Jump to content

[email protected]

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprzedam kolumny Bozak B 301 Tempo Vintage-owe kolumny. Grają pięknym, analogowym dźwiękiem. Obudowa kolumn przeszła totalny remont; nowa okleina naturalna jesion, lakier nitro 5 warstw. Front lakier czarny mat. Wymienione terminale; oryginalne USA z tamtych lat nie dawały możliwości zamontowania widełek, czy bananów. Wszystkie pozostałe elementy oryginalne. Dodatkowo wykonane na zamówienie podstawy z kolcami, również w okleinie jesion.
 2. JAG 10(TMS1) firmy JAG Electronics. Monitory, podstawkowe. Jestem ich pierwszym właścicielem. Stan techniczny i wizualny bardzo dobry. Bez rys i uszkodzeń. Okleina naturalna, dąb barwiony w kolorze merbau. Jest to wersja z obudową warstwową MDF i sklejka. Grały w zestawie z lampą 300b. Podstawy w cenie. Sprzedaję z uwagi na wymianę kolumn. Kolumny znakomicie zagrają ze wzmacniaczem lampowym jak i tranzystorem.
 3. 800 zł/para Toshiba 6sn7.pdf
 4. Sprzedam lampy NOS 6SN7-GTB Toshiba Japan. Para. Oryginalne opakowanie.
 5. Proszę o podanie ceny. Jakieś parametry techniczne, zdjęcia...poproszę.
 6. Kupię pary lampy 6sn7; nie z bieżącej produkcji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.