Jump to content

Vetovhs

Użytkownicy
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. Dziękuje za pomoc. Niestety zostały potwierdzone moje obawy :D. No nic skorzystam i z funkcji stereo. Temat można zamknąć.
  2. Posiadam kino domowe "LG HT306SF" . Tutaj znajduje się specyfikacja [Hidden Content]. Jak na razie mam to kino połączone szeregowo na 2.1 ale chciałbym wykorzystać potencjał każdego kanału i głośnika. Słyszałem że takie kino odpala 5.1 z płyty ale czy da się je uruchomić za pośrednictwem jakieś innej opcji ?
  3. Witam. Mam pewien pytanie względem podłączenia kina domowego. Mianowicie kino to nie posiada wejścia na kabel optyczny a chciałbym podłączyć go do mojego komputera z wykorzystaniem 5.1. Nie zależy mi na uzyskaniu jakiegoś 100% efektu lecz symulacji. Posiadam kartę dźwiękową Creative sound blaster x fi surround 5.1 która potrafi wizualizować środowisko dolby digital live. Niestety w dalszej kwestii podłączenia jestem zielony. Wymagane jest zakupienie konwertera dac aby umozliwić sobie uruchomienie tej opcji ? Czy jest w ogóle taka możliwość uporania sobie z takim problemem ? Chciałbym zaznaczyć iż nie chciałbym wymieniać zbytnio amplitunera na nowy. Proszę o pomoc
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.