Jump to content

Tonnii99

Użytkownicy
 • Content Count

  735
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

110 Dobry

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2339 profile views
 1. No to wiadomo, że po wifi będzie brzmiało lepiej. Nawet jak będzie to "Spotify Connect" po wifi to i tak będzie grało przyzwoicie. Wiadomo, że podłogówka fajniejsza (choć może być różnie:) ale czy starczy budżetu koledze?
 2. Sądzę, że musisz sam przeprowadzić eksperymenty, regulując wysokość głośników góra-dół, żeby mieć odpowiedź na to pytanie. Głośniki mają ciekawą konstrukcję. Widać, że drzemie tam potencjał w konfiguracji. W oparciu o sprzęt towarzyszący oraz ustawienie w pokoju.
 3. Lepiej moim zdaniem zainwestować w dużo lepszy wzmacniacz. Co Ci po lepszych głośnikach, skoro ich nie wykorzystasz w połączeniu z gorszym wzmacniaczem...
 4. Chyba żarcik, że ten sub stoi na tym mebelku u Ciebie? Wydaję mi się, że cokolwiek za 2-3 tysiące złotych by tam stanęło, to dałoby podobny efekt... W tej sytuacji, obudowa zamknięta w B&W ASW610 mogłaby Ci bardziej pomóc...
 5. W necie piszą: obudowa wokół metalowa, fronty plastikowe. Nie ma zbytnio informacji dlaczego tak...stare Nady miały podobnie, dopiero te wysokie modele miały fronty "alumaniowe"
 6. Tym bardziej, że model RN803 brzmi znaczenie lepiej, niż tańszy bez DAB-u RN 602. To już było miętolone wiele razy na forum 🙂 Z Heco to powinno zagrać. To nie są "denerwujące" głośniki.
 7. eeeee tam 🙂 jakiś wynalazek 🙂 tu masz przynajmniej gotowy system "all in one" z HDMI, a tam klasyczny systemik, tylko że z "mini" wzmacniaczykiem.
 8. to teraz się dobrze zastanów. Jeżeli jest w nich potencjał (w co nie wątpię) to może warto zastanowić się nad zmianą elektroniki na jeszcze lepszą? Przeszłość pokazywała "dzikie" kombinacje gdzie elektronika była kilkukrotnie droższa od głośników...
 9. To spokojnie. Może się okazać, że i gąbki nie będziesz musiał wkładać do bass refleksu. Dużym plusem jest to, że masz te półki na ścianach i przedmioty wiszące, które pomogą tym głośnikom.
 10. Połączyć kolumny z lampą to nie takie proste. Duże głośniki niskotonowe budzą moją nie pewność jeśli chodzi o wysterowanie przez lampy. Jednakże trzeba posłuchać. Ja bym jeszcze spróbował z głośnikami z wyższą efektywnością, czyli: GATO FM 30 lub B&W 703s2
 11. Patrząc na specyfikację produktów Audiopro, to nie tylko bluetooth jest tam wyszczególniony: -TIDAL -SPOTIFY a to możliwe po wifi lub airplay. Więc to znacznie korzystniejsze rozwiązanie a niż odsłuch po BT.
 12. Na zdjęciu są duże, przepuszczam że te 50-70 centymetrów to będzie minimum, żeby móc dać im szanse rozwinąć skrzydła. Ale zawsze możesz wsadzić gąbkę do bass refleksu i "ogarnąć" ten bas. Jak duże masz to pomieszczenie?
 13. A nie lepiej udać się do Tophifi i posłuchać tych głośników, tam? Mało jest recenzji w necie, bo widać że to świeża seria. To normalne. ZX2 wyglądają na wielkie monitory, w dodatku ciekawe konstrukcyjne. Kto wie czym zaskoczą.
 14. no to za podobną kasę masz Yamahe RN 602. Będziesz miał tuner FM i radio internetowe. Może dokupcie tam Musiccast 20 x 2 sztuki i wszystko załapcie po wifi.
 15. Nie wiem czy w grę wchodzą tylko integry? Czy brałeś też pod uwagę wzmacniacze dzielone? -Wiesz, że tutaj można dużo 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.