły, korektę, etc. Jakość bardzo dobra...do DIY wystarczy ;). Na razie nie było (odpukać) reklamacji...czasami są bonusy, np. przysyłają więcej płytek.
 8. Jakiś czas temu miałem podobny problem (pomijam stan kondensatorów, bo to jakiś szrot), który rozwiązałem poprzez właśnie poprawę lutów. Sprawdź dobrze czy nie ma zwarć, a jak jest git i nie ma dymu po podłączeniu do USB to miernikiem sprawdź czy jest 5V z USB i 3.3V na wyjściu stabilizatora(AMS1117). Co do firmware to nie ma problemu, mogę Ci podesłać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.