Jump to content

Waldi94

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jedna i druga ściana jest goła, więc chciałbym je jakoś zagospodarować. Stojąc przed kolumnami, nawet podczas zwykłej rozmowy słychać delikatny pogłos. Zastanawiałem się nad powieszeniem wełny isover pt 80, za słuchaczem. Ale nie wiem czy jest to dobry pomysł. Dlatego proszę o pomoc. Jestem kompletnie zielony w temacie akustyki. Ale potrafię stwierdzić, że jednak czegos brakuje i wydaje mi się, że można to poprawić.
 2. Witam wszystkich. Tak jak w temacie proszę Was o pomoc w adaptacji akustycznej mojego pokoju odsłuchowego. Może od początku. Swoją przygodę z audio zacząłem całkiem niedawno, bo na początku ubiegłego roku, kiedy to po raz pierwszy usłyszałem piękno muzyki w salonie audio, podczas odsłuchu pewnego sprzętu. Zrobiło to na mnie takie wrażenie, że postanowiłem sam skompletować swój zestaw. Czytałem sporo w internecie, oglądałem poradniki, prosiłem o porady i na tą chwilę jestem posiadaczem następujących klocków: wzmacniacz Roksan K3, odtwarzacz CD Arcam FMJ 23T, kolumny Heco Aurora 700. Jeste
 3. gabler i jak się sprawuje?
 4. Na egzemplarzu który zamówiłem, jest jeszcze plomba. Dlatego myślę że wszystko powinno być ok. Dowiem się jak przesłucham.
 5. Wybór padł na Arcam FMJ 23T.
 6. A miał ktoś okazję słyszeć atolla cd 200? Bardzo mnie ciekawi ten odtwarzacz. Jest dostępny w moim budżecie. Na tą chwilę najmocniej przemawia do mnie Denon DCD 2000, ale w oko wpadł mi ten atoll. Warto się nim zainteresować? Proszę o opinię.
 7. Jeśli chodzi o kolumny które posiadam to w najbliższym czasie nie myślę ich zmieniać. Chociaż całkowicie tego nie przekreślam. Jednak na tą chwilę zostają za mną. Co do źródła, wolałbym zostać przy standardowym cd, bez dobierania dodatkowych klocków.
 8. Jest dostępny M6CD za 3400zl. Troche przekracza budżet, ale jeszcze do ogarnięcia.
 9. Witam, Proszę Was o pomoc w doborze używanego odtwarzacza CD do 3000zl. Będzie on grał ze wzmacniaczem Roksan K3 i kolumnami Heco Aurora 700. Muzyka to głównie Rock. Ale będą się też przewijać inne gatunki. Dodam że moje typy to Denon DCD 2000, Tri TRV-4SE, Musical Fidelity M6CD, Yamaha S2000. Te mogę dostać w podobnych pieniądzach. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam!
 10. A co z oprogramowaniem jest nie tak?
 11. Wzmacniacz Cambridge Audio cxa 80 i kolumny Heco Aurora 700. Potrzebuję jeszcze źródła.
 12. Tak tak N-50AE. Przepraszam za błąd
 13. Witam! 🙂 Potrzebuje Waszej pomocy, przy wyborze odtwarzacza sieciowego do 4500zl. Poważnie zastanawiam się nad Cambridge Audio cxn v2. Słyszałem wiele pozytywnych opinii na jego temat. Na celownik poszedł też Pioneer A-50AE, z jednego powodu, mogę go nabyć za niecałe 3000zl (UŻYWANY!!!). Co będzie lepszym wyborem? Nowy Cambridge, czy używany Pioneer? A może polecicie mi coś całkiem innego? Z góry dziękuję za pomoc! Pozdrawiam! 🙂 Waldek
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.