Jump to content

Tonnii99

Użytkownicy
 • Content Count

  501
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

79 Neutralny

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1533 profile views
 1. Jeżeli elektronika będzie sprzyjająca i warunki akustyczne też, to jasność w MA można bardzo ograniczyć i w sumie może się to podobać, no ale to trzeba lubić.
 2. Przy tej półce wzmacniaczy, są małe różnice. Jednak gra "tak" a drugi "tak" -Pomysł na NAD-a C356 wydaje mi się najbardziej optymalny na początek. Reszta to już odsłuch.
 3. Są bardzo podobne. Z wyglądu też nie ma za dużych różnic. Co do AKG to sądzę, że może to sprawić pewne trudności telefonowi.
 4. Czemu żart? Może nie jest ideałem w swojej klasie ale chociażby wyglądem, czy też jakością wykonania z zewnątrz i wewnątrz oraz masą, to moim zdaniem gniecie wszystkie te co wymieniłeś 🙂
 5. Do Yamahy przydałoby się drobne ocieplenie. Z RN803 faktycznie można próbować z Pylonem. Fakt, wykonanie lepsze i na pewno są duuużo bardziej naturalne a niż Dali.
 6. No to ja Ci polecę, klasycznie jak na JBL-a. Harman Kardon HK970 + CD970. Duecik za 1000 zł do wyrwania w necie. Powinno Ci wystarczyć na początek tej drogi.
 7. Dołączyłbym: B&W 705s2 Paradigm Prestige 15B Sonus Faber Sonetto II
 8. Yamaha, można RN402D i Indian Line 550x za nie duże pieniądze. Z Denonem będzie drożej, więc nie wiem...
 9. Ale to będzie zależało od Twoich upodobań. Dla jednych będzie do zestaw marzeń, dla drugich byle czego. Jak to zwykle, wypadałoby posłuchać... Z nówek no to Yamaha RN 402D + Indiana Line 550X. Z tym że to będzie trochę niższa półka. Lecz w zamian zyskasz na funkcjonalności...
 10. i Meze Neo i A-T A990 Z bardzo ciekawe propozycje. Z tym, że słuchawek za 1000, czy 1500 zł to jest dużo do odsłuchu. Teraz to może być problem...
 11. Realnie, będzie to inny charakter dźwięku, więc i inne będą odczucia. Przeskok, będzie o jeden poziom do góry. Sądzę, że lepszym rozwiązaniem byłoby się wstrzymać i kupić coś z wyższej półki i poczuć realną wartość dodaną.
 12. To już zależy od akustyki. Czasami jest tak, że bliższe ustawienie może pomóc bądź zaszkodzić. Więc tutaj trzeba poluzować. Jeżeli masz już elektronikę Audiolaba, to może spróbuj na przykład z czymś pokroju Tannoy Revolution X6T lub B&W 603.
 13. Dokładnie, bierz model RN803 i się nie patyczkuj 🙂 teraz tylko jeszcze dobra cena i jesteś w domu. Chyba, każdy co porównywał to z modelem RN602, nie ma wątpliwości...
 14. Na pewno dociążyłbym ten dźwięk i zrównoważył w zakresie góry pasma. Zacząłbym od Audioquesta. Rocket 11 za 50 zł z metra powinien spełnić te założenia. Wiem, bo sam jakiś czas temu wziąłem ten kabel na test do jednego z systemów.
 15. Trochę za jasne połączenie stworzyłeś. Korektę możesz przeprowadzić w akustyce pomieszczenia lub ewentualnie wspomóc się drobnie okablowaniem. Ale może być też tak, że to niewiele zmieni i kupisz wtedy nowe kolumny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.