Jump to content

Tonnii99

Użytkownicy
 • Content Count

  356
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Neutralny

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1207 profile views
 1. Tonnii99

  monitory do CA 651

  Za suchy, za jasny. Nie tak łatwo dopasować do niego głośniki, żeby móc tego słuchać w całości.
 2. Z podłogówkami ten Marantz? Bez sensu. Monitory to maksimum i to faktycznie do dwóch tysięcy maks, bo później to już przyrost formy nad treścią. -Dali Oberon 3 -Pylon Audio Opal Monitor -Indiana Line Nota 260X
 3. To jak pisałem wcześniej. Zmiana wzmacniacza ma większy sens. Z pewnością Nad C356 dużo Ci wniesie w stosunku do RN602. To przede wszystkim wzmacniacz stereo bez dodatków.
 4. Jak dobrze rozumiem: Onkyo A9150 jest Twoim zdaniem lepsze od Rotel RA06? Nie sądzę 🙂 to wzmacniacz z niższej półki i niestety zabrzmi słabiej.
 5. Tonnii99

  monitory do CA 651

  z B&W będzie za ostro. Z Tannoyem większe szanse na powodzenia. Z używek można wybrać sporo ale pamiętaj, że CA 651 niesie dużo ograniczeń dla lepszych monitorów.
 6. Ale jak zmienisz Pylony na wyższy model, to znowu RN 602 będzie pokazywać duże ograniczenia. Lepszą opcją byłoby rozważenie Nada C356. Znacznie więcej się wydarzy na plus.
 7. a może i tak! takie sytuacje są mega jak dla mnie 🙂 ale domyślam się, że "wypadek przy pracy" i każdemu się może zdarzyć :D:D
 8. Dla mnie to bardzo dobry produkt. Co prawda nie mam ich prywatnie, ale za to jak grają i jak działa ANC oraz ich obecna cena na BF 999 zł, czynią je mega wyborem. No ale jak to w kręgach ałdiofilskych, -brak prestiżu 🙂
 9. Jak to zwykle w życiu są zwolennicy "i tego i tego". Powinniśmy być zgodni, że panują różne gusta i predyspozycje. Opowiem wam, ciekawy przykład na temat "rasowych audiofilii" - który opowiedział mi pewien człowiek: -Audio Show 2019, Stadion "Wchodzę do sali, dużo ludzi. Brzmi drogi system pewnej marki. Słucham i coś mi tam nie pasuje. Krzyczę więc: Halo proszę Pana coś tu nie gra, sądzę że kolumna albo jest uszkodzona albo gra w przeciw fazie" - Panowie odpowiadają: "sprawdzaliśmy to i wszystko podłączone jest prawidłowo" -Na pewno? -Na to drugi, Ty Marek, zobacz. Przy kolumnie był zamieniony plus z minusem...nie zauważyłem ("kur..a") -Wyszło, że grało to w przeciw fazie, a na około 20 Panów we flanelowych koszulach, gdzie co najmniej 50% z nich uważa się za audiofilii, nie zauważyła tego małego błędu 🙂 -choć zapewne twierdzą, że kable mają wpływ na dźwięk :):):)
 10. Za 3 tysiące faktycznie, nie musisz być uwiązany z mini systemem. Można złożyć jakąś tanią kombinację z Pioneerem czy Yamahą w oparciu o proste głośniki Kody czy też Tannoy i cieszyć się przyzwoitością. Na pewno nie będzie co zbierać po Twoim obecnym kinie 🙂
 11. ale wspominasz tu wyłącznie o używanych rzeczach? Czy rozważasz pół na pół ? Czy jednak nowe? Zgubiłem się, nakreśl temat.
 12. Przepraszam, ale nie zależnie od wpompowanych pieniędzy w te głośniki, efektu żadnego nie będzie. Możne je sobie z sentymentu do starych czasów postawić w domu, czy na strychu, ale słuchać tego po prostu się nie da ;(
 13. Adam - hifi. Więc chyba Elberoth to z pod Twojej ręki ? 🙂
 14. Zgadza się. Powinniśmy sprostować, że modele od AS1100 nie grają jasną, metaliczną górą. Trzeba zauważyć, że to elektronika bardziej załagodzona od niższych modeli. Już AS1000 i AS2000 nie wykazywały takich skłonności. Pamiętam jak dziś, połączenie z Proac ze Studio 100. Jedno z lepszych uważam zresztą.
 15. No to jeśli kolego, chcesz się utrzymać przy Pionku, akceptując jego charakter dźwięku, to spróbowałbym połączyć to z Tannoy Revolution XT 6F. Jest to co prawda więcej niż zakładałeś ale jeśli chcesz z tym wiązać przyszłość i i kiedyś zmienić Pionka, to w tym kierunku..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.