Jump to content

Tonnii99

Użytkownicy
 • Content Count

  107
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

343 profile views
 1. A z czym tego słuchałeś? Do Yamahy czemu nie? to w sumie stonowane głośniki nie sa jakoś wylewne w zakresie góry.
 2. Właśnie o to chodzi. Z tych co wymieniles napewno do rozważenia jest Indiana Line i Melodika
 3. A ja z Electrocompanietem mam dobre wspomnienia. Szczególnie z modelem ECI5 mk2. ECI6DS to zresztą to samo plus "nowoczesność" - Słuchałem go zresztą w kontrze z M.F M6 500 i ten drugi to nie dla mnie...Ale kto co woli 🙂
 4. Czekam na jakieś opinie bo ten wątek jest na prawdę ciekawy. Co prawda cuda się "zdarzają" ale nie za prawie 3000 zł, co "przypadkowo" jest podobne do ampli z tej samej rodziny za 1.500 zł. To po prostu chwyt producenta i szukanie "zielonych"
 5. Wylecz rodziców z płyt CD i postawcie na streaming 🙂 Moja propozycja, to jakiś sieciowy model Yamaha RN 303 i do tego głośniczki.
 6. Yamaha CDN670 będzie dość łagodna. Przypomina mi ona w dźwięku model CDS300...Denona DCD 720 też słuchałem i tego Ci odradzam, do setupu z Onkyo. Będziesz raczej się męczył...
 7. Faktem jest, że do tej końcówki trzeba podłączyć nie zły pre żeby to miało sens. Ale można też podłączyć coś połączonego z pre i np DAC + Streamer w jednym. Ale też na pewnym poziomie. Trzeba przyznać, że ta końcówka 851, to jeden z lepszych produktów od CA...
 8. Słyszałem, że jest tam "złodziejski klimat" ale że aż tak jak piszecie? No coż, bywa i tak. Raz odwiedziłem ten salon i szczerze pisząc- z wyglądu był ładny. Natomiast nie było z kim zbytnio porozmawiać.
 9. Tonnii99

  Zestaw stereo

  Kombinacja typowo komputerowa. Może rozważ nie drogie Ediffiery? Małe, solidne monitory. Może Cię zaskoczą?
 10. Klarad74 -> Widzisz, złapałeś mnie na błędzie językowym. Cóż nie jestem polonistą i mogłem coś namieszać, "bynajmniej" z kontekstu wynika jasno o co mi chodziło 🙂
 11. Z tym, że test jest sprzed 8 lat! Jaki wtedy był rynek? Jaka inflacja? Przecież producenci do tego czasu podnieśli ceny. Dobrym przykładem jest firma Dali. Nie które modele na przestrzeni lat (IKON-Mentor) Zdrożały 50%... I pytanie, czy jest to dokładnie to samo? Może to jakaś wersja v.2? I być może Audiosystem podał taką cenę do gazety, bo na przykład się wyprzedawał? -p.s sorki, ale lubię takie tematy "teorie spiskowe" :):)
 12. Testy mogą być "opłacone" więc nic z tego nie wyciągniesz. Ewidentnie widać, na ściemę. Jeszcze się nie zdarzyło żeby bliźniak grał inaczej. Chyba, że coś kryje się pod spodem i jest "tajemnicą"
 13. Witku, Gwarancje to daje dystrybutor a nie producent 🙂 To dystrybutor decyduje ile czasu chce wesprzeć klienta po sprzedaży. Bynajmniej tak jest w branży foto.
 14. 😨😱 lepiej żeby użytkownik johnsheppard sprawdził tą tezę na swoim przypadku...
 15. Brałbym wzmacniacz z sieciowcem + dac + głośniki. Nad jest o tyle ciekawy, że możesz wsadzić w tyłek, moduł. Tam jest już wszystko co potrzeba. Niech Cię to kosztuje "6-tkę" a z głośnikami...Fyne Audio ostatnio mi się spodobało. Może z modelem : F502.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.