Jump to content

kryszmar

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralny

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję za wygraną! Z przyjemnością ale pokój przygotowuję do odsłuchu dopiero w wakacje i przyznam, że na pewno skorzystam z oferty Waszej firmy. Na dziś jednak panele stałyby i kurzyłyby się niepotrzebnie. Po kontakcie z Firmą ZigZag zostałem poproszony o wybranie kolejnej osoby jako wygranej, co też czynię! Niech koledze Łukasz_62438 się sprawują .. 🙂 Raz jeszcze dziękuję i przyłączam się do gratulacji dla w/w osoby!
 2. Adres biura ZIG ZAG Arkadiusz Harych ul. Zębcowska 43 lok 7 63-400 Ostrów Wielkopolski Adres siedziby Zig Zag Arkadiusz Harych ul. Cukrowa 11/16 52-316 Wrocław
 3. Odpowiedź na pytanie to: AUDIOtrendt ul. Sołtysowska 35A / LU1 31-589 Kraków Wspaniałych Świąt i mnóstwa radości życzę 🙂
 4. Lombard powstał w 1981 r. a siedziba firmy znajduje się na ul. Gliwickiej 19 🙂
 5. Czytając forum natknąłem się na temat tych kolumn i postanowiłem wtrącić swoje "3 grosze". Kilka razy miałem okazję ich posłuchać, dokładnie trzy razy. Dwa razy słuchałem ich w dużych pomieszczeniach i przyznać muszę, że brzmiały jak dla mnie genialnie. Ilość detali, czystość i dynamika płynąca z głośników zaszokowała mnie od razu. Nie słyszałem lepiej grających kolumn. Raz słuchałem ich w małym pomieszczeniu i tu przyznać muszę, że już tak genialnie nie było. Dźwięki nie były już takie czyste i brak było detali. Wywnioskowałem, że to problem pomieszczenia. Podsumowując, gdybym miał duże lub średnio duże pomieszczenie bez wahania zakupiłbym ten model, bo po prostu kolumny są genialne, szczególnie w tak okazyjnej cenie.
 6. Bardzo dziękuję za wygraną, jestem tym bardziej szczęśliwy, że to moja pierwsza wygrana w życiu 🙂 Raz jeszcze dziękuję!!!
 7. Moim zdaniem - soundtrack z filmu Hannibal z 2001. Niesamowity, mroczny klimat - potęgujący i uwypuklający sceny filmu, które z całą pewnością by takie nie były, gdyby nie muzyka. Mogę dodać jeszcze kilka elementów na plus albumu: jest oparta o klasykę i w tym klimacie utrzymana - za podstawę ścieżki posłużyły nuty np.: „Nad pięknym, modrym Dunajem”. Następnym będzie ten z zapowiedzi – po pierwszych odsłuchach z YouTube – po prostu rewelacja, w tym przypadku pozycja „must have”. Nic w życiu nie wygrałem - więc pozostaje mi kupić! Ale gdyby jednak… to już z góry wielkie „THANKS” Wielki fan Hansa Zimmera.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.