Jump to content

Tomasz G

Użytkownicy
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. Denon chyba nie jest dobrym wyborem dla 4 ohm głośników. W moim aktualnym YAMAHA DSP-A1 mocy dla 4 ohm jest dwa razy więcej niż dla 8 ohm. W przypadku Denon jest odwrotnie. Znalazłem nawet informację:
  2. Dziękuję za wszelkie sugestie. Markę Nada kojarzę, resztę propozycji nie bardzo. W przypadku T758 V3 zastanawia mnie tylko mała moc bo 60W. Z tego co przejrzałem na swoim aktualnym YAMAHA DSP-A1 to na wyjściu mam 110W. Czy 60W nie będzie za mało? spojrzałem także na model wyższy 777 V3 ma niewiele więcej 80W. Oba produkty są bardzo świeże i z tego co przejrzałem obsługują wszystko co jest dostępne teraz na rynku. Moje prezencje 80% kino (film 4K blu-ray) 20% muzyka.
  3. Witam. Aktualnie korzystam YAMAHA DSP-A1 mocno leciwy już sprzęt. Do niego mam podłączone głośniki, które kupiłem w 2015r. 2x Monitor Audio Silver 8 1x Monitor Audio Silver Center 2x monitor Audio Silver 1 Chciałbym kupić amplituner, który będzie mi służyć przez kolejne 10 lat. Z aktualnym mam często kłopoty z filmami w EAC3. Budżet poniżej 8tys. Z góry dziękuje za każdą merytoryczną sugestie. PS: nie wykluczam rozbudowy o kolejne głośniki
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.