Jump to content

Tonnii99

Użytkownicy
 • Content Count

  621
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

94 Neutralny

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2029 profile views
 1. Przecież to na bazie PM 7004, więc co tam ma być "nie halo"? Atoll 100 będzie dość równy w dźwięku, dlaczego nie? Można jeszcze spróbować z Nadem C368. Klasa D ale mimo wszystko może się podobać.
 2. No to trzeba, dobrze szukać jeśli takie problemy się zdarzają. Albo kupić sobie nowy i mieć problem z głowy...
 3. Focale są dość dobre. Ale dla mnie do modernizacji jest ich głośnik wysokotonowy. Powinni zastanowić się nad jakąś specjalną edycją:)
 4. Tophifi -> Zgadzam się. Po za tym, sprzęt Sonego z serii "Power" ma inne przeznaczenie i jest stworzony, do głośnego grania. Układy są chłodzone, elektronika z cyfrowana. Ma być ogień. Ale w sprzęcie hi-fi, też da się "ładować" -im droższe konstrukcje wzmacniaczy i kolumn, tym lepiej.
 5. Yamaha nie wprowadzi Ci zbytniego ocieplenia. Prędzej wyższe modele, ale nie chcesz więcej wydawać.
 6. Różnica jest, jak z Warszawy do Krakowa 🙂 przecież to zupełnie inne wzmacniacze. Do Polka proponują Marantza i Denona, bo sprzedają to pod jednym dachem, lecz Polki są za jasne do tych urządzeń -moim zdaniem.
 7. Przyznam otwarcie, że nie słuchałem nigdzie tej TAGI, ale za 800 zł, to wygląda dobrze, nawet dojrzałe. Pytanie do branży jak brzmi to cudo z różnymi głośnikami. Póki co nie skreślam tego "cudeńka" żeby go odsłuchać.
 8. Mi, chociażby z wyglądu bardziej podobają się TESI 561 🙂 ktoś kiedyś napisał" Indiana Linie to Sonus Faber dla biednych audiofilii"
 9. Dla mnie to jest oczywiste, że jeśli ktoś umówił się na prezentację, to czas dla takiej osoby jest "zabukowany". Klient z ulicy, jeśli mu będzie zależało to umówi się na konkretny termin.
 10. Dołóż sobie i kup amplituner RN803. Brzmi znacznie lepiej. Będziesz miał w przyszłości większe perspektywy. Głośniki Tesi 561 wystarczą Ci na początek.
 11. Zależy kto czego szuka w dźwięku 🙂z mojego punktu widzenia, wszystkie NAD-y od 316,326,356 czy 375 to poczciwe, analogowe wzmaki, które zaspokoją większość słuchaczy rozpoczynających swoją przygodę z hifi
 12. Nic Ci nie dadzą lepsze głośniki, bo z czego masz to wyciągnąć? Wiem, że parametry Twojego Onkyo, są dobre, ale to nie jest w ogóle istotne. Masz dobry ampli w swojej klasie i teraz należy mu dobrać równoległego kompana.
 13. Głośniki pokroju Zensor 5,7 ,Pylon Opal 30, Indiana Line Tesi 561 w zupełności wystarczą. Pamiętaj, że ten Onkyo to jednak budżetowy amplituner.
 14. C375 brzmi bardzo podobnie jak model C356. Różnica jest w mocy. Jeżeli miałbym wybrać, to C356. Dokup dobry DAC (choć kiedyś można było dokupić moduł, może to jest opcja?)
 15. To bardzo zależy od konfiguracji. Powszechnie się uważa, że B&W brzmi jasno, czy też żywo, ale często jest to źle zebrane ze sobą. Kolumny tej marki, lubią łagodne, zrównoważone i gładkie wzmacniacze. Sprawdźcie sobie z Mcintoshem, Heglem, Primare, sami zobaczycie. Choć dla większości użytkowników to chyba jasne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.