Jump to content

Tonnii99

Użytkownicy
 • Posts

  1067
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

172 Dobry

Audiostereo

172

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3352 profile views

Tonnii99's Achievements

 1. wiesz co, sadzę że może to być kwestia pogody i ogólnego samopoczucia, ale znowu kolega opowiadał, że miał kiedyś Devialeta 120 i podobno każda aktualizacja coś zmieniała. Okazało się, że podobno to nie farmazony, bo nawet na oficjalnym forum tej firmy inni ludzie to zauważali.
 2. Rozważ DAC do komputera (na przykład malutkiego Audioquesta Dragonfly Black za 350 zł) i wyjdź z tego mini jackiem do wzmacniacza na "dwa czincze" -uzyskasz dużo lepszy efekt a niż przez jakieś bezprzewodowe gówienko...
 3. każdy ma jakieś "ucho". Widocznie tak Ci zagrało i już. Moje wrażenia są odmienne. Słuchałem też nowych 603 Anniversary i tam również basu nie brakowało.
 4. Bardzo dobry wokal, w zasadzie wyrzucony do przodu znajdziesz w Audio Technica A1000Z.
 5. Myślisz, że jak kupisz Yamahę u Niemca i będziesz miał problem z aplikacją na przykład, to PL serwis lub salony Tophifi z miłą chęcią Ci pomogą, jeśli tam nie zostawiłeś pieniędzy? -Ja uważam, że zasada jest taka: "tam gdzie kupiłeś, tam support uświęciłeś"
 6. Nie wiem jak wygląda Twoja akustyka lub jakie masz wymagania personalne-> ale jest to nie do uwierzenia co piszesz... Miałem dawno temu model 683 (pierwsza wersja) i nie brakowało tam w ogóle basu. Był mocny i stanowczy a im większy wzmacniacz tym więcej emocji.
 7. Kiedyś używałem do starego Harmana, kabel Audioquesta Golden Gate. Powiedzmy taki następca Copperhead. Bardzo duży dźwięk i przestrzenny, mam dobre wspomnienia z tymi modelami.
 8. Jak to mówią co kto woli. W 16m2 wskazać można wybór na podłogowe wersje, ale wszystko zależy gdzie to będzie stało. Kef Q350 wydaje się najbardziej bezpiecznym wyborem ze względu na zachowawczy dźwięk.
 9. nie zwróciłem uwagi 🙂 ale z drugiej strony, to trochę dziwne...Model 705 powinien zagrać dużo lepiej. Obstawiam tego samego winowajcę, czyli elektronikę, która tego nie pokazała.
 10. Słuchałem modelu Oberon 7C plusy: nie ma kabli łatwy setup grają jak "typowe" Dali 🙂 minusy: za drogo! Z hubem wychodzi około 10 tysięcy, a grają niewiele lepiej od AudioPro A36...
 11. Jeśli B&W już wcześniej wpadły Ci w ucho (a wiem, że CM1 mogły się podobać, bo potencjał do wyciągnięcia był/jest bardzo wysoki) to może spróbuj jeszcze też B&W 705s2. To w końcu konkretne ich rozwinięcie. Po za tym większa obudowa.
 12. Mega atrakcyjny jest moim zdaniem Teac TN4D (ale ten kosztuje 3000 zł) -jest tam super wkładka Sumiko -jak spojrzeć w necie to sama wkładka z igłą to wydatek 800 zł...
 13. Już chciałem proponować "w ciemno" Nada C356 -ale doczytałem że potrzebujesz gadżety z wifi...
 14. Byłeś na Audio Show w 2019? W jednym z pokoi było grane B&W DUO. Byłem świadkiem, jak ten samodzielny system brzmiał tak, jakby subwoofer stał gdzieś obok za zasłoną. Byłem też świadkiem, jak ludzie pytali "czy aby na pewno" nic tam nie gra dodatkowego, jak widać jednak się da:)
 15. Przy DUO (a słuchałem i sam robiłem przymiarkę swego czasu) sub nie będzie w ogóle potrzebny. Procesor DSP robi tam robotę na basie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.