Jump to content

Tonnii99

Użytkownicy
 • Content Count

  840
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

139 Dobry

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2816 profile views
 1. Tonnii99

  Rotel

  Marantz zawsze miał lepsze wzmacniacze niż źródła (przynajmniej dla mnie) -Nie słuchałem wersji CD11 tribute, ale wygląda, że jest uproszczona wersja CD14, więc ja bym jej nie skreślał tylko posłuchał w jakimś Topie.
 2. tak i dodałbym tą przeładowaną górę. Szczerze, to tym "budżetowym" produktem zraziłem się do ich podstawowego line-up'u. Może jeszcze ratują tym wizerunkiem co dla niektórych.
 3. ok. Dla mnie też ciekawym odkryciem, spośród tanich Indian były Tesi 661. Dawały czadu, ponadto są plastyczne jak wspomniane 561
 4. Przecież seria Chora to ma zastąpić serię 700 a nie 800. Nikt się nie zorientował? Po drugie, to nowa Chora brzmi nie do zniesienia. Góra wysokotonowego wykręca w drugą stronę ucho... Ładnie wyglądają, fajny design, ale ktoś tam coś pokręcił.
 5. Chyba nie przepadasz za tymi głośnikami... 🙂 Byłem u Was na stronie i nie widzę żebyście nimi handlowali. Których modeli słuchałeś?
 6. im nowsza seria B&W tym góra bardziej zrównoważona i mniej błyszcząca. W przypadku Focala, jest odmienna tendencja. Patrz seria schodząca Chorus na Chora...
 7. To mam odmienne zdanie. Focal zamęczy Cię swoim wysokotonowym głośnikiem, w jasnych (bo tak często są nagrywane płyty tego rodzaju) metalowych nagraniach, -stwierdzisz wymianę za parę tygodni. Prędzej KEF, który już jest bardziej uspokojony w tych kierunkach.
 8. Te kolumny sporo się różnią od siebie. Osobiście nie widziałbym sensu dokładać do Arii 948, bo sądzę że model 926 jest bardzo podobny w dźwięku. Za 15 tysięcy to już jest z czego wybrać. Ja bym rozważył kolumny Linna Majk 140, to taka stara dobra szkoła głośników, z pewnością dojrzalsza i bliższa prawdy.
 9. Chyba tak nie do końca jest 😄 przejrzałem "dla sportu" i dość często padało o Tesi 561 ale też o Nota 550X, więc coś w tym jest 😉
 10. Tonnii99

  Nad m10

  Jak wskazuje nazwa "MASTER" -czyli z ich portfolio to topowa seria urządzeń. Różne są opinie użytkowników, ale w prasie zebrał wszystko co dobre. Nie pozostaje nic innego tylko pojechać na odsłuch.
 11. W tych monitorach Elaca masz 16,5 na basie więc w 11m2 basu powinno być sporo i to w zdrowej dawce! -Tym bardziej że Elaci nie mają problemu z dołem. Może umów się na wypożyczenie do domu?
 12. Jeżeli już chciałbyś sprawdzić kolumny Dali z serii Zensor, to sprawdź jeszcze koniecznie Indianę Line Tesi 561. Swego czas było głośniej o nich na forum. Ktoś tam kiedyś napisał" Sonus Faber dla każdego"
 13. Przekraczasz raptem o 500 zł. Może jednak warto poczekać i dozbierać i mieć święty spokój? Ja bym tak zrobił niż stawił kilka małych puszek obok siebie.
 14. ale tutaj, zostaje 500-600 zł na jakiś używany wzmak i BT...no i co sensownego kupisz? No raczej nic. Sądzę, że lepszym rozwiązaniem będą głośniki aktywne, czyli to co pisałem powyżej.
 15. Mielone, ale raczej na "bieżąco" -kupiłbym AudioPro A26. Małe, wręcz malutkie, takie do kompa i "okolic" .Bardzo dobrze grają masz wzmaka w środku, żadnych dodatkowych klocków i wszystko możesz sterować z aplikacji. No chyba spoko;)?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.