Jump to content

Dzicz

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Załatwił, bo nie miał innego wyjścia. Jak koledzy niżej zauważyli, liczy się także jak sklep ogarnął temat. Ja też zajmuję się sprzedażą i jeśli wraca do mnie klient po upływie kilku godzin, bo towar jest fabrycznie wadliwy, to nawet nie wnikam, tylko od ręki wymieniam mu na nowy, przepraszam i rączki całuję. Może jestem staroświecki i nowa szkoła obsługi klienta nakazuje: nie dotrzymywać ustalonych terminów, olewać próby komunikacji i traktować jak sprawcę problemu...
 2. Dokończę moją historię 😉 A więc zostawiłem sprzęt w sklepie, napisałem maila precyzującego moje oczekiwania. Podczas zostawiania sprzętu w sobotę, sprzedawca powiedział, że w poniedziałek da znać i najprawdopodobniej we wtorek sprzęt będzie do odbioru. W poniedziałek cisza, więc napisałem kolejnego maila we wtorek zdaje się, że nie było kontaktu i co się dzieje. Ziomek odpisał, że majówka i w ogóle i że jeszcze nie wysłali sprzętu do dystrybutora. Ani słowem nie odnieśli się do mojego oczekiwania ws. rękojmi. Nie chce mi się opisywać całej komunikacji, ale finalnie dostałem sprzęt po dwóch tygodniach. Sprzęt, który sprzedali mi fabrycznie wadliwy. Przy odbiorze ani przepraszam, ani pocałuj mnie w d..pe. Spory sklep na Warszawskiej Ochocie. Nie gwiazda, tylko... 🌎Nie polecam!
 3. Po wizycie w sklepie napisałem maila, że oczekuję wymiany na nowy towar lub dokonania zwrotu. Powołałem się na fabrycznie niesprawny wzmacniacz, którego nie użyłem nawet chwili i oznaczylem to jako niezgodność towaru z umową.
 4. Upust wytargałem solidny przed zakupami 😉 Nawet bardzo solidny rzekłbym
 5. Odwiozłem w sobotę do sklepu. Było zaraz przed zamknięciem, więc koleżka powiedział, ze w poniedziałek da znać czy dadzą nowy czy będą naprawiali. A ze byłem po konkretnej bibie, to spoko spoko i polazłem. Ale później sobie myśle, jak k...a naprawiać? Sprzedali mi niesprawny gadżet, którego nie użyłem nawet sekundy i będą mi naprawiali? Kojarzycie jak to wygląda od strony prawa konsumenta? Mogę żądać nowego?
 6. wmacniacz niesprawny...nie wierzę 🤯
 7. Właśnie podłączyłem sprzęt i nie słychać prawego głośnika. Wydaje mi się, że gdzieś czytałem, że CA ma coś pomylone na gniazdach głośnikowych, ale nie mogę znaleźć. Ktoś, coś?
 8. Dzisiaj odbieram fanty :))))) #orgazm Ostatnie brakujące ogniwo, to podstawki. Czy solidny metaloplastyk poradzi sobie z misją? Na pewno wyjdzie taniej niż to co widzę w sklepach.
 9. Dobrze Panowie, Temat dobiega końca. Jutro odbieram CA + Focale 🙂 Ale jeszcze pytanie co z kablami? Wskażcie proszę przyzwoite bez audiofilskiej odjebki 😉 I w ogóle czy kable też się dobiera pod sprzęt czy to już jest audiofilska odjebka?
 10. wraz z latkami przyswajam coraz to nowe gatunki muzy i elektronika nie jest juz tak wyraźnym nurtem. Znacznie więcej wokalu, szczególnie kobiecego i dużo żywych instrumentów. Bębny i dęciaki. Co do używek, to powoli dojrzewam do tego, ale bez przekonania. Głównie z powodu braku wiedzy i tego czy potrafię zweryfikować sprawność i wydajność sprzętu. W jaki sposób rozwiązać ten dylemat? Czy jest określona żywotność wzmaka lub głośników?
 11. Siemka, Dzisiaj odsłuchiwałem: Yamaha - r-n602 Cambridge Audio - cx a60 Audiolab 6000a z głośnikami: Audiovector qr1 Focal Aria 906 Chario Constellation Lynx Na start wybierałem elektronikę i padło na Cambridge w zasadzie bez zagrożenia ze strony pozostałej dwójki. Yamaha była w przepaści. Audiolab jakoś za sprężyście. Z głośników zagrały mi w duszy Focale. Dość ciepło i głęboko, ale radziły sobie tez doskonale z żywiołową elektroniką. Vectory zagrały wyraźnie wyżej, może trochę detalicznej choć bez kosmicznej różnicy. Za to na dole bieda. Brakowało mi głębi i przestrzeni. Chario były blizej Focala, ale tu z kolei jakby dynamiki brakowało. Wybór dnia: CA + Focal. Do tego potrzebuje Bluetootha + podstawek. W komplecie wylatuję z budżetu. Macie jakieś pomysły jak do niego wrócić? Znając charekterystykę poszczególnych komponentów bylibyście w stanie wskazać tańsze zamienniki zbliżone możliwościami?
 12. Elo, Które sklepy hi-fi w Warszawie polecacie?
 13. Nie ułatwiasz 😂 gdyby szukać używek klasę/dwie klasy wyżej, to na jakie zwrócić uwagę? Witek wymienił Kef LS50 i z tego co czytam, to ochy i achy. Wersja z kablami dużo tańsza i budżet przyjmie może nawet i nowe.
 14. kombinuję z tą krótką ścianą. Czy za głośnikiem konieczna jest lita ściana? Czy nie ma to znaczenia i może być okno?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.